Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 21:30, kurczak-AFC napisał:

Ja w maju kupowałem swoje 3H za 75zł... Na allegro a nawet w zwykłych lpach na bank dostaniesz
je poniżej 100zł. A co do Fatality to zgadzam się w 100% z opinią Dzikq :P.


ok dzięki, rozejrzę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam model Canyon CN-HS1. Jeżeli ktoś je też ma mógłby napisać czy są dla niego wygodne. Ja, obojętnie od ich ustawienia nie wytrzymuję w nich więcej niż 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sennki hd 201 albo Steelseries 3H, bo do 100zł to sa optymalne sluchawki. Jedna dla bardziej gracza, a drugie dla "audiofila" jesli mowa jest o 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:11, Dzikq napisał:

Bierz Sennki hd 201 albo Steelseries 3H, bo do 100zł to sa optymalne sluchawki. Jedna
dla bardziej gracza, a drugie dla "audiofila" jesli mowa jest o 100zł.

Jeszcze się zastanowie jakie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w końcu kupić jakieś porządne słuchawki do PC''ta. Obecnie hulam na jakiś za 3 dychy, i nie muszę mówić, jak grają :<
Słuchawki w głównej mierze do gier, muzyki słuchał na nich będę bardzo rzadko.
Zastanawiałem się nad Creative Fatality, z jednej strony wiele osób poleca, z drugiej wiele odradza. Sam już nie wiem co myśleć o tych słuchawkach.
Warunki? Słuchawy muszą mieć mica, cena do 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:46, Dzikq napisał:

Steelseries 3H


Wiele osób także je polecało, ale coś nie mogę ich w żadnym sklepie internetowym znaleść.
I jak one wypadają na tle Fatality? Podobno nie mają na kablu regulacji głośności, w jaki sposób będę mógł regulować poziom głośności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:26, Dzikq napisał:

Co Wy z tym Fatality? Przeciez to crap. SS 3H wypadaja o WIELE WIELE lepiej od sluchawek
wymienionych sluchawek Creative.


Po prostu widziałem tak wiele pozytywnych recenzji, że chyba reklama Creativa, i znaczek Fatality na mnie podziałały ;p
Dlatego chcę zasięgnąć rady kogoś kto jest w tym obeznany. Teraz jestem zdecydowany na Steelseries 3h, ale mam problem z zamówieniem ich gdzieś w jakiejś porządnej cenie poniżej 100 zł. Znalazłem parę takich sklepów(internetowych ofcorz), ale we wszystkich brak towaru ;/ Może masz jakiś shop godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:26, Dzikq napisał:

Co Wy z tym Fatality? Przeciez to crap. SS 3H wypadaja o WIELE WIELE lepiej od sluchawek
wymienionych sluchawek Creative.


Akurat ty tak mówisz, wystarczy skorzystać z google, i można znaleźć sporo porównań SS 3H do HS-800 i jakoś więcej pozytywnych opinii ma właśnie model Creativa, do tego rzadziej ktoś ten model definitywnie odradza. Dodatkowo Fatality wyglądają lepiej, a patent z odczepianym mikrofonem wydaje mi się lepszy niż chowany mikrofon, ale to już moja subiektywna opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:02, rob006 napisał:

Akurat ty tak mówisz, wystarczy skorzystać z google, i można znaleźć sporo porównań SS
3H do HS-800 i jakoś więcej pozytywnych opinii ma właśnie model Creativa, do tego rzadziej
ktoś ten model definitywnie odradza. Dodatkowo Fatality wyglądają lepiej, a patent z
odczepianym mikrofonem wydaje mi się lepszy niż chowany mikrofon, ale to już moja subiektywna
opinia ;)


Trochę mi namieszaliście, sam nie wiem na co się zdecydować, nie znalazłem żadnych dobrych recenzji porównawczych obu produktów, chociaż są często porównywane na forach. Póki co nie zamówiłem żadnych słuchawek z powodu braku towarów. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
Najgorzej, że nie mam jak porównać obu urządzeń, więc muszę się zdać na opinie forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam takie sennki i sa bardzo dobre. Nie sa one stworzone dla graczy, ale sprawuja sie na 4+. Natomiast jakosc muzyki jak za taka kase jest imponujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre stereo? Bezproblemowo mogę podpiać do x360 słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 14:32, Ceteris Paribus napisał:

To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre
stereo? Bezproblemowo mogę podpiać do x360 słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych
więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?


Nie. Pic na wode, a nie przestrzeny dzwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić słuchawki dokanałowe. Zastanawiam się nad dwoma modelami: CREATIVE EP-630 i Panasonic RP-HJE200. Możecie mi powiedzieć, które są lepsze? Ew. zaproponować jakieś inne? Proszę o pomoc.

EDIT. Zapomniałem dodać, że mam w zwyczaju owijanie kabelka wokół odtwarzacza. A więc zależałoby mi na tym, żeby były dosyć wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek, mam kilka typów, proszę o klarowne opinie oparte na doświadczeniu przynajmniej z markami podanymi

Grado SR60 / SR80 - mój faworyt
Sennheiser HD 555 lub 580
AKG K 530 LTD
AKG K171
Beyerdynamic DTX900
Audio Technica M lub D40FS

kupuje w sklepie rms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować