Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Moglibyście mi doradzić? Szukam słuchawek z ''muszlami'', bez mikrofonu, do słuchania muzyki. Cenowo to tak w granicach 100 zł. Bardzo zależy mi na jakości dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:51, Mufeusz napisał:

Moglibyście mi doradzić? Szukam słuchawek z ''muszlami'', bez mikrofonu, do słuchania
muzyki. Cenowo to tak w granicach 100 zł. Bardzo zależy mi na jakości dźwięku.

Sennheiser HD202 jeśli cenisz sobie zbalansowane pasmo, lub dla muzyki elektronicznej Technics RP-F290 ze wzmocnioną odpowiedzią na sygnały o niskich częstotliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam teraz kossy ksc75 i bardzo mi się podobają, ale mają jedną wadę - są ciężkie - nie mogę ich sobie zawiesić na szyi, żeby "dyndały" a wyciąganie ich z kieszeni i rozplątywanie nie bardzo mi się podoba. wymieniłby je. jakie pchełki możecie polecić o podobnych parametrach? bo nie chciałbym stracić dużo na jakości dźwięku, ale wolałbym mieć coś mniejszego. oczywiście wiem, że pchełki raczej gorszy dźwięk dają niż otwarte, ale prosiłbym o możliwie "czyste" słuchawki. i bez silikonów, bo ich nie cierpię :) cena? 100 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dwóch par słuchawek:

1. Do MP3, takie małe, standardowe, nie drogie do 30zł, ale żeby miały poduszeczki i dobre basy, jakość, żeby to nie były zwykłe bzyczki. Myślałem o oryginalnych od Creative które dołączają do Zenów/MuVo?

2. Duże słuchawki na całe uszy, oczywiście też z poduszeczką, nie muszą mieć mikrofonu, dobre basy. Miałem kiedyś takie od Philipsa, cena żeby nie przekraczała 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał może styczność ze słuchawkami na pałąku Philips SHS390 Neckband? Bo interesowałaby mnie opinia na ich temat szczególnie w odniesieniu do Sennheiserów PMX 40? Albo zna ktoś inne fajne słuchawki tego typu tak do 70-80zł?

Mają one być do odtwarzacza mp3 (iRiver T60).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:13, Galadin napisał:

Myślałem o oryginalnych od Creative które dołączają do Zenów/MuVo?

Za darmo mozna wziac. Kupowac raczej nie warto ;). Moim zdaniem lepiej doplacic tych nascie zlotych i kupic Creative''y EP-630. Bas i dzwiek duzo lepszy. Nie mowiac juz o to, ze fajnie wyciszaja dzwieki otoczenia. Choc niektorym moga nie odpowiadac - jak masz mozliwosc to sprawdz najpierw czy Ci pasuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie Thomson HED415
Bardzo miłe w dotyku ;)
A poważne, porównując je z ceną (20zł) są bardzo fajne. Czytałem w necie kilka niepochlebnych opinii, ale jednak się zdecydowałem. Tym bardziej, że z tego co zdołałem wywnioskować, autorzy komentarzy kupili je co najmniej 2 razy drożej ;)
Dorzucę jeszcze linka do parametrów i fotkę :)
http://www.photo.thomson.pl/products/Accessories/Headphones/pl/technical_specifi cations/HED415.PDF

Ogólnie gorąco polecam :)

20080701230246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 12:37, Paułak napisał:

Siema, moglibyście mi doradzić. Szukam słuchawek 5.1 do komputera, z przeznaczeniem do
gier. W granicach 150-250 zł.


Jeśli mają być do gier to polecam "SL-8793 Medusa 5.1 ProGamer Edition Headset". Sam ich nie używam, ale mój brat tak i bardzo je sobie zachwalał. Raz sam z ciekawości spróbowałem i naprawdę jakość dźwięku jest przednia, a przy grach typu FPS (dla przykładu Call of Duty 4) wróg nie będzie się mógł przed tobą ukryć, bo dzięki dźwięku przestrzennemu zlokalizowanie go to pestka.

Masz tutaj linka gdzie masz dokładniejszy opis i cenę.
http://4play.pl/product-pol-1119-SL8793-Medusa-51-ProGamer-Edition-Headset.ht ml



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:35, Paułak napisał:

Dzięki, nawet nie wiesz jak mi pomogłeś ;)


Nie ma za co :).

Tu już do wszystkich. Wie ktoś czemu jak podaję linka to ucina go w pewnym momencie ? Zedytowałem posta myśląc, że to mój błąd ale jednak tak jest zawsze :/.

PS. Może to nie odpowiedni temat ale chciałem się tak zapytać przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic sluchawki i nie wiem ktore wybrac Creative HS-900, Creative HS-950 czy Creative Fatal1ty Gaming Headset ? I czy jedyna roznica miedzy Fatal1ty Gaming Headset a Fatal1ty USB Gaming Headset, jest USB ?
Sry za brak polskich zankow, ale pisze z ang. wersji XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co daje impedancja w słuchawkach? Im jest większa tym lepiej czy odwrotnie? Wpływa ona na jakość dźwięku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pozostałych to nie wiem, ale mam Fatal1ty Gaming Headset i jakość dźwięku jest bardzo dobra. Mają jednak dosyć istotną wadę: po dłuższym noszeniu uszy i okolice zaczynają boleć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 02:55, uchal napisał:

Chce kupic sluchawki i nie wiem ktore wybrac Creative HS-900, Creative HS-950 czy Creative
Fatal1ty Gaming Headset ? I czy jedyna roznica miedzy Fatal1ty Gaming Headset a Fatal1ty
USB Gaming Headset, jest USB ?
Sry za brak polskich zankow, ale pisze z ang. wersji XP.

Jak z USB, to znaczy, że mają własną kartę dźwiękową. O ile masz zintegrowaną, to warto brać model z USB, ale jeżeli masz coś pokroju Audigy, X-F, czy Asus Xonar, to tylko pogorszysz sobie jakość dźwięku.
A przy okazji - poleci mi ktoś jakieś słuchawki do max. 100 zł? Bo potrzebne mi są do grania (mam dwa kompy obok siebie, w jednym są głośniki 5.1, a w drugim nic). Tyle, że muszą to być takie modele, które dobrze zakrywają całe uszy. Mikrofon niekonieczny, ale przydałby się w nich :) Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Speed Link Medusa wersję nie dla graczy i muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolony, mimo że troszkę ważą. Jeśli by mi się z nimi coś stało (czego bym nie chciał) to wymieniłbym Speed Linki na Creativy Fatal1ty myślę, że to dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam słuchawki Creative Fatal1ty Gaming . Zapewniają bardzo dobre efekty jak przy oglądaniu filmów i graniu .. polecam;] ;] Ja już je mam od roku i nadal mnie zawodzą ;) .....A tak one wygla dają http://www.komputronik.pl/Sluchawki/Creative/sluchawki_z_mikrofonem__do_rozmow_i_ dla_graczy/Sluchawki_Creative_Fatal1ty_Gaming/pelny,id,46733/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem urodziny, więc kapło trochę kasy... i w związku z tym mam zamiar kupić jakieś słuchawki. I tu zaczyna się problem. Mógłby ktoś polecić jakieś dobre muzyczne słuchawki, z ceną max 100zł? No i raczej wolałbym, żeby to były słuchawki nauszne, ale co do tego to nie jestem do końca przekonany :). Tylko mi wydaje się dziwne wyjście do ludzi z słuchawkami NA głowie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować