Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Napisalem przeciez wyzej:) Roznia sie tylko to, ze maja w nazwie GAME i chromowata obudowa przy nausznikach, no i cena. Ja dorwalem HD 201 nie dawno za 72zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:57, Dzikq napisał:

> http://progamer.pl/go/_info/?id=303&sess_id=6a11f1e3b4666b87235c167032d75395 ?????


Tak. To te, mozesz sobie wybrac w trzech kolorach. A wracajac do kart muzycznych SB,
to nawet nie dorownuja te wbudowane albo usb. Wiec jesli nie chcesz albo nie masz kasy
to nie musisz kupowac k.muzycznej. Roznica jest znaczaca ale i tak bedziesz zadowolony
z sluchawek z zintegrowana.


No to mnie przekonało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 14:33, Dzikq napisał:

Napisalem przeciez wyzej:) Roznia sie tylko to, ze maja w nazwie GAME i chromowata obudowa
przy nausznikach, no i cena. Ja dorwalem HD 201 nie dawno za 72zl.

nie zauważyłem bo patrzyłem tylko na moje posty i odpowiedzi :D Sorry
A gdzie kupiłes za taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 12:10, Dzikq napisał:

Bzdura. Te sluchawki sie niczym innym nie roznia jak tylko chromowana obudowa na nausznikiach
(tam gdzie logo sennki). Pomyliles sie z HD 202 ktore maja mocniejszy bass od poprzednika.


Takie info mialem od ludzi na innym Forum.
O HD202 mowili osobno i nie polecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O HD202 jest tyle opinii ile par uszu. Jednak ludzie, którzy piszą np. "bleee mocniejszego basu w życiu nie słyszałem" zwyczajnie nie stali obok zbyt wielu słuchawek, albo od 10 lat maja w uszach rozkręcone na maxa pchełki i już nic nie słyszą. Ja na moim mp3 jeszcze włączam do niektórych kawałków podbicie basu i jest idealnie (w tej kategorii cenowej). Przez jeden dzień miałem okazję przetestować chociażby Technics RP-F290. Wciąż nie mogłem uwierzyć, że basy praktycznie wyzerowałem (cena praktycznie ta sama). Oczywiście 201 nie ma takiego wzmocnienia niskich częstotliwości, ale dla mnie np. były zbyt "krzykliwe" - 21 ohm pozwala na większy prąd z mp3 (na wzmacniaczu słuchawkowym nie powinno już być różnicy, ale to temat na inną dyskusję) i strasznie mnie to drażniło. Wszystko kwestią potrzeb. Polecam skoczyć np. do MM, gdzie zazwyczaj są ściany pełne wiszących słuchawek i można sobie odsłuchać a jak się ładnie poprosi to i własne mp3 pozwolą podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do speców. Otóż chciałbym zainwestować w jakieś porządniejsze słuchawki douszne z nakładkami redukującymi szumy z otoczenia. Cel - słuchanie muzyki z telefonu.
Otóż zwykle słuchałem muzyki ze zwykłych, tanich słuchawek i chciałbym wiedzieć czy będzie jakaś różnica w jakości dźwięku.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym zadać pytanie następującej treści: które słuchawki najlepiej by pasowały do Creative ZEN'' a?
a) Creative EP-510
b) Creative EP-550
c) Creative EP-630

Cel: słuchanie muzyki typu rock i metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:59, kedzior141 napisał:

Polećcie mi jakieś słuchawki z mikrofonem, tak do ok. 50zł... Mam kartę muzyczną SB Live!


A do czego te sluchawki? Za 50zl nic ciekawego nie kupisz, co najwyzej do 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:02, kedzior141 napisał:

Co myślicie o tych Fatal1ty?


Przereklamowany kicz. Doloz 50zł i weź SteelSeries 3H, idealne dla graczy w tej cenie. Jesli natomiast tez duzo słuchasz muzyki to Sennheiser HD 201 (sa bez mikrofonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:02, kedzior141 napisał:

Słuchawki do gier oczywiście. Z mikrofonem.
Co myślicie o tych Fatal1ty?


Ja mam takie i mi pasują. Dźwięk czysty, całość głośna, bardzo dobrze tłumią dźwięki otoczenia.
Pełną wersję ich recenzji znajdziesz na moim gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:26, ziptofaf napisał:

Ja mam takie i mi pasują. Dźwięk czysty, całość głośna, bardzo dobrze tłumią dźwięki
otoczenia.



To chyba nie miales innych sluchawek na uszach. Przesiadles sie z 10-zlotowych na Fatal1ty i odczuwasz "lepsze" brzmienie. Sa kiczowate i przereklamowane. Ostrzegam, zeby ich nie brac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:14, Dzikq napisał:

To chyba nie miales innych sluchawek na uszach. Przesiadles sie z 10-zlotowych na Fatal1ty
i odczuwasz "lepsze" brzmienie. Sa kiczowate i przereklamowane. Ostrzegam, zeby ich nie
brac:P


Nie miałem żadnych innych słuchawek na uszach przez dłużej niż godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chamidło jestem :P Zapomniałem podziękować za pomoc Dzikq-owi i Anjinsan-owi. Słuchawki spisują się bardzo dobrze, w każdym razie mi się bardzo podobają. Nie używam żadnych rozgałęzień tylko ustawiam to ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju kupowałem swoje 3H za 75zł... Na allegro a nawet w zwykłych lpach na bank dostaniesz je poniżej 100zł. A co do Fatality to zgadzam się w 100% z opinią Dzikq :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować