Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odpowiedzialni za wyciek Modern Warfare 2 zostali złapani

63 postów w tym temacie

Każdy pirat powinien zostać ukarany. A taki w szczególności. Nie wiem po co było pakować się w ten shit tylko po to by sprzedawać grę kilka dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam nadzieję, że to będzie dobra lekcja. Jeżeli próbujesz piractwa na dużą skalę, to zostaniesz złapany."

Hmmm czyli policja olewa tych co piracą na małą skale? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:18, Fang napisał:

Hmmm czyli policja olewa tych co piracą na małą skale? :/

Myślę, że jak ściągniesz jedną piosenkę, firmy fonograficzne nie będą na ciebie nasyłać cyfrowych najemników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:32, Harrolfo napisał:

Grunt to dobra reklama ;)


Dokładnie. Wszystkie podstawowe sposoby reklamowania/promowania gry zastały wykorzystane, więc aby przed premierą zrobiło się nie co głośniej o grze to taki skandal w tym pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdy detektywi zamówili od niego kopię Modern Warfare 2, to sami byli pod wrażeniem tego, że płyta z grą wyglądała jak oryginalna."

No to detektywi już grają w MW2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a IW twierdzi ze piractwo jest na PC XDXD przez to zrujnowali graczom PC gre stawiajac jako glowny argument tych glupich zmian (niby na lepsze [napewno dla nich a nie dla wiernych graczy PC]) piractwo na platformie PC..... a tu jak sie okazuje wieksze piractwo jest na konsole xD bo juz nie tlyko kradna sama gre ale takze konsole ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten dzieciak mógł sprzedać tysiące egzemplarzy. Mam nadzieję, że to będzie dobra lekcja. Jeżeli próbujesz piractwa na dużą skalę, to zostaniesz złapany. Jeżeli używasz Internetu, to zawsze zostawisz gdzieś ślad" - powiedział Holmes, Rob Holmes (szef IPCybercrime.com). - to co na małą skale można - i nie będzie się złapanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w przerobionym dysku (wtf przy okazji) podejrzewam, że chodzi o dyski nie pochodzące od microsoftu a zwykłe WD 2,5 cala takie jak w laptopach. Czy to jest nielegalne? nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować