Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odpowiedzialni za wyciek Modern Warfare 2 zostali złapani

63 postów w tym temacie

Ja bym tego na necie nie wystawiał tlyko po znajomych ym popytał czy nikt nie chce gry przed premierą. Ale jak piracił musiał iczyć się z konsekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szynkus ma w 100% rację.
Sam jestem użytkownikiem tak pc jak i kilku konsol [konkretnie mojej starej ps2, x360 i od kilku miesięcy ps3] i zdecydowanie wole z wypłaty zabulić nawet 2-3 stówy za jakiś kasowy hit na który długo czekałem ale mam pewność że i support ze strony producenta mnie obejmie w razie problemów z softem i oficjalne dlc też będę miał dostępne bez gimnastyki z torrentami, crackami itp.
Z pctem analogicznie - wolę wydać 50-100 zł za gierkę na pc w ładnym estetycznym opakowaniu, niekiedy z ciekawymi bonusami [making offy, developers diary, soundtracki itp] i tez wiem że mam np na cd projekcie dożywotnia gwarancje na mój zakupiony produkt.

Już nawet nie chodzi o kwestię bycia jakimś prawym i uczciwym obywatelem bo bez przesady - niech rzuci kamień ten co nie ma na swoim piecu muzyki zasysanej z netu =P
Chodzi o personalną satysfakcje i poczucie komfortu [podobne mam zdanie w kwestii grania w mmorpgi na oficjalu i privie, wole płatne offy z porządnym supportem i zapleczem technicznym niż amatorskie privy - ale to odrębny temat więc koniec OT]

Co do tego dzieciaka który ich tak ładnie załadował - fakt faktem imponujący wyczyn z tak dobrym podrabianiem płyt, miał chłopak łeb do robienia biznesu - nie miał tylko głowy do tego żeby być bardziej "anonimowym" w sieci i "sprawa się rypła" =P
Ale zapewne ktoś się nim zainteresuje i może nawet dostanie posadkę w jakiejś firmie robiącej zabezpieczenia [historia pokazała że wielu hackerów kończyło jako konsultanci/doradcy/pracownicy w firmach zajmujących się zabezpieczeniami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę kupić oryginał i grać na wszystkich dostępnych serwerach. Szkoda tylko, że twórcy gry pogrywają sobie z PC''towacami. Ale i tak kupię tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czytajac ten artykuł tak se wyobraziłem, że akcja złapania tego gościa wyglądała jak w tej reklamie co malucha ukradli ( co 4 w nim nie wchodziła) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak rosjanie już połamali MW2. Co musze przyznać cieszy mnie. Nawet nie ściągne tej gry. Po jaki diabeł dla 6 godzin gry miałbym zaśmiecać sobie pasmo na jakiś tydzień? Mam nadzieje że straty activiosion będą jak największe i z 500 mln dolarów które zakładają zrobi się 300 rubli, boy. Dlaczego ? Usunięcie serwerów dedykowanych i użycie architektury P2P w multi to tak jakby wykastrować mustanga. Osobiście mam nadzieje na kastracje activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny
>
> > sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD
>
> Mi tez. Rzecz w tym, ze sprawa raczej nie trafila do CSI. :)

> Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Sonnym i Tubbsie wysiadających z czarnego Ferrari Testarossy...
> musicie byc mlodzi pomyslalem o Sherlocku Holmesie :P

Musicie, być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Wilhelmie z Baskerville z Imienia Róży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:47, BluesBoy napisał:

> > Tak jakoś przed oczami stanął mi detektyw Horatio Caine zakładając w ten niepowtarzalny
>
> > sposób okulary mówiąc "It''s look like our cracker... is screwed." xD
>
> Mi tez. Rzecz w tym, ze sprawa raczej nie trafila do CSI. :)

> Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Sonnym i Tubbsie wysiadających z
czarnego Ferrari Testarossy...
> musicie byc mlodzi pomyslalem o Sherlocku Holmesie :P

Musicie, być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Wilhelmie z Baskerville z Imienia Róży.


Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Romanumie Marku Dydiuszu Falko z książki „Srebrne świnki”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:21, Szyneczka007 napisał:

> > Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Sonnym i Tubbsie wysiadających
> > musicie byc mlodzi pomyslalem o Sherlocku Holmesie :P
> Musicie, być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Wilhelmie z Baskerville z Imienia Róży.
Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o Romanumie Marku Dydiuszu Falko z książki
„Srebrne świnki”


Musicie być młodzi, bo ja najpierw pomyślałem o australopiteku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:11, SoundWave napisał:

A zlapali tych, przez ktorych gra ma 4-5h dlugosci?
Co im zrobia?

Wręczą premie na milion dolarów. Tak wygląda sprawiedliwość, nie dziwota, że ma opaskę na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować