Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 18:32, D2T napisał:

ludzie, nie bedzie ani PKO BP ani VW direct dopoki te banki nie wprowadza uslugi e-przelewow.


Hmm, takie Inteligo ma, a PKO Inteligo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:43, penny napisał:

co wy z tym PKO BP?? to chyba najbardziej beznadziejny bank jaki moze byc. kto was namowil
na konta u nich???


Dla kogo beznadziejny dla tego beznadziejny :P To nie temat o bankach tylko o nowym sklepie. I jeśli ktoś chce, żeby była tam płatność przelewem z PKO BP, to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:44, Arclight napisał:

Dla kogo beznadziejny dla tego beznadziejny :P To nie temat o bankach tylko o nowym sklepie.
I jeśli ktoś chce, żeby była tam płatność przelewem z PKO BP, to jego sprawa.

no coz. ja poprpsotu wyrazam swoja opinie mialem (prosze zwrocic uwage na czas przeszly) konto w tym banku - poprostu zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:43, penny napisał:

co wy z tym PKO BP?? to chyba najbardziej beznadziejny bank jaki moze byc. kto was namowil
na konta u nich???


Widzisz, mam tam konto dobrych kilka lat. Płace za nie grosze (bo jestem studentem), przelewy praktycznie za darmo. Serwis elektroniczny też jest bardzo dobry i co najważniejsze wciąż wprowadzają nowe rzeczy do niego. Mój nr konta podałem już różnym instytucjom więc zmiana tego będzie kłopotem. To, że zawsze tam są kolejki mnie już nie martwi bo wszystko robię za pomocą internetu lub bankomatu. Mam zmienić bank tylko po to aby być "modnym" ? I tak wiadomo, że w każdym banku jest praktycznie to samo. Nie będę zmieniał banku tylko dlatego, że na okrągło trąbią o jakichś promocjach w innych bankach.
Poza tym widziałem juz płatności w różnych sklepach właśnie poprzez elektroniczny przelew PKO BP dlatego czekam na tą możliwość także tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli faktycznie tak istotana sprawa jak ''twoj bank'' kojazy ci sie z moda no to ja nic na to nie poradze. nie chce nikogo do niczego zmuszac. dziwi mnie tylko ze takie jatalne banki jak np. pko czy pekao zbieraja ciagle ogromne rzesze klientow. niewiem czy to kwestia marketingu, czy przyzwyczajenia (kiedys bylo tylko pko), bo na pewno nie jest to kwestia jakosci uslug. dla mnie uslugi bankowe sa wazne i poprostu uslugi i ich jakosc jakie oferuje m.in. pko sa dla mnie poprostu niewystarczajace. chcecie to sobie miejcie tam konta, zastanawia mnie tylko co was do tego sklonilo :) nie chce tutaj rozpetywac zadnej wojny. to poprostu czysta ciekwaosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co licytować który bank jest lepszy a który gorszy najlepiej gdyby ekipa z CDP dodała obsługe wszystkich banków wiem że jest to dość trudne ale pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 00:19, cartheone napisał:

Nie ma się co licytować który bank jest lepszy a który gorszy najlepiej gdyby ekipa z CDP dodała
obsługe wszystkich banków wiem że jest to dość trudne ale pożyjemy zobaczymy


ale nie wprowadzi nawet jesli stanie na rzesach. to te banki NIE CHCA wprowadzic uslugi e-przelewow (e-platnosci), obstajac caly czas przy tradycyjnych przelewach. Najwieksze systemy platnosci w PL (ecard i polcard) nie obsluguja tych bankow i cdp takze nie bedzie. Pretensje kierujcie do swoich bankow albo - najlepiej - zmiencie bank, na lepszy, bardziej rozwojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:36, Arclight napisał:

Hmm, takie Inteligo ma, a PKO Inteligo nie?


tak, dokladnie. Inteligo ma e-przelewy, PKO Inteligo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fantastycznie !! Wkoncu GW:F juz myslalłem ze sie niedoczekam. A co do ceny jest taka jaka jest bo to niejest typowy dodatek tylko jakby GW 2 nietrzeba miec zwykłeog gw zeby zagrac w GW:F i to tyle mnie cena nieprzeraza. POZDRO dla fanów GW!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:08, penny napisał:

jesli faktycznie tak istotana sprawa jak ''twoj bank'' kojazy ci sie z moda no to ja nic na
to nie poradze. nie chce nikogo do niczego zmuszac. dziwi mnie tylko ze takie jatalne banki
jak np. pko czy pekao zbieraja ciagle ogromne rzesze klientow. niewiem czy to kwestia marketingu,
czy przyzwyczajenia (kiedys bylo tylko pko), bo na pewno nie jest to kwestia jakosci uslug.
dla mnie uslugi bankowe sa wazne i poprostu uslugi i ich jakosc jakie oferuje m.in. pko sa
dla mnie poprostu niewystarczajace. chcecie to sobie miejcie tam konta, zastanawia mnie tylko
co was do tego sklonilo :) nie chce tutaj rozpetywac zadnej wojny. to poprostu czysta ciekwaosc
:)


No to jeszcze raz przeczytaj dokładnie to co napisałem wcześniej.
Mam to konto dość długo. Gdy je zakładałem nie było takiego wyboru jak jest teraz. W moim małym mieście też nie miałem dostępu do każdego banku jaki funkcjonował na rynku. Przelewy elektroniczne nie były jeszcze tak popularne a i samo przekonanie o bezpieczeństwie takowych także.

Do D2T:
Jak widze co się wyprawia w takich rozwojowych bankach jak np. Eurobank czy Citibank to już wolę trzymać swoje pieniądze w PKO - choć i tak nie wiem czy są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:48, SirMike napisał:

Jak widze co się wyprawia w takich rozwojowych bankach jak np. Eurobank czy Citibank to już
wolę trzymać swoje pieniądze w PKO - choć i tak nie wiem czy są bezpieczne.


nie wiem jak Euro, co do Citi zgadzam sie calkowicie. Jednak zamiast PKO Inteligo polecam "samo" Inteligo. Tak samo nalezy do PKO, sadze ze nic z obecnych opcji nie stracisz, za to zyskasz m.in. e-przelewy czy lepsza karte do platnosci w necie.

Calkowicie poza tym az dziwne ze pod marka Inteligo dzialaja dwa zupelnie rozne konta... Coz, taki juz ich marny branding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:32, D2T napisał:

nie wiem jak Euro, co do Citi zgadzam sie calkowicie. Jednak zamiast PKO Inteligo polecam "samo"
Inteligo. Tak samo nalezy do PKO, sadze ze nic z obecnych opcji nie stracisz, za to zyskasz
m.in. e-przelewy czy lepsza karte do platnosci w necie.


Myślałem już nad Inteligo i w momencie gdy przestanę byc studentem zrezygnuję ze zwykłego konta w PKOBP na rzecz chyba Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że PKOBP nie ma elektronicznych przelewów.
Wczoraj zakupiłem książkę w helion.pl i jest tam opcja "Płacę z PKO Inteligo". Zapłaciłem - działa.
Teraz już nie ma bata, skoro inni mogą to gram.pl też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:04, ciaputek napisał:

To kiedy dokładnie startuje nowy sklep gram.pl?????Bo przeliczam czas z licznika i cały czas
mni nie wychodzi.Proszę o odpowiedź

a co tu jest trudnego do wyliczenia??? licznikowi zostało jeszcze jakies 2,89 dnia. jesli odlicza do startu nowego sklepu, to jak nic wychodzi poniedzialek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:40, penny napisał:

> To kiedy dokładnie startuje nowy sklep gram.pl?????Bo przeliczam czas z licznika i cały
czas
> mni nie wychodzi.Proszę o odpowiedź
a co tu jest trudnego do wyliczenia??? licznikowi zostało jeszcze jakies 2,89 dnia. jesli odlicza
do startu nowego sklepu, to jak nic wychodzi poniedzialek rano.


Mi wychodziło ok 2,90.Myślałem że powinno wyjść więcej bo w zeszły piątek było powiedziane że za dwa tygodnie, czyli wychodzi na to że za tydzień w piątek powinien wystartować sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować