Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Chamberlyn

Już za niecałe dwa tygodnie uruchomimy nowy sklep gram.pl. Zebraliśmy wszystkie uwagi i sugestie użytkowników dotyczące działania dotychczasowej witryny i wprowadzamy szereg usprawnień dzięki którym zakupy w sklepie gram.pl staną się jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Przeczytaj cały tekst "Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rewolucja :) Byle tak dalej :D Strona na pewno będzie coraz to lepsza.Zakupy też mam nadzieję. No i prosimy też o promocje w związku z kolejną rewolucją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP rządzi:) Dbacie o klienta jak mało kto i chwała wam za to:) To czekamy z niecierpliwością i oczywiście padniemy w szał zakupów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie obawiam... teraz wszystko jest juz przejrzyte, czytelne i w ogole bardzo dobre. Oby przerobki nie spowodowaly chaosu i pogorszenia wygladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A beda jakies znizki na dobry poczatek ;)?

PS. I od razu kolejne pytanie ;). Czy szykujecie moze.. dostawe jakis gadzetow do sklepiku ^^? Byloby zdecydowanie baaardzo milo :D. Akurat niedawno wykrzywila mi sie stalowka w moim piorze i nie mam czym pisac, a nie lubie koryzstac z dlugopisow :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP IS THE BEST... Cdp jest po prostu genialne.Napewno będą nowe gadżety, gry i będzie można chyba wydać więcej wPLn na gry.CDP jest po prostu najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design strony ulegnie znacznym zmianom, tak żeby stał się jeszcze bardziej czytelny. - no prosze a ja myslalem, ze taraz jest bardzo czytelny :)

Samo robienie zakupów zostanie uproszczone, tak aby było jak najbardziej intuicyjne. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć przyciskiem myszy, aby zamówić wybrany tytuł.
oj, uwaga! bo was amazon pozwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zmiana nie ograniczy się do nowej oprawy, powinna zostać całkowicie przemodelowana i zwiększona możliwość używania Wirtualnych Pieniędzy - bo to co jest teraz to sprytny marketingowy chwyt - na przykład berdzo dobra gra z wykorzystaniem max. wirtualnych pieniędzy kosztuje i tak więcej niż ten sam tytuł w sklepie dla ''idiotów''. POWINNIŚCIE popracować nad tym, by wirtualne pieniądze były pewną nagrodą dla klientów - oferującą ekskluzywne materiały dot. danej (t-shirty, shirty, soundtracki, figurki, Bóg wie co jeszcze:) gry lub jakieś PRAWDZIWE zniżki a nie to co jest teraz.
Byłoby to "motywacją" do zakupu gier z logo cd projekt i rejestracja elektroniczna w końcu miałaby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować