Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Pomysł ze zwiększeniem zużycia WP jest dobry. Oby tylko w końcu było to opłacalne. No bo tak to jest to głównie obniżka pokrywająca (w większości przypadków) głównie koszta przesyłki. W dodatku WP nie mogą się skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no... Widzę ze szykują się zmiany. Oby na lepsze (WPLN to niezły chwyt powinniście to wykorzystać) Szkoda tylko ze muszę czekać jeszcze 2 tygodnie na Fable...Ale propo to ten desing też mi się podoba jest naprawdę niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Specjalnie dla was przygotowujemy wiele akcji promocyjnych oraz zwiększamy możliwości spożytkowania posiadanych przez was Wirtualnych Pieniędzy."

kurde zapóźno trochę , takto bym sobie kupił Fable po niższej cenie :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nareszcie będzie można obejrzeć wszytskie screeny i recenzje, nie szukając odpowiedniej gry na stronie głównej gram.pl
Większe możliwości spożytkowania Wirtualnej Kasy? Nie wierzę, to na pewneo pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dotychczasowy sklep bardzo przypadł do gustu, nie mam pojęcia po co coś zmieniać :(


P.S. : mam tylko 45 wPLN ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design strony jest najlepszy jaki do tej pory widziałem w jakimkolwiek sklepie internetowym i jeden z lepszych wogóle! Przejrzysty, estetyczny, elegancki... Lepiej sie 2 razy zastanówcie zanim coś zmienicie, bo jest naprawdę dobrze, a jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego. IMHO - lepiej nie zmieniac na razie nic, bo jest glanc i git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesze kilka miechow temu kupywalem na play.pl (wiecie hurownia=niskie ceny :D) ale to co przez ostatnie miesiace pokazuje CDP przechodzi ludzkie pojecie!!! rozdajo gry prawie darmo, oplacajo przesylke(gdy sie zamawia PRE-ORDER) ciekaw jestem co tez jeszcze wymyslo aby umilic nam zakupy =D nie moge sie doczekac. GLORY, GLORY CD-Projekt!!! =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś świetne zmian! Zdecydowanie strona główna sklepu była za długi i za rzadko zmieniana. Teraz myśle że bedzie o wiele lepiej i bedzie czesciej aktualizowana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować