Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 rekordzistą absolutnym

130 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 20:29, leukocyt_model napisał:

Lepszy świetny, intensywny pięciogodzinny singiel, którego się przejdzie kilka razy,
niż piętnastogodzinny badziew, którego się nawet nie kończy, bo niczym nie przyciąga.
Jakość się liczy, a nie ilość.

Jasne. Ale nie można zrobić świetnego, intensywnego choćby ośmiogodzinnego singla? Czy dziesięciogodzinnego? Skoro już się żąda takiej kwoty za grę, wypadałoby trochę więcej tam wsadzić. Jasne, że liczy się jakość. Ale nie mam zamiaru płacić 120 złotych za 5 godzin niewiemjakdobrego singla. Co z tego, że gra wciąga, skoro zanim się rozpocznie już się kończy? Jasne, mogę go przejść znowu. Ale to już nie jest to samo. Mimo, że kilka misji w CoDzie 4 lubię powtarzać dość często, to bez przesady, ile można? W końcu zna się je na pamięć, a wtedy gra traci na klimacie i emocjach.
PS: Jeśli ktoś chce mi odpisać "Nie podoba się? To nie kupuj" to nie musi. Nie podoba mi się. Nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern WarFAIL 2 zarabia miliony?

Spoko, Infinity Ward i tak skończy marnie:
Właśnie dzieje się z nimi tak jak z człowiekiem, który stał się bogaty, niesprawiedliwym (w szczególności graczy PC) kosztem innych ludzi - firma zarobi krocie, ale kosztem nadszarpniętej reputacji. A z tego co pamiętam, zaufanie buduje się długo i z trudem, a traci bardzo szybko.

Wniosek?: Właśnie się zaczął początek końca dla Infinity Ward/Fucktivision (niezła grafika, Vojtas ;D)

BTW, niektórzy jakie dają teksty na forum IW, np.:
"No servers? No purchase!"
"IWNet? IWon''t."

Masakra.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:00, Bambusek napisał:

Mnie bardziej ciekawi, jak tam Dragon Age schodzi. Ale skoro nie ma jeszcze żadnego newsa
o tym, nawet na stronie EA, to pewnie nieźle, ale bez szału. W branży w kwestii danych
sprzedaży każdy idzie w ekstrema: podają wyniki jeżeli sprzedaż jest fantastyczna albo
beznadziejna. Przy średniej zwykle się siedzi cicho.


Gdzieś na początku listopada był news (chyba na GOLu) o ~3.47 mln sprzedanych egzemplarzy. A jeśli dodać fakt że w pierwszym tygodniu listopada Dragon Age zajmował pierwsze miejsce w sieci sprzedaży D2D i Steam...

Że nowy CoD jest rekordzistą mnie nie dziwi, zresztą screen
http://cache.gawker.com/assets/images/kotaku/2009/11/1258035395841.jpg
mówi wszystko. No ale jak tu nie wziąć taki fajny kubeczek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się pecetowcy tak wyszczekali, tak zbojkotowali, że to śmiechu warte :> Szczekajcie dalej, a później rzućcie okiem na statystyki Steama: http://store.steampowered.com/stats/
Tyle wart jest bojkot wyszczekanych, obrażonych na cały świat pecetowców :> MW2 na pierwszym miejscu i tak już od jakiegoś czasu, mocno wyprzedzając wszystko, łącznie z liderem, czyli Counter Strike :) Śmiechu warte są wasze narzekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że to że niektórzy ludzie bojkotują decyzje MW2 a i tak to nic nie zmienia. A jak słyszę po takim sukcesie że IW upada bo "nadszarpnęło" to zaczynam się uśmiechać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:26, Pile napisał:

Też myślę że to że niektórzy ludzie bojkotują decyzje MW2 a i tak to nic nie zmienia.
A jak słyszę po takim sukcesie że IW upada bo "nadszarpnęło" to zaczynam się uśmiechać
;]


Ależ zmienia :> Ci "bojkotujący" stają się pośmiewiskiem a statystyki tylko udowadniają, że Ci "bojkotujący" i obrażeni to margines :)

ps. 833 wpisanych na listę z obrazka podanego przez @SpecShadow...aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu zwłaszcza, że mówi się już o ponad 500 000 zakupionych przez pecetowców kopii i prawie 4 mln. kopii zakupionych przez graczy X360/PS3 :>>

ps2. Oczywiście warto wspomnieć, że ŻADNE z wymienionych przez szczekaczy problemów, m.in. pingi, zapchany Steam itd. nie mają miejsca, co powoduje jeszcze większy obraz politowania i śmiechu nad "obrażonymi" i wieszczącymi "koniec IW" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:27, aope napisał:

ps2. Oczywiście warto wspomnieć, że ŻADNE z wymienionych przez szczekaczy problemów,
m.in. pingi, zapchany Steam itd. nie mają miejsca, co powoduje jeszcze większy obraz
politowania i śmiechu nad "obrażonymi" i wieszczącymi "koniec IW" :D

Ja tam nie wiem, mam to w dupie. Nie kupiłem, bo nie ma dedykowanych serwerów, to jest niezaprzeczalny, i niepodważalny fakt. A jeżeli te plotki się sprawdzą, to tym gorzej dla Activision.
Nie obchodzą mnie statystyki ze steamu. Ja wiem że zaoszczędziłem 129 zł. Kupie sobie za to BF Bad Company 2. Tam już są dedykowane serwery :P

P.S Polonizacja warta tyle co sama gra...
http://zagraceni.pl/polonizacja-mw2-podwojna-porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 10:27, aope napisał:

ps2. Oczywiście warto wspomnieć, że ŻADNE z wymienionych przez szczekaczy problemów,
m.in. pingi, zapchany Steam itd. nie mają miejsca, co powoduje jeszcze większy obraz
politowania i śmiechu nad "obrażonymi" i wieszczącymi "koniec IW" :D


Zadne. Dedykowane serwery ofc sa. IW wspiera mody i tworzenie map. I nawet wychylac sie mozna.
A ping? Jak marzenie- http://www.youtube.com/watch?v=jHsWZp5pWCo
Politowanie i smiech to zawsze na tym forum budziles ty i twoje fakty prosto z 4 liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 11:12, SoundWave napisał:

Zadne. Dedykowane serwery ofc sa. IW wspiera mody i tworzenie map. I nawet wychylac sie
mozna.


WOW, SW, kolejny polituj się Boże szczekacz :> Co za argument. Wysil się, bo jak widać, nikomu nie przeszkadza to dobrze się bawić, dodawać znajomych do Steama, zakładać prywatne sesje i grać z nimi, będąc zawsze w kontakcie.

Dnia 14.11.2009 o 11:12, SoundWave napisał:


No no, faktycznie. A ja napiszę, że mam na 1000000 serwerów ping 15 a w MW2 mam 400. Tak dla zasady, żeby ciemny lud to łyknął. Brawo, jesteś jeszcze lepszy, niż myślałem :)

Dnia 14.11.2009 o 11:12, SoundWave napisał:

Politowanie i smiech to zawsze na tym forum budziles ty i twoje fakty prosto z 4 liter
:)


Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, a swoje kompleksy i przekonania schowaj do kieszeni :) Idź na spacer, poszczekaj na podwórku, bo grający w MW2 i dobrze się przy tym bawiący, IW i Activision oraz sprzedający śmieją się z Ciebie i Tobie podobnych :) Jeśli dla ciebie dane ze steama nie są faktem, to brak mi słów ;) No ale cóż - widocznie czytać nie potrafisz, myśleć sam też nie, nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 11:20, aope napisał:

WOW, SW, kolejny polituj się Boże szczekacz :> Co za argument. Wysil się, bo jak widać,
nikomu nie przeszkadza to dobrze się bawić, dodawać znajomych do Steama, zakładać prywatne
sesje i grać z nimi, będąc zawsze w kontakcie.

Nikomu nie przeszkadza? Bo ty tak mowisz? Wysil sie troche, zalosnie to wyglada.

Dnia 14.11.2009 o 11:20, aope napisał:

Dnia 14.11.2009 o 11:20, aope napisał:

No no, faktycznie. A ja napiszę, że mam na 1000000 serwerów ping 15 a w MW2 mam 400.
Tak dla zasady, żeby ciemny lud to łyknął. Brawo, jesteś jeszcze lepszy, niż myślałem

Ty napiszesz? Olaboga, ty duzo piszesz. I nic z tego nie nadaje sie do czytania.

Dnia 14.11.2009 o 11:20, aope napisał:


Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, a swoje kompleksy i przekonania schowaj do kieszeni
:) Idź na spacer, poszczekaj na podwórku, bo grający w MW2 i dobrze się przy tym bawiący,
IW i Activision oraz sprzedający śmieją się z Ciebie i Tobie podobnych :) Jeśli dla ciebie
dane ze steama nie są faktem, to brak mi słów ;) No ale cóż - widocznie czytać nie potrafisz,
myśleć sam też nie, nic nowego :)

Ok, ide na spacer. Jak wroce chce zebys przedstawil ARGUMENCIKI :) co do tych zarzutow przeciw MW2.
I tak wiem, ze nic nie wymyslisz bo to dego trzeba miec sprawna choc jedna polkule, ale jestem milym facetem, daje ci fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 11:20, aope napisał:

IW i Activision oraz sprzedający śmieją się z Ciebie i Tobie podobnych :) Jeśli dla ciebie
dane ze steama nie są faktem, to brak mi słów ;) No ale cóż - widocznie czytać nie potrafisz,
myśleć sam też nie, nic nowego :)

Śmieją się raczej z kupujących którzy zapłacili 60$ za dodatek do CoD4. Z PCiarzy śmieją się jeszcze bardziej bo Ci mimo, że splunięto im w twarz lecą do sklepu na złamanie karku. A w LEMie to już w ogóle muszą ze śmiechu umierać, że ta ich "kaszaniasta" polska wersja schodzi w takiej cenie... Tak w moim odczuciu wygląda sytuacja i myślę, że zdecydowana większość hardkorowców się ze mną zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 11:57, SoundWave napisał:

Ok, ide na spacer. Jak wroce chce zebys przedstawil ARGUMENCIKI :) co do tych zarzutow
przeciw MW2.
I tak wiem, ze nic nie wymyslisz bo to dego trzeba miec sprawna choc jedna polkule, ale
jestem milym facetem, daje ci fory.


A jednak, nie potrafisz czytać, ba, nie potrafisz nawet kliknąć na link :) W ramach podpowiedzi - jak klikniesz na link do steama, który podałem, to na samym dole masz statystyki, na które musisz kliknąć, aby się rozwinęły :) Ja nie mam zarzutów, co do MW2, Ty je masz :) Ale jak widać, nie zrozumiałeś nawet tego, o czym sam napisałeś :> Jak wrócisz ze spaceru, to mam nadzieję, że z wiedzą obejmującą choćby podstawy alfabetu, liczę, że będziesz potrafił, taki miły ze mnie facet, daje Ci te kilkanaście/dziesiąt minut fory i optymistyczne nastawienie :) No i liczę na jakiś choćby najmniejszy argument, dlaczego to MW2 jest TAKI ZŁY, jak to przedstawiło się na brak zainteresowania tym produktem ze strony grających na pecetach i jak to Steam fatalnie działa :) Oczywiście coś ponad amatorski filmik frustrata z Youtube grającego na mapie bez przeciwników i podającego w opisie, że ma wysoki ping ;> Bo w sumie sam mogę uruchomić ściąganie czegoś z sieci w tle, odpalić MW2 i pienić się o wysokim pingu, pewnie wtedy też uznasz, że to wina Steama ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ależ zmienia :> Ci "bojkotujący" stają się pośmiewiskiem a statystyki tylko udowadniają,

Dnia 14.11.2009 o 10:27, aope napisał:

że Ci "bojkotujący" i obrażeni to margines :)


A zgadnij w co grają ci "bojkotujacy" :) ?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7251121,Zbojkotowany_bojkot_Modern_Warfare_2.html

Tak, dokładnie tak. Ci "pro-gracze" sól tej ziemi i internetu podczas bojkotu Modern Warfare 2 grają sobie... w Modern Warfare 2 :) Cóż za konsekwencja - to nawet śmieszne nie jest. Tylko żałosne - jak tu później takich osobników traktować serio. Deweloperzy z IW pewnie pękają ze śmiechu :)

ps. Gry nie kupiłem i nie kupię, z serią pożegnałem się po premierze częsci drugiej. Ale też żadnych idiotycznych petycji nie podpisywałem a i w "bojkoty" się nie bawiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast piać jak to się dobrze MW sprzedaje, powinno się piętnować LEM i ostrzegać graczy w związku z bezczelnym traktowaniem ludzi przez polskiego wydawcę. Poziom polonizacji jest tak żałośnie niski, że nawet piraci z za wschodniej granicy, sprzedający na straganach, poradzili by sobie lepiej. Jeden z największych hitów tego roku, a LEM oszczędza na tłumaczach i testerach. Z drugiej strony może i lepiej - wydawca zaoszczędzi, a wszystkie serwisy o grach i tak będą się tylko zachwycać wynikami sprzedaży, zachęcając kolejnych, nieświadomych graczy, do zakupu tego bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 12:11, Xantus napisał:

Zamiast piać jak to się dobrze MW sprzedaje, powinno się piętnować LEM i ostrzegać graczy
w związku z bezczelnym traktowaniem ludzi przez polskiego wydawcę. Poziom polonizacji
jest tak żałośnie niski, że nawet piraci z za wschodniej granicy, sprzedający na straganach,
poradzili by sobie lepiej. Jeden z największych hitów tego roku, a LEM oszczędza na tłumaczach
i testerach. Z drugiej strony może i lepiej - wydawca zaoszczędzi, a wszystkie serwisy
o grach i tak będą się tylko zachwycać wynikami sprzedaży, zachęcając kolejnych, nieświadomych
graczy, do zakupu tego bubla.


Za tydzień pewno pojawią się w sieciach p2p spolszczenia do polskiego mw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 12:24, Revanchist napisał:

Niestety, soundi nie grał w MW2 i opiera się jedynie na opiniach wyczytanych w Internecie.
Oczywiście tych negatywnych opiniach.


Grałem przeszedłem, w multi też grałem (PC) i mam takie same zdanie jak sound

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł jest niewątpliwie wyhype''owany, ale też na pewno conajmniej na 8/10. Narzekajcie sobie nań ile chcecie, ale tego, że jest dobry nie zaprzeczycie. Ja tego jeszcze nie wiem, ale pewnie za miesiąc - dwa zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować