Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

Lem jest do D**Y zadnych promocjych zadnych obnizek gier słabe spolszczenia i wydania gier(chodzi mi o dodotaki w pudelku patrz np AOE3)zwykła instrukcja pudełko dvd i gra i do tego wszystko drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CD Projekt nie wyda ani Micro Machines V4 ani Sensible Soccer 2006 o w moich oczach dostanie wielkiego minusa. W czechach jakoś te gry CD Projekt wydaje a w polsce nie :( Aha gry robi Codemasters więc CD Projekt powinien je sprowadzić do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomoc techniczna Techlandu mi podpadła, dlatego Techland też spada w moim rankingu.
Miałem problem z Bet on Soldier i sam go rozwiązałem (czekając na odp od pomocy technicznej przez 2 tygodnie), a i tak grać nie mogę (za słaba grafika, a przecież nawet F.E.A.R. Combat mi chodzi- po 10 minutach grafika się przegrzewa ale gra chodzi przez ten czas dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensible Soccer 2006 niech wyda nie kupie a micro machines v4 jest lipne nie ma w nim łódek anie helikopterów to nie to samo co starsze micro machines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od Cenegi. Polonizacje są super ostatnimi czasy, wydania eleganckie (np. Oblivion, Dreamfall), mają świetne serie za niezłą cenę. A wpadki to każdy ma, nawet CDP. Jak dla mnie to CDP i Cenega są jak na razie na równym, dobrym poziomie. Napewno nie zaliczyłbym Cenegi do najgorszego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, by LEM był złym dystrybutorem. Ma bardzo fachową pomoc techniczną i szybki FTP. Dla mnie najgorsi? IMO - CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak prosił wypowiadających się o jakieś argumenty, a nie: "Najgorszym dystrybutorem jest xxx".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:50, Adamzzz napisał:

Nie zgadzam się, by LEM był złym dystrybutorem. Ma bardzo fachową pomoc techniczną i szybki
FTP.


Dodaj do tego astronomiczne ceny, siegające niekiedy roku opóźnienia w wydaniu gry oraz polonizacje tworzone jakby przez dzieci z gimnazjum ze słownikami w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego astronomiczne ceny, siegające niekiedy roku opóźnienia w wydaniu gry oraz polonizacje

Dnia 05.02.2007 o 16:18, Mistic napisał:

tworzone jakby przez dzieci z gimnazjum ze słownikami w ręku.


Ceny? To nie dystrybutor (chyba) je narzuca tylko sam producent i dystrybutor światowy. Opóźnienia - prawda. Polonizacje - też prawda.

Może i macie rację, ale LEM i tak lubię, i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez wahania powiem ze PLAY, wydaje same wielkie hity typu Syrenka Racer itp. Co zaś się LEM-u czy ten dystrybutor robi jakies obniżki cen. Ogólnie to nie przepadam za tymi dwoma dystrybutorami a szczególnie za PLAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować