Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 18:59, Xantus napisał:

Rownie dobrze w grze jakis dresiarz moglby powiedziec: "Ide do zamtuzu spotkac sie z jakas
kurtyzaną" niby poprawnie a jednak cos jest nie tak, nie sadzisz?


Wątpię, żeby dresa stać było na aż taki wysiłek umysłowy ;-)

Mnie ta "rubież", bo pewnie o to Ci chodzi, absolutnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:07, Sarafan_Knight napisał:

A już zapomnieliście co odstawiała CODA? :)


pamietam na poczatku kupiłem CODa po angielku zeby jak najszyciej a później dodatek był po polsku i ni w ząb nie działczyło ze sobą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:12, toolek napisał:

Nicolas Games (czy jakośtak :) Bo nigdy nic nie tłumaczą :)

Nosferatu,Trzecia Fala, Sabotain.. same sie przetłumaczyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:12, Brad napisał:

pamietam na poczatku kupiłem CODa po angielku zeby jak najszyciej a później dodatek był po
polsku i ni w ząb nie działczyło ze sobą ;/


Chodzi mi o dystrybutora CODA, a nie o Call of Duty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:13, Sarafan_Knight napisał:

> pamietam na poczatku kupiłem CODa po angielku zeby jak najszyciej a później dodatek był
po
> polsku i ni w ząb nie działczyło ze sobą ;/

Chodzi mi o dystrybutora CODA, a nie o Call of Duty. ;)



hehe mój bląd ale w sumie dystrybutor Call of Duty powinien się wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie najgorszym dystrybutorem nazwę "firmę" Play... Jak ja jej nie cierpię...! Żałosne polonizacje, idiotyczna polityka wydawnicza (100 własnych pisemek), ogólne dno ich działania...
Wystarczy przeczytać ich "opisy gier" zamieszczane w reklamach w CDA... Toż to teksty na poziomie [przygłupiego] 10-latka, do tego nieprawdziwe...! Argh, brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie lubie LEM-a a dlatego że bardzo się spóżniają z wydawaniem gier dla przykładu GUN, QUAKE IV miały być wydane na początku grudnia a do tej pory ich nie ma porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto czyta reklamy? Lepiej poczytać Kaszankę, gdzie w recenzji Maluch Racera 2, napisał (nie pamiętam kto, a nie che mi się szukać) o porównaniu MR2 I NFSU2 w gazetce Playa, z którego wynikało, że MR2 jest lepszy! Ci ludzie z Playa są NAPRAWDĘ (nie)DOBRZY! Pamiętam jak wchodziłem na stronę sklepu Playa i wyskakiwała mi tam taka baba machająca zdobyczną nagrodą: "Nr1 Sklep w Polsce - Game Ranking(przyznawał te nagrody [chyba])". Najlepsze jest, że Game Ranking właśnie Play wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:12, Bajuj napisał:

> Nicolas Games (czy jakośtak :) Bo nigdy nic nie tłumaczą :)
Nosferatu,Trzecia Fala, Sabotain.. same sie przetłumaczyły :P

A to przepraszam! Zwracam honor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:02, chojrak96 napisał:

wszystkie polskie dystrybutory są do bani,oprócz Cd Project

Najgorsze to są dystrybutory CocaColi... ;) I to CD-Projekt ;) ! To takie tam czepianie się, sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zawiodłem się na EA Polska. Wydali świetną grę Black & White 2, ale nie wzieli chyba pod uwage, że instalacja dwóch najnowszych patch''y do tej gry, zmienia nam wersje językową gry z polskiej na angielską. Szukałem na ich stronie łatki spolszczającej, lub czegoś w tym stylu, ale na niej nie ma nawet owych patch''y do gry. W sieci na jakiejś stronie znalazłem spolszczenie do Black''a, ale ono z tą wersją gry nie działa (sypią się całkowicie dialogi tzn. w złym miejscu są) :/

P.S.: Jak ktoś ma taki sam problem, a udało mu się go rozwiązać w jakiś sposób, to niech mi chociasz PM na forum wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajmy. Cenega może kiedyś zbytnio się nie popisywała, ale teraz stara się odzyskać utraconą reputację. CD Projekt też kiedyś nie był idealny, a tu proszę teraz jest najlepszy (a Cenega w porę się skapnęła o co chodzi i zaczyna ścigać najlepszego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play zdecydowanie, ponieważ dla nich liczy się ilość a nie jakość, a ceny ich gier nie przekonują mnie do kupna oferowanych kaszanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play to po prostu nieporozumienie. Caly ich zysk to jakis badziew ktorego zadne pismo nawet nie recenzuje (oprocz kaszanki w cda). Wiem czemu ta firma jeszcze istnieje. Otoz targetem playa sa emeryci ktorzy kupują te kretynskie gry swoim niedorobionym 10-letnim wnuczkom w supermarketach. A juz najwieksza bezczelnoscia sa texty na pudelkach: np jakis syf co byl w kaszance przed chwilą reklamuja ze jest to gra KULTOWA!! w zasadzie to play kazda swoja gre ocenia jako kultową. co ciekawe na ich stronie mozna oceniac ich gry tak jak tu. z tą różnicą, że tam mozna napisac tylko pozytywna recenzje. jesli napiszesz, ze gra to crap to moderator tego nie umiesci. szkoda ze rynek gier to w polsce zjawisko niszowe bo w przeciwnym wypadku moznaby spokojnie zaskarzyc playa o oszukiwanie konsumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować