Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

No wedlug mnie Najlepsi dystrybutorzy w Polsce to CDP i Cenega. oferują Tanie gry do 100zł. Nawet znane i cennione gry po 2latach kosztują 19.99. A gry EA po 2latach kosztują jak widziałęm to 49zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za posta 2. Ale jeszcze jedno Cenega była dystrybutorem GTA SA to dlaczego nikt z Cenegi nie był skłonny jej przetłumaczyć. Jakoś CDP radzi sobie ze wszystkimi grami(DOBRZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzyi dystrybutor:

1. Play za wydawanie kaszanek w stylu Maluch Racers,Poldek Driver itd. i za ocenianie swoich gier jako KULTOWYCH ( pfrhhhhh) jak zobaczyłem w recenzji Maluch Racers 2 w CDA że NFS:U jest gorszy niż maluch racers to nie wytrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plsy tak jakieśbadziewie alee widziałem kiedyś w gazetce Play ze GTA SA jest do kupienia prze dystrybutora Play za 120zł miesiąc po premierze GTA SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:34, Filip92 napisał:

Plsy tak jakieśbadziewie alee widziałem kiedyś w gazetce Play ze GTA SA jest do kupienia prze
dystrybutora Play za 120zł miesiąc po premierze GTA SA


bo Play to takze hurtownia gier i oprogramowania wszystkich dystrybutorow i musze przyznac, ze ceny maja naprawde niskie, duzo nizsze niz np. w timsofcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 17:04, Slave napisał:

> Plsy tak jakieśbadziewie alee widziałem kiedyś w gazetce Play ze GTA SA jest do kupienia
prze
> dystrybutora Play za 120zł miesiąc po premierze GTA SA

bo Play to takze hurtownia gier i oprogramowania wszystkich dystrybutorow i musze przyznac,
ze ceny maja naprawde niskie, duzo nizsze niz np. w timsofcie.

No to dobrze. Ciekawe czy mają POP: Two Trhones. Bo bardzo chce ta gre jak w njaniżej cenie. Bo nie kupie jej za 99zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 12:07, PAPISHON napisał:

PLAY więcej grzechów nie pamiętam :P


a może jakieś uzasadnienie?? ja dalej obstawiam LEM i EA (polski dystrybutor) za zbyt wysokie ceny niektórych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:11, T4KEDA napisał:

> PLAY więcej grzechów nie pamiętam :P

a może jakieś uzasadnienie?? ja dalej obstawiam LEM i EA (polski dystrybutor) za zbyt wysokie
ceny niektórych tytułów

PLAY za Maluchy Racery i inne plamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA Polska- co za ceny! Cenega-badziewne polonizację. CDP-brak Nicolas Games mało produktów (raczej nie ich wina). Lem-podobnie do EA Polska. CDP najlepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:01, Kurammi napisał:

Play to producent i dystrybutor w jednym. Dystrybuje tylko swoje gry wiec nie wiem czy powino
go sie tu oceniac.


Play jako producent nigdy nie powinien istnieć, ale (nie wiem czy to to samo) play.com.pl sprzedaje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coż... chyba PLAY, choć gdyby nie udawali że robią arcydzieła, tylko jasno mówili że robią gry po 5 zeta do kisoku, to moze nie byli by tacy najgorsi. W sumie znalezli sobie niszę, ktoś te kretyńskie gierki jednak kupuje...

i to trzeba zaznaczyć ze jako dystrybutor nie jest taki zły bo ma to http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&id=24477 :D

,ale jako producent to totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:29, Dyzio Diablo napisał:

Wiecie co? PLAY mówiąc że te Maluchy,Warszwaki itp. są kultowe chyba ma racje... przecierz
w takie gierki grają tylko jacyś kultyści PLAY :D


A wiesz, że zawsze mnie to zastanawiało, kto to kupuje. Bo ilości muszą tego schodzić z taśmy niesamowite, a niemal natychmiast wypychają kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 15:19, Slave napisał:

dziala u was strona LEMa?


Nie. Chyba stracili domene, albo z niej zrezygnowali. Dotad bylo

www.lem.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:28, Markus89 napisał:

Play to najgorszy Polski dystrybutor....


Do listy dodaję jeszcze:

EA - za wysokie ceny
Nicolas Games - za mało tytułów oraz kiepskie wydania (pamięta ktoś wydanie Kronik Riddicka??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować