Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

pamięta ktoś wydanie Kronik Riddicka?


chodzi ci o wysoką cene 129 zylca za gre po ang i dosc krutką
ta lecz nicolas troche sie zmienił teraz wydaje rush for berlin po polsku i za 99 zł więc w normie cdp i cenegi lecz tu pytanie Jak nicolas games to spolszczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:31, mike91 napisał:

pamięta ktoś wydanie Kronik Riddicka?


chodzi ci o wysoką cene 129 zylca za gre po ang i dosc krótką


Nie chodzi o to że krótka (bo to nie ich wina), ale:
-wysoka cena
-angielska wersja
-brak instrukcji (dwustronny papierek z klawiszologią to trochę za mało jak na tak wysoką cenę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:39, Alexei Kaumanavardze napisał:

Swoją drogą PLAY IT to w miare dobry wydawca był. Miałem od nich pare gier ( seria GTA) i byłem
zadowolony


W sumie tak ale za skopanie polonizacji Splinter Cell należał się szybki koniec tej firmie ;)

PS: Niech Cenega uważa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PLAY i Nicolas Games. Pierwszy za ogólnie pojęte badziewie w "kultowej" ofercie (Maluchy, Warszawy itp.). NG za żałosne polonizacje ,przykład: nazwa skila "Light Weapon" to dla nich broń świetlna (Sabotain: Złam Zasady). A PLAY IT to był dobry wydawca który źle skończył, BTW trochę mnie zaskoczyła polonizacja TC:SC przecież PI świetnie spolszczyło MAX PAYN''a i kilka innych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie PLAY.Chłamy typu Maluch Race 1,2, Warszawka Race i itp. mnie nie przekonały, choć kilka fajnych gierek mająna swoim koncie, ale to tylko kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem firma LEM zasluguje na to miano...
to bylo cos okropnego, ze gry takie jak Medieval: Total War wychodzily za 259zl.
a teraz 2 czesc wydawana oprzez CDP ma kosztowac 130zl? [czy tam 100, nvrmd] bez porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Mac Cry''a City Interactive to jest totalne nieporozumienie ich gry nadaja sie tylko na lusterko do auta , a i tu nie bardzo chbya ze po zdrapaniu loga gry z plyty ( o ile takie wystepuje nie wiem nie kupowalem nigdy i dosc dobrze mi z tym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właściwie nie ma najgorszego. Najgorszy dystrubutor to ten, który wciska naiwnym klientom kicz, za wysoką ceną, albo który w ogóle ma coś do d..y w swoim planie wydawniczym. Brawa dla Cenegi, za nowy, świetny sposób wydawania tytułów (patrz Oblivion) i za to, że do posiadaczy Tomb Raider Legends, wysłała do klientów płytki z poprawkami - zachowując tym samym twarz. Brawa dla CDP oczywiście za wszystko, choć niektóre tytuły bym usunął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 17:08, Mac Cry napisał:

City Interactive. Czy są ludzie którzy kupują ich gry?


Ja kupiłem jak dali Codename: Panzers ("pomyłka" z serialami była straszna...) i w sumie też mogę ich zaliczyć do najgorszych dystrybutorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekt i Cenega nie zaliczają się do najgorszych dystrybutorów w Polsce a pozostali to są własnie najgorsi! (zaznacze jeszcze raz CDP i Cenega nie są najgorszymi dystrybutorami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM też nie jest za ciekawy, ponieważ swoje starsze gry ma gdzieś i już ich nie wydaje w niższej cenie. EA Polska też ma trochę gdzieś polaków- ma strasznie drogie gry (nawet reedycje nie są za tanie) i przeważnie nie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po premierze gry Rise and Fall, która miała miejsce jakieś 2 tyg temu (słyszał ktos w ogóle o niej :]) oraz PR poczynaniach firmy, EA Polska stała się dla mnie zdecydowanie najgorszą. Za dużo by tu wymieniać was, ale po odejściu poprzedniego zespołu od marketingu firmy tworzy sobie żałosny wizerunek "fajnej, spoko" i ma tylko to szczęście, że samo EA Games robi prawie i wyłącznie gry bardzo dobre lub najlepsze - inaczej spadliby do ligi wydawców tanich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:12, toolek napisał:

Nicolas Games (czy jakośtak :) Bo nigdy nic nie tłumaczą :)
I (nie będe orginalny) LEM- bo 2 tyg musiałem czekać na patch 1.1 do polskiej wersji The Movies


A teraz nawet nie chcą wydac dodatku do The movies. Stunt effect. No normalnie aż mnie zatkało ze dodatek do tak wspaniałej gry ni ma dystrybutora w poslce. Czy taki Ultimate Spiderman to już chyba z rok czeka na wydanie:/ DUZY -------------------- sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. CD Projekt - bardzo dobre polskie wersje, aczkolwiek wolałbym same kinówki, a nie pełne (patrz Age of Empires 3, HoMM5); niskie ceny; często reedycjonowane tytuły; ciekawe serie wydawnicze.
2 ŚP Plat-it - bardzo dobre polskie wersje (poza TC Splinter Cell); reedycje; dosyć niskie ceny; ładne wydania - bonusy.
3. Cenega - dystrybutor średni. Kilka dobrych spolszczeń (Black & White); zaczynają po mału myśleć - świetne tytuły po niskich cenach; reedycjonowane tytuły wreszcie po polsku (seria KK). Zdarzały się wpadki (Operation Flashpoint - masa literówek itp.)
4. LEM - poniżej normy. Polskie wersje Doom 3 i Quake 4 do bani, ten dubbing to żenada. Zdarzają się perełki - SW KotOR; Lekceważące podejście do tematu - brak w Polsce dodatku do Doom 3! Wysokie ceny; brak reedycji
5. Nicolas Games (Play-it?) - beznadziejne tytuły; niskie ceny; polskie wersje - nie wiem, bo nie kupiłem nic :P

Niszowych niby-wydawców nie uwzględniam, bo to dział poza konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować