Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

Jak dla mnie najlepsze CDP:D Potem Cenega, a najgorsza z najgorszych to hurtownia shitów, pc funów i innych syrenek racerów, PLAY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 LEM 2 lata po premierze KotOR2 169zł o ile znajdziesz empik który sie tego nie pozbył...
2 EA instrukcje na 10 stron [zależnie od tytułu],poza płytą i instrukcją w opakowaniu zazwyczaj nic sie nie znajduje,ale to i tak by przeszło gdyby nie ceny i ta polityka względem klienta jako maszynki do zarabiania forsy.
Ogólnie ich podejście do polskich graczy jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy jest oczywiście Play. Wydaje ten cały shit za 9, 99 zł, w który grają tylko majłe dzieci jak im babcia na urodziny kupi bo się nie zna. Nie mają żadnych promocji, większych reklam, a tak zachwalają gry jakby były topowe na całym świecie. Najlepszy dystrybutor to CD-Projekt, a zaraz po nim Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha xD Czeczmu nikt nie lubi PLAYA? Tylko ja chyba lubie :) Pewnie dużo z was nie grało w żadną gre z PLAYA a oceniają tylko po ocenie w CDA? Ha? Jak dla mnie przyjemnie się grało chociaż w "Alien Shooter" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:02, spam to ja napisał:

Oczywiście, że najgorsze jest CDP i te ich badziewne gierki, a najlepszy jest PLAY.


Heh, no oczywiście :] . Nie ma to jak PLAY :D Co tam CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play jest najgorsze jako producent & dystrybutor swoich kaszan, ale trzeba mu oddać, że oferty innych gier ma całkiem przyzwoite, np. Gothica 3 kosztuje u nich 66 zł z hakiem, a na rynku jest po 80 zł. Ba! Nawet LoK: Defiance kosztuje tam taniej niż na aukcjach! A kupując u nich Tomb Raider Anniversary EK można zaoszczędzić 20 zł... (139 zł, gdy normalnie kosztuje 159 zł)

Mam lekki żal do Cenegi, za to, że nie przetłumaczyli ANI JEDNEJ części Legacy of Kain :( Nawet w reedycji nie spolszczyli jej :((( Wystarczyłyby jedynie napisy, bo aktorów podkładających głos postaciom jest nie do podrobienia...Chociażby mogli zrobić patcha spolszczającego :( Buuu...T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba wiadomo, że PLAY, chociaż nie mam żadnej ich gierki (trudno je nazwać grami), chyba, że dołączanej do jakiegoś pisma o grach. No bo co oni mają? Przygody detektywa Rutkowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanich, kiepskich gier od PLAY nikt trzeba kupować - przymusu nie ma. Sprzedają też gry innych dystrybutorów, często taniej. Napisał o tym poprzednik wyżej.
A pamiętacie APN Promise i gry od Microsoft za 169-209zł? Wyobrażacie sobie Fable, Dungeon Siege 2 czy Rise of Legend za taką cenę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować