Zaloguj się, aby obserwować  
T4KEDA

Najgorszy polski dystrybutor!

159 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 21:22, DoomnY napisał:


3. Cenega - dystrybutor średni. Kilka dobrych spolszczeń (Black & White); zaczynają po mału



eee... Cenega nawet nie dystrybuowała Black & White... To gra EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza to jest (moim zdaniem of course) Cenega. Kilka powodów: tandetne wydania, tandetne polonizacje. Niestety o samych grach nie mogę powiedzieć nic złego, ponieważ gry wydają fajne. EA Games - lubię markę EA toteż nie narzekam :). CDP - profesjonalne polonizacje, ładne wydania łatwy dostęp do materiałów na internecie... W sumie CDP najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega nie jest w cale najlepszym dystrybutoremRobi badziewiaste spolszczenia gier i dubingi do gier :(.
I jeszcze Jowod podpierniczyło i jak bedaw przyszłosci inne częsci GothicIII...Dodatek to wyda go Cenega i marne spolszczenie bedzie. Ja chce zeby CDP cały czas zajmował się Gothikiem w polsce. Bo to najlepszy dytrybutor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega robiła kiepskie polonizacje! Teraz się poprawili, świetna polska wersja SCCT, Tomb Raider: LEGEND... I w ogóle Cenega jest spoko, powtarzem BYŁA kiepska... Cenega wcale nie ma tandetnych wydań (są takie same jak normalna gra CDP i LEM), jeśli Cenega ma tandetne wydania, to PLAY ma genialne?

Lem jest bardzo dobry, świetnie wydania i w ogóle naj,naj (jak Cenega)

Najgorszy jest... tadam... PLAY i OniGames...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówicie że najgorza cenega, ale mam wrażenie że tylko dlatego że poprostu konkuruje jako jedyny z dystrybutorów w polsce c cd projekt. według mnie to tam najgorszy jest play.A cdp rządzi :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:28, exilem napisał:

mówicie że najgorza cenega, ale mam wrażenie że tylko dlatego że poprostu konkuruje jako jedyny
z dystrybutorów w polsce c cd projekt. według mnie to tam najgorszy jest play.A cdp rządzi
:}


Fakt: Cenega jako jedyny dystrybutor konkuruje z CDP...
Najgorsi są Play oraz Oni Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:32, Carbon napisał:

Najgorszy polski dystrybutor to <dobra>GRA!


Painkiller się im udał, Gorky 02 w sumie też kaszanką nie był

Dnia 04.08.2006 o 22:32, Carbon napisał:

CDP górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tutaj się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:34, Filip92 napisał:

On wydaje gry .skoki narciarskie inne pierdoły


To jest pismo wydawnictwa Axelspringer (tych od Play''a)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało chyba wiesz o historii tego rynku. W czasie kiedy Black & White wchodziło do sprzedaży mogliśmy sobie pomarzyć o przedstawicielstwie EA w Polsce. Jak myślisz kto wtedy wydawał gry Electronic Arts w Polsce? IM Group, czyli późniejsza Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:52, DoomnY napisał:

A która cyferka widnieje przy CDP w moim poście?


"1" a jest to temat Najgorszy polski dystrybutor więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.07.2006 o 17:22, Mac Cry napisał:

EA Polska też ma trochę gdzieś polaków-
i przeważnie nie po polsku.

A żeś dowalił! Ja poza Rise&Fall nie zauważyłem żadnych niespolszczonych gier EA na PC wydanych w ciągu ostatnich miesiecy. Nawet gry na konsole często spolszczają, a to jest raczej ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:24, misiaqu8 napisał:

>
> EA Polska też ma trochę gdzieś polaków-
> i przeważnie nie po polsku.
A żeś dowalił! Ja poza Rise&Fall nie zauważyłem żadnych niespolszczonych gier EA na PC wydanych
w ciągu ostatnich miesiecy. Nawet gry na konsole często spolszczają, a to jest raczej ewenementem.


Pór roku temu zaczeli spolsczac gry, ale premiery są nieraz kosmicznie drogie (Ojciec Chrzestny za 160 zł). Kto by widział żeby reedycje kosztowały 50 zł. Więc EA Polsce jeszcze daleko do CD Projektu albo Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:29, Mac Cry napisał:

>
Pór roku temu zaczeli spolsczac gry, ale premiery są nieraz kosmicznie drogie (Ojciec Chrzestny
za 160 zł). Kto by widział żeby reedycje kosztowały 50 zł. Więc EA Polsce jeszcze daleko do
CD Projektu albo Cenegi.


Acha, jeszcze Oni Games jest lipny (wpadka z Pancers).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:51, DoomnY napisał:

Mało chyba wiesz o historii tego rynku. W czasie kiedy Black & White wchodziło do sprzedaży
mogliśmy sobie pomarzyć o przedstawicielstwie EA w Polsce. Jak myślisz kto wtedy wydawał gry
Electronic Arts w Polsce? IM Group, czyli późniejsza Cenega.


Myślałem, że mówisz o dzisiejszym wydaniu... Widziałem w MedziMarkt Black&White w "EA Classics". Z tyłu nad wymaganiami jest nawet adres: "EA Polska Sp. z.o.o, Wiśniowy Business Park, ul. Iłżecka 26, 02-135 Warszawa, Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować