Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Origins - kolejny dodatek w grudniu

37 postów w tym temacie

Haha, mam plan dokładnie taki jak Renor ^^ Z jednej strony to dobrze, że będą przez taki czas dostępne nowe przygody (żywotność gry i takie tam), z drugiej trochę szkoda, że to płatne. Ale nie można mieć wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo podejście do sprawy, co autor newsa. Poczekam na jakąś pozłacaną edycję, jak w przypadku Fallout 3. Będę miał wszystko w kupie i jeszcze po niższej cenie z zaaplikowanymi wszelkimi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak...za rok to pewnie i jakiejś platynowej/złotej kolekcji będzie można kupić za jakieś 30 zeta ;) jak tam wolę teraz grać w dragona :) bo jest zajebisty :) marudzicie tylko zamiast delektować się gierką...nawet bez tych dlc gra jest bardzo obszerna...a wymagań nie ma aż tak strasznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena niska przyznam, ale ciekawe jak to się ma do zawartości tego dodatku. Sam nie cierpię DLC i wydawać na nie pieniędzy nie mam zamiaru. Wolę poczekać aż gra pojawi się w jakiejś serii gdzie wszystkie te dodatki będą tam upchnięte. Samemu nie było mi jeszcze dane pograć w DA (zamówiłem przed premierą, 3 różne sklepy i z żadnego paczki nie dostałem do dzisiaj :/) ale mam nadzieję, że nadrobię to już na początku następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę mam już za sobą jak i DLC, które do tej pory wydal. Przyznam, że to jest jedyna (prócz wiedzmina) gra na której kontynuację będę czekał na 100%, szkoda tylko, że pewnie ze 2-3 lata xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego DLC nie kupie, chyba ze za jakis czas wyjdzie w pakiecie. W sumie to juz dodatkowe 13 euro za dwa DLC trzeba by bylo wydac. Troche duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja pewnie kupie to to za 2-3 lata jak będzie w złotej kolekcji po 30 zł. Naprawdę jeśli chodzi o gry RPG to nie ma znaczenia kiedy się w daną produkcje zagra. No chyba że kogos obchodzi tylko grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renor Mirshann możesz mi łaskawie napisać jaki posiadasz sprzęt, że tak psocisz, niesłusznie zresztą? Rozsądną prędkością? Hmm, o co dokładnie Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 04:47, Mongoose napisał:

Eh ja pewnie kupie to to za 2-3 lata jak będzie w złotej kolekcji po 30 zł. Naprawdę
jeśli chodzi o gry RPG to nie ma znaczenia kiedy się w daną produkcje zagra. No chyba
że kogos obchodzi tylko grafika...

To wtedy od Dragon Age''a lepiej niech się trzyma z daleka, bo ta gra jest po prostu brzydka. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 06:48, TobiAlex napisał:

Renor Mirshann możesz mi łaskawie napisać jaki posiadasz sprzęt, że tak psocisz, niesłusznie
zresztą? Rozsądną prędkością? Hmm, o co dokładnie Ci chodzi?


O lol... "nie słusznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 23:04, grzegrz napisał:

Haha, mam plan dokładnie taki jak Renor ^^ Z jednej strony to dobrze, że będą przez taki
czas dostępne nowe przygody (żywotność gry i takie tam), z drugiej trochę szkoda, że
to płatne. Ale nie można mieć wszystkiego ;)


Nie chodzi nawet o koszt dodatków , albo przynajmniej nie tylko o koszt , chociaż 20 zł za 1-2 godziny grania , trudno nazwać super okazją.Główny problem leży w tym , że chyba tylko jacyś niesamowici zapaleńcy będą wracać do Dragon Age co miesiąc , lub co kilka miesięcy po to , aby zagrać w jakiś dodatkowy queścik , potem grę odstawić , później znowu jakiś maleńki pseudodatek itp.itd. RPGi to jak dla mnie główny gatunek gier , ale na pewno nie będę przypominał sobie tego tytułu co parę tygodni po to , aby zapoznać się z nowym mikrododatkiem.Zwłaszcza , że nie oczekuję wielkich przeżyć fabularnych po takim produkcie , ponieważ na to nie ma tam po prostu miejsca.Do rozwinięcia porządnej fabuły , czyli podstawy gry tego typu , potrzeba jednak trochę czasu , o który w tak zrobionych DLC raczej trudno.
A wracając do kosztów , przy serwowaniu takich porcji dodatków , zanim uzbiera się z kilkanaście godzin grania , koszt DLC przekroczy cenę samej gry , dając jednocześnie znacznie mniej rozrywki.
Podsumowując , plan zakupu DAO za jakiś czas , ze wszystkim w pakiecie , to dobry pomysł , zapewniający wygodniejsze granie , za , być może , znacznie mniejszą kasę.Właśnie zapowiedź wydawania kolejnych , małych dodatków spowodowała , że nie kupiłem Dragon Age zaraz po premierze.Za jakiś czas dowiem się , ile warte są kolejne DLC , a w przypadku ich mikroskopijnej wielkości , może nawet zrezygnuję z bawienia sie kolejnymi questami.
A że nie gram już , teraz? W Falouty i Baldurs Gaty zagrałem po raz pierwszy sporo po premierze i wcale mi sie nie wydaje , abym z tego powodu gorzej sie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie okres świąteczny i mogłoby BioWare dla osó które mają orginalnego DA zrobić jakąś fajną promocje,nie wiem moze jakaś zniżka albo coś...ale zapomniałem że to wydaje EA.Tak więc o zniżce mozemy raczej zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AjKnowJu o LOL. Jak już mnie cytujesz to bez błędów ok? Niesłusznie pisze się razem frędzlu jeden. Za naukę byś się wziął a nie przed kompem wysiadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wlasnie chcial jakis dodatek do DA, kontuujacy glowny watek, a nie dodatkowy quest czy lokacje. Np zniszczenie do konca darkspawnow z uwzglednieniem odejscia niektorych postaci itp. Te DLC nawet mnie specialnie nie interesuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz już przesadzili :/ Odpaliłem właśnie moją PS3 a tam DLC w następujących cenach:

The Stone Prisoner - 55pln
Warden''s Keep - 26pln

Ja rozumiem, że to konsola, ale płacenie takiej kasy za 1-2 godziny? To już gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sciagnalem wlasnie Wardens Keep, a nastepne tez napewno sobie kupie. :)
Co do Opinie autora newsa to niech nie przesadza - wymagania gry na PC sa wrecz smiesznie niskie - gra w HDReady chodzi mi na sprzecie sprzed dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować