Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Dungeon Keeper 1&2 (temat ogólny)

119 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 13:50, Blackhand napisał:

> A CDP nie mógłby kupić praw do tej gry ?? Fajnie by było jak by to polacy zrobili trzecią
część
> tej gry!!
Nie ma szans - Bullfrog (twórcy DK) był (jest?) własnością EA, szczerze wątpię, by byli skłonni
komukolwiek odsprzedać prawa do serii DK (a już na pewno nie konkurencji :))


Szkoda:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:53, okon napisał:

> > A CDP nie mógłby kupić praw do tej gry ?? Fajnie by było jak by to polacy zrobili
trzecią
> część
> > tej gry!!
> Nie ma szans - Bullfrog (twórcy DK) był (jest?) własnością EA, szczerze wątpię, by byli
skłonni
> komukolwiek odsprzedać prawa do serii DK (a już na pewno nie konkurencji :))

Szkoda:((

Wiem szkoda ze juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:46, Soliders napisał:

> > > A CDP nie mógłby kupić praw do tej gry ?? Fajnie by było jak by to polacy zrobili

> trzecią
> > część
> > > tej gry!!
> > Nie ma szans - Bullfrog (twórcy DK) był (jest?) własnością EA, szczerze wątpię, by
byli
> skłonni
> > komukolwiek odsprzedać prawa do serii DK (a już na pewno nie konkurencji :))
> > > Szkoda:((
Wiem szkoda ze juz nie bedzie.


Chociarz gdyby ich tak pszycisnąć to by i może odsprzedali prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie byl takim pesymistą. Twórcom pomalu konczą się pomysły, coraz więcej na pólkach 2,3,4 czesci gier które nie wnoszą nic nowego. Być może za pare lat ktoś jeszcze sięgnie do tego tytułu, bo nawet średni, nie koniecznie doskonaly Dungeon Keeper 3 byłby przynoszacym zyski hitem .

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:36, Albatross napisał:

Największą bolączką w DK jest brak opcji TCP/IP w multiplayer. Szkodza, że protokół ten nie
rozwinął się wcześniej. :(

zdziebko, ale idzie pzerzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:37, okon napisał:

zdziebko, ale idzie pzerzyc

Mi jest cieżko :P Od dawna marzyłem o graniu przez neta, ale jedynie co mogę to pograć sobie z kimś w domowej sieci. Ale co to za fatyga rozwalić brata, który z grami ma już coraz mniejszy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was zdobył tego anioła mroku (w DK2) z 10 co jest na środku ostatniej mapy?? Albo czarne damy które się torturują na mapie gdzie się pierwszy raz zdobywa demony zółciowe?? Przeszedłem DK2 kilkukrotnie i znalazłem różne ciekawe rzeczy ukryte za skałami ale nie wiem jak się do nich dostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:02, misioo napisał:

A w jaki sposób?

Grałem bardzo dokładnie. Chochlikami ryłem wszędzie korytarze, by nie ominąć żadnej niespodzianki. Po zakończeniu poziomu pojawia się podsumowanie poziomu w tym m.in. "liczba zdobytych pudeł-niespodzianek 2/4". Po tym można było określić czy się wszystko zdobyło czy też nie. Jeśli nie to wczytywałem grę i szukałem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 07:53, Albatross napisał:

> A w jaki sposób?
Grałem bardzo dokładnie. Chochlikami ryłem wszędzie korytarze, by nie ominąć żadnej niespodzianki.
Po zakończeniu poziomu pojawia się podsumowanie poziomu w tym m.in. "liczba zdobytych pudeł-niespodzianek
2/4". Po tym można było określić czy się wszystko zdobyło czy też nie. Jeśli nie to wczytywałem
grę i szukałem dalej.

Spoko, ale mi chodzi o to jak zdobyłeś tego anioła mroku z 10. na ostatniej planszy, bo dokopać się do niego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 19:22, Albatross napisał:

Ostatni raz przeszedłem DK2 ze 2 lata temu (albo i dłużej) i szczerze mówiąc to nie pamiętam
już tego :)

a ja tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem sobie DK2 i włączyłem ostatnią mapkę i muszę powiedzieć, że cały czas żyłem sobie ze świadomością, iż poznałem wszystkie sekrety. Jakże się rozczarowałem ;)

Tego anioła mroku nie pamiętałem... bo go nigdy nie miałem. Znalazłem na gamespocie opis jak zdobyć tego anioła:

"Next to the area with the Dark Angel is a 5x5 area with 11 tiles of gold in. Dig out this area and then build a 5x5 temple in it.

Now sacrifice a Firefly, Black knight and Warlock (note: the order is very important!) within a very very short period of time into the temple.

If you sacrifice the creatures in the correct order and your action is fast enough, this Dark Angel would gladly aid you in your quest."

Wszystko by pasowało. Obok jest odpowiednie miejsce 5x5. Spróbowałbym czy sztuczka działa, ale nie mam w lochu świetlika i czarnego rycerza, a od początku poziomu nie chce mi się już grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.Niedawno ściągnąłem sobie Dungeon Keepera jedynke (legalnie,ze strony z abandonware''m) rozpakowuje go, włączam,pokazuje sie ekran tytułowy i nagle gra żada płyty.Próbowałem już nagrać pliki na płyte i z niej uruchomić ale nie pomogło.Może ktoś napisać co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 20:14, Król Jabol napisał:

Może ktoś napisać co mam robić?

Otóż w głównym katalogu tam gdzie zainstalowałeś DK musisz znaleźdź plik Keeper.cfg i odpalić go w notatniku po czym zmienić ścieżkę dostępową (ten ciąg na samej górze) z np. "INSTALL_PATH=F:\KEEPER\" na "INSTALL_PATH=C:\Program Files\Bullfrog\Dungeon Keeper" oczywiście musi się ta linia zgadzać z lokalizacją w której zainstalowałeś DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować