Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Dungeon Keeper 1&2 (temat ogólny)

119 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 21:57, Fum4R napisał:

Mozna gdzies jeszcze dostac DK2 po polsku w ogole?

Ciężko, bardzo ciężko. Chyba jedynie na allegro. Proponuje zapytać Cenege czy by mogli wznowić wydanie tego tytułu.

Nowa gra do Kolekcji Klasyki: Antologia Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper: Deeper Dungeons
*Dungeon Keeper 2

Heh, rozmarzyłem się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 22:07, Albatross napisał:

Nowa gra do Kolekcji Klasyki: Antologia Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper: Deeper Dungeons
*Dungeon Keeper 2

Heh, rozmarzyłem się ;-)


Mniam, szybko bym lecial do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:51, Albatross napisał:

Do DK1 czy DK2? Jak do jedynki to jak coś stworzysz fajnego to daj znać :)

Oczywiście że do jedynki. Dwójki nie lubie to nawet bym nie ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla autorów za ostatnią mapkę z dodatku DK1. Poziom trudności w stosunku do podstawki jest tu znacznie większy, a przyjemność z gry jeszcze większa. No nic, wracam do gry, muszę wymazać z pamięci ten blamaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:10, BlackBomb napisał:

A jest jakiś sklep (internetowy) który sprzedaje DK 1 Gold PL???

DK Gold jest wielojęzyczny, tylko sposób instalacji wersji innych, niż angielska, jest trochę udziwniony - trzeba ręcznie odpalić plik setup.exe z katalogu \KEEPER\WinSetup\Polish (dla wersji PL, przy okazji od razu instaluje się patch D3D). Co do miejsca zakupu - pozostaje chyba tylko jakiś serwis aukcyjny, bo w sklepach nie widziałem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zmienić rozdzielczość w części pierwszej(Gold z the-underdogs)? Wyczytałem, że można to ustawić Alt + R, ale u mnie ta kombinacja wcale nie działa. Mam Windows XP SP 1, grę muszę uruchamiać w trybie zgodności z Win 98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 22:07, Albatross napisał:

> Mozna gdzies jeszcze dostac DK2 po polsku w ogole?
Ciężko, bardzo ciężko. Chyba jedynie na allegro. Proponuje zapytać Cenege czy by mogli wznowić
wydanie tego tytułu.

Nowa gra do Kolekcji Klasyki: Antologia Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper
*Dungeon Keeper: Deeper Dungeons
*Dungeon Keeper 2

Heh, rozmarzyłem się ;-)


Raczej napisać do przedstawiciela EA Games w polsce gdyż cenega utraciła 2002 roku prawa do tego tytułu, zk zresztą do wszystkiego co wydaje EA Games.

Kurde przyjemnie by było usłyszeć poraz kolejny mentora z tekstem Welcome Keeper... z tym, że w Trzeciej zapowiedzianej, lecz nie zrobionej częśći a dlaczego?? wszystko przez odejście głownego pomysłodawcy do LionHead...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 09:34, Shadow SSJ Warrior napisał:

Raczej napisać do przedstawiciela EA Games w polsce gdyż cenega utraciła 2002 roku prawa do
tego tytułu, zk zresztą do wszystkiego co wydaje EA Games.

Kurde przyjemnie by było usłyszeć poraz kolejny mentora z tekstem Welcome Keeper... z tym,
że w Trzeciej zapowiedzianej, lecz nie zrobionej częśći a dlaczego?? wszystko przez odejście
głownego pomysłodawcy do LionHead.


skoro cenega nie ma już praw do tego tytułu, może byłby jakiś marny cień szansy że EA Games łaskawie wznowiliby sprzedaż tego tytułu w cd-projekt ? przyznaję jednak że sam nie wierzę w to co piszę - przecież ta gra nie miałaby aż tak dużej popularności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 02:07, Fagno napisał:

skoro cenega nie ma już praw do tego tytułu, może byłby jakiś marny cień szansy że EA Games
łaskawie wznowiliby sprzedaż tego tytułu w cd-projekt ? przyznaję jednak że sam nie wierzę
w to co piszę - przecież ta gra nie miałaby aż tak dużej popularności :(

Głowy sobie ogolić za to nie dam, ale przynajmniej DK1 jest uznawany za Abandonware, znalazłem tą gre w jednym serwisie z tego typu grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 02:09, Hubi Koshi napisał:

Głowy sobie ogolić za to nie dam, ale przynajmniej DK1 jest uznawany za Abandonware, znalazłem
tą gre w jednym serwisie z tego typu grami.


ciężki mój los - mnie podoba się jedynie 2 część :(

jedno pytanko na marginesie - czy multiplayer w DK2 jest dobrze zrobiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 02:10, Fagno napisał:

jedno pytanko na marginesie - czy multiplayer w DK2 jest dobrze zrobiony ?

Jedna odpowiedź. Nie wiem bo multiplayera tylko zachaczyłem grałem głównie w Singla, a i tak bardziej mi się jedynka podobała. Dwójka jakoś straciła ten groteskowy klimat i stała się po prostu ponura. Przykład. Sala Tortur, patrząc jak nasi "Przekonywacze" przekonują bohaterów do jedynie słusznej sprawy (Naszej :-]) pokładałem się w przypadku DK1 ze śmiechu. Za to w dwójce... tylko krzyki i jakieś kręcenie kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 02:10, Fagno napisał:

jedno pytanko na marginesie - czy multiplayer w DK2 jest dobrze zrobiony ?

Moim zdaniem średnio. Generalnie wygrywa ten kto szybciej wybuduje Arenę i przywoła Czarnych Rycerzy. Inne stwory zupełnie tracą na znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to chyba DK2PL dostaniesz tylko w jakimś serwisie aukcyjnym (np. A... ;)). Tylko trzeba się sprzedającego dopytać, czy jest to wersja polska (lub wielojęzyczna), bo niektórzy sprzedają angielską (charakteryzuje się m. in. tym, że jest na jednej płycie).
PS Sugeruję przeczytać regulamin, zwłaszcza fragment o reklamach/ogłoszeniach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować