Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2012 o 14:40, Sarturias napisał:

(..) konieczność powiększenia
portfela, (...)


Widziałem na jednym gameplayu, że do powiększenia potrfela na chyba 6k trzeba było zabić i "oskórować" dwa rekiny... Dawno nie widziałem podobnej głupoty, nie wnikając bardziej w grę.

Chciałem kupić grę, ale im bardziej się jej przyglądam, tym mniej mi zależy, choć jakieś tam walory posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 14:56, Kakarotto napisał:

Widziałem na jednym gameplayu, że do powiększenia potrfela na chyba 6k trzeba było zabić
i "oskórować" dwa rekiny... Dawno nie widziałem podobnej głupoty, nie wnikając bardziej
w grę.



Owszem, każde powiększenie jakiegoś zasobnika wymaga pewnej ilośći skór dzikich zwięrząt lub psów, które walczą razem z piratami. Dla mnie to też głupota i wymyślanie craftingu na siłę, gdzie przecież w takiej grze jak Far Cry wcale on nie jest potrzebny. Dla mnie to zwykłe zapychanie gry "side-misjami" żeby przyćmić nudny całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co musi być wszystko na ultra, że chcesz kręcić kartę? Poczytaj sobie na pclab chyba nawet wcześniej z linkowałem stronę tam zobaczysz jak mniej więcej chodzi na Full HD na różnych kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 15:53, Gacol08 napisał:

A co musi być wszystko na ultra, że chcesz kręcić kartę? Poczytaj sobie na pclab chyba
nawet wcześniej z linkowałem stronę tam zobaczysz jak mniej więcej chodzi na Full HD
na różnych kartach.

to czytalem i widze ze troche obnize wygladzanie i bedzie ok. niemusze chyba miec tych 30kl/s non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać o swoich wrażeniach w podobnym tonie.Żeby jednak nie było, że szukam dziury w całym, skoro recenzje takie pochlebne, to się wstrzymałem do momentu lepszego poznania gry. Póki co jestem zawiedziony. Fabuła jak na fps jest rzeczywiście ok, ale już zachowanie przeciwników to kpina i tłumaczenie tego, że wszyscy chodzą na rauszu wywołuje tylko uśmiech politowania. Dla mnie walka jest nudna i zbyt łatwa. Czy później będzie trudniej i ciekawiej? Może, ale nie wiem czy do tego "później" dotrwam, b ogra mnie po prostu nie wciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 16:17, Damianuss1 napisał:

Gdyby nie to polowanie i szukanie skór to już w ogóle nie byłoby co robić.

Może i jestem dziwny, ale sama eksploracja tego całkiem fajnego świata to już nie jest wystarczająca frajda ? Ja wprost uwielbiem latanie sobie na lotni nad górami i wybrzeżem. A najlepiej od razu wskoczyć na dobrą pozycję snajperską :)
No a poza tym mamy przecież trochę jeżdżenia, mini gier, itp.

Narzekacie, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 17:22, Darkstar181 napisał:

Narzekacie, i tyle.



Narzekamy? No dobrze i co z tego? Przecież mamy do tego prawo, równie dobrze mógłbyś zbluzgać wszystkich recenznetów gier, którzy danej grze dali mniej niż średnia wynosi.

Gra akcji - w dodatku FPS - jest po to by dać energicznego kopa i po to by cieszyć się żwawą rozpierduchą, a Far Cry 3 od tego odbiega. Latanie na lotni czy jazda quadem albo jeepem to tylko smaczki. Ja tam bym wolał by bohaterem, którym gramy ciągle był w stanie zagrożenia, by w każdej chwili trzeba było być gotowym na atak z helikoptera czy ostrzał z kilku atakując ze wsząd samochodów. To by było coś. To mogłoby na luzie zostać umieszczone w tej grzel. Ale tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy gra byłaby liniowa do bólu a tak mamy trochę różnorodności :)
Może gra jest liniowa ale nie aż tak bardzo jak Far Cry 1 :)

Nie grałem w tę część, ale widziałem i muszę powiedzieć że wiele rzeczy mi się podoba, jedyne co mnie irytuje bo nie zwróciłem na to uwagi czy po przejęciu terytorium atakują nas na nim wrogowie, czy już jest wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat chciałbyś czegoś, czego w tej serii nigdy nie było ale jest w każdej innej grze na rynku.
FC jest inny i dobrze.
Latające w helikoptery i jakieś strzelające w kółko auta to bez urazy - idiotyczny pomysł bawiący przez 2-3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno po wyłączeniu MSAA to powinno hulać elegancko, a 30 klatek to powinno być minimum bo jak spadnie poniżej to odczujesz brak płynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak odblokować więcej rodzajów pukawek w sklepach? Nie mówię tu o darmowych za zdobywanie wież. Są tylko te co na starcie i signature weapons za posążki czy muszę pchnąć fabułę dalej aby nowe rodzaje się pojawiły w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 11:31, diabolo20 napisał:

> Heh w teście z tego co pamiętam 4 fpsy więcej twoja karta wyciąga. Na pewno pograsz
na
> takich mieszanych ustawieniach ultra z bardzo wysokimi w tej twojej rozdzielczości.

a jak podkręce do poziomu 6950?


6870 podkręcisz do poziomu 6950? Weź wyjdź... Że też takie głupoty ludzie tutaj piszę. Może napisz jeszcze że podkręcisz z "1gb" do "2gb" hahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 19:35, TerrorHurtz napisał:

> > Heh w teście z tego co pamiętam 4 fpsy więcej twoja karta wyciąga. Na pewno
pograsz
> na
> > takich mieszanych ustawieniach ultra z bardzo wysokimi w tej twojej rozdzielczości.

>
> a jak podkręce do poziomu 6950?

6870 podkręcisz do poziomu 6950? Weź wyjdź... Że też takie głupoty ludzie tutaj piszę.
Może napisz jeszcze że podkręcisz z "1gb" do "2gb" hahhaaha

czytałem reckach ze da sie to osiągnąć lub mocno się zbliżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 17:49, Isildur napisał:

jedyne co mnie irytuje bo nie zwróciłem na to uwagi czy po przejęciu
terytorium atakują nas na nim wrogowie, czy już jest wolny :)

Isildur, ponoć po zajęciu posterunku, wrogowie się nie respawnują. To chyba dobrze, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 20:28, Janek_Izdebski napisał:

Isildur, ponoć po zajęciu posterunku, wrogowie się nie respawnują. To chyba dobrze,
prawda? :)


No dla mnie nie, bo ja uwielbiam tłuc wrogów a w FC 2 się respawnili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 20:41, Isildur napisał:

No dla mnie nie, bo ja uwielbiam tłuc wrogów a w FC 2 się respawnili :)

Jedni narzekali na respawn, inni go sobie chwalą. I komu tu dogodzić, Isildur... ;)

Może powinien być wybór: "respawn"/"bez respawnu" w opcjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 20:41, Isildur napisał:

No dla mnie nie, bo ja uwielbiam tłuc wrogów a w FC 2 się respawnili :)

W FC3 nie tyle się respawnują co po prostu przybywają posiłki jeśli narobisz zadymy na rambo (przyjeżdżają samochodami, a nie jak ponoć w poprzedniej części nagle materializują się za naszymi plecami i walą ile wlezie) i alarm się włączy lub zaczniesz strzelać jak poparzony. Ja się bawię w cichą eliminację z łuku, świetna rzecz. Likwiduje tylu ilu aktualnie siedzi np w obozie i więcej ich nie ma, odbijam obóz.

Przy okazji. Wie ktoś gdzie można znaleźć dziki właściwie tak na samym początku gry? Wszędzie są świnie, ale nigdzie dzika :(, a mało ammo w ładownicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 17:32, Sarturias napisał:

Gra akcji - w dodatku FPS - jest po to by dać energicznego kopa i po to by cieszyć się
żwawą rozpierduchą, a Far Cry 3 od tego odbiega. Latanie na lotni czy jazda quadem albo
jeepem to tylko smaczki. Ja tam bym wolał by bohaterem, którym gramy ciągle był w stanie
zagrożenia, by w każdej chwili trzeba było być gotowym na atak z helikoptera czy ostrzał
z kilku atakując ze wsząd samochodów. To by było coś. To mogłoby na luzie zostać umieszczone
w tej grzel. Ale tego nie ma.


Oj, ktoś tu chyba pomylił serie Far Cry z Call of Duty tudzież Medal of Honor i przez to dokonał złego zakupu.
Całe szczęście że są takie gry które patrzą na Action FPSy z innej, odmiennej strony.
Ekspoloracja ponad dynamiczną akcjią(której w sumie też nie brakuje)! Oto cel w FC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować