Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Książe Persji zapowiedziany

136 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2009 o 23:16, Nagaroth napisał:


> Katany były testowane na skazańcach - kładziono takie delikwenta i przecinano go
w okolicach
> brzucha - tego jetem pewien. Podobno też były zbliżone testy na ludziach ustawionych

> w szeregu ale potwierdzenia nigdy nie znalazłem. Więc raczej wszystko zależy o tego
czym,
> jak i w co.

Tak, pisałem przecież że jak się uderzy z dużą siłą bronią większą/lepszą niż miecz jednoręczny
czyli inną niż ta którą dysponujemy w Prince of Persia to jest to możliwe.


Tylko nie rozumiem, skąd tutaj ta dyskusja, jak w PoPie walczymy nie z ludźmi, tylko z demonami piasku, które mają trochę inną "konstrukcję" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Bardzo lubiłem trylogię o Piaskach Czasu, ale to była, no właśnie, trylogia. Historia zamknięta. Zły wezyr pokonany, Prince i Farah żyli długo i szczęśliwie. Oczywiście, chętnie zagram w grę o podobnym klimacie, ale nie rozumiem dlaczego mam przez to rezygnować z poznania dalszej historii duetu Książę i Elika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podobała mi się trylogia piasków czasu, ale przyznaje bez bicia - historia Księcia i Eliki urzekła mnie :) Szczerze - polubiłem tą dwójkę i liczyłem na jakąś kontynuację ich przygód... a nie wskrzeszania poprzedniej trylogii.
Zwłaszcza że ostatni Prince of Persia kończył się hm... oryginalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 07:52, Krondar napisał:

Zdecydowanie podobała mi się trylogia piasków czasu, ale przyznaje bez bicia - historia
Księcia i Eliki urzekła mnie :) Szczerze - polubiłem tą dwójkę i liczyłem na jakąś kontynuację
ich przygód... a nie wskrzeszania poprzedniej trylogii.
Zwłaszcza że ostatni Prince of Persia kończył się hm... oryginalnie ;)

Jeśli masz pc to owszem zakończenie jest niezłe, ale to z dlc na konsole jest standardowe do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś specjalnie nie ujęła ta gra, system walki był jakiś marny. Praktycznie byliśmy nie do zabicia (grałem na średnim). Tak samo te akrobacje że Elika w każdym momencie może nas uratować też było głupim patentem. Ogólnie grę nie skończyłem został mi jeden boss, ale jakoś mi się już nie chciało dalej grać. Dlatego jestem bardziej zadowolony z tego że gra wraca do starego wzoru :) Tyle od mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem fanem trylogii a w 4 część grałem u znajomego to raczej Ubisoft powinno pomyśleć nad nową serią a nie wałkować jedno i to samo takie jest moje odczucie co do tego. A najlepszą częścią był i będzie zapewne WW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najdłuzej katowałem pierwszego "Prince", tego z 1989 r. - u kumpla na "pegazie" ;-) Jak teraz czytam te wszystkie komentarze, jaka to "hardcorowa" i trudna jest trylogia z lat 2004 - , a ostatnia część casualowa (nie wiem, nie grałem - ale wierzę na słowo), to się tylko uśmiecham: sejwy, cofanie czasu, czy gra która przechodzi się sama :) Otóż w oryginale - to były dopiero emocje: jak źle wymierzyłem skok i nadziałem się na kolce to był moi drodzy "game over" ;-) No ale to było dawno temu.
Stare czasy, aż się łezka w oku kręci. Później grałem jeszcze w "PoP 3D" - to była kompletna porażka i "Sands of Time" - tego wspominam bardzo miło, świetna rewitalizacja marki z ciekawą historią, fajnymi patentami (tak - cofanie czasu też mi przypadło do gustu!) i ciut zrąbanym sterowaniem w wersji PC (klawa nie bardzo się w takich grach sprawdza, pad jest tu znacznie lepszym rozwiązaniem) - z braku czasu nigdy nie skończyłem, ale to co przeszedłem mi podpasowało :)

Kolejnych gier serii nie znam, więc się nie wypowiadam - wiem jedynie że gracze ogólnie cenią "trylogię piasków", a co do ostatniej odsłony przygód księcia to zdania są bardzo podzielone: co ciekawe - mało jest opinii wypośrodkowanych, najwecej jest skrajnych - przygody Eliki i Księcia albo się kocha albo wręcz nienawidzi.

Co do nowej odsłony - pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję (bardzo małą) że Ubi wypuści jakieś demo, bo w ciemno kupować nie zamierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 08:08, Tomoya-kun napisał:

Jeśli masz pc to owszem zakończenie jest niezłe, ale to z dlc na konsole jest standardowe
do bólu.


Ano mam PC :) I przyznam po zakończeniu liczyłem na coś więcej :)

Lordpilot -> Zapomniałeś dodać że był limit czasowy który dość brutalnie uświadamiał graczowi że nie ma na co czekać i podziwiać widoków :P Ehh, pamiętam jak wkurzałem się na te wszystkie kolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>
> Zapomniałeś dodać że był limit czasowy który dość brutalnie uświadamiał

Dnia 01.12.2009 o 09:23, Krondar napisał:

graczowi że nie ma na co czekać i podziwiać widoków :P


True :) Była godzina (albo 1,5 H ? już nie pamiętam ) na przejście całości - hehe,ale wtedy nikt nie narzekał że gra jest za krótka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, wreszcie coś o nowym księciu. Dużo tu z was zadaje się pytanie o czym on będzie? Według mnie to będzie kontynuacja księcia z roku 2008, ale z przywróceniem wątku/przedmiotu takiego jak piaski czasu (The Forgotten Sands). Ciekawe połączenie, ale nie jestem pewien czy wyjdzie na dobre. Nie widzę szans na kontynuację przygód starszego księcia bo po pierwsze ostatnia część trylogii zamknęła wszystkie wątki, po drugie zakończenie księcia z roku 2008 wskazuje, że "ciąg dalszy nastąpi" (niosącą na rękach Elikę pochłania chmura czarnego dymu i w tle Aryman). Mam nadzieję, że jeżeli to będzie kontynuacja PoPa 2008 będzie on równie mroczny jak druga (zdecydowanie najlepsza [!]) część poprzedniej trylogii (Warrior Within) i odejdą oni od tych monotonnych walk z jednym przeciwnikiem, a dadzą prawdziwego, rozbudowanego hack & slasha jakim były poprzednie części. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Na to czekałem. Jestem ciekaw tylko jak go zrobią. Ten powrót do korzeni serii Przypominam sobie jak grałem w piaski czasu. To było coś. Zgraja przeciwników wyskakiwała z nienacka kiedy ty masz jakieś 20% życia i 1-2 cofnięcia czasu. O zgrozo. W duszy wojownika i tak było trudniej, Tam bez combosów nie dało się wygrać. Szczególnie wkurzyła mnie ta dziewczyna z którą się walczyło 2 razy. Bez różnorakich połączeń ciosów nie dało się wygrać. Co do PoP 2008 to cudowne nie było. Koncepcją prawie całkiem odeszło od pierwowzoru. Zadnych walk poza bossami. Położono głównie nacisk na "skakanie" co nie wszystkim przypadło do gustu. A co do nowej części to mam nadzieję, że klimatem, walką wrócą do pierwowzoru. Co do fabuły to nie wiem. Byle by to była jakaś trzymająca się kupy historia :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że to nie będzie ani kontynuacja trylogii,ani odsłony z 2008 roku,tylko oddzielny twór połączony z filmem kinowym - pamiętajcie o tym,że film bardzo luźno opiera się na grze więc nie ma żadnego problemu aby stworzyć egranizację filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 12:39, igor8472 napisał:

Jeśli będzie można zobaczyć zakończenie to biorę! :P A poważnie to ten ostatni twór sprzed roku był w zasadzie fajny ale wolałbym coś w tradycyjne stylistyce ala moje ulubione Piaski Czasu...


@edit sorki za dubla, nie to się wcisnęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Uwielbiam PoP''a. I tak ta część będzie u mnie na półce, niezależnie jaka będzie. Temat gry co prawda skopany, jak już wiele osób pisało, Piaski Czasu są tematem zamkniętym przez poprzednią trylogię. Ale cóż, może zrobią coś ciekawego. Mam też nadzieję że pozostaną przy takiej oprawie graficznej jak w poprzedniej części (cell shading, czy jak to tam się zwie). I jeżeli dobrze zrozumiałem, to bohaterem tej części ma być nowy Książę? Hm, dziwaczne. Nowy książę i piaski czasu... o;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować