Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 19:12, quarra96 napisał:

również miałem to samo. załatwiłem nowy klucz i po kłopocie :D



hmmm jak ? tak jak colka wyskakuje mi ten błąd no i code....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wrażenia z gry są takie sobie. Oczekiwałem gry na poziomie BC2, a tymczasem jest to zwykły przeciętniak. Poza tym widać już spotkałem kilka noobów walących do ludzi z wyrzutni rakiet. No i 2 razy wysypało mnie na pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi udało się wszystko zainstalować bezproblemowo (no dobra jedyny problem jaki miałem to przypomnieć sobie jakie założyłem kiedyś konto na EA ;D) i .... przyznam ze trochę się zawiodłem. Spodziewałem się troszkę innej gry niż BC2. Nie żebym narzekał bo jest fajnie ale niestety dla mnie tak samo ;( podobne schematy z ulepszeniem broni poziomami nawet ikonka trafień jest taka sama. Grafika ciekawa dźwięki również troszkę rozczarowują efekty wybuchów ale jak na razie to mam nadziej że to mój komp nie wyrabia i przycina. No i oczywiście rzecz irytująca grałem może w sumie jakieś 45 minut i 3 wywaliło mnie do pulpitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się za niedługo nerwicy nabawię jak przez te bugi ale od początku:
- "Totalna bzdura" jeśli chodzi o balans broni (Snajperki mają +18278282 do obrażeń :D )
- Granatnik prawie w ogóle nie działa (ale to raczej plus)
- Granaty raz działają a raz nie
- Bronie prawie nie mają odrzutu
- Sterowanie pojazdem opancerzonym (nie wiem czy to Bradley, nie pisze) to katorga dla palców ;/
- Brak kamery śmierci (strasznie wkurzające kiedy nie wiemy skąd nas kamperzy zabijają)
- Mapy są marnie zaprojektowane (500 % lepsze są w MW2 , 300% w BC2)
- Bugi graficzne są tu na porządku dziennym (nie wiem czy to przez Radeon''a , co nie zmienia faktu że to minus)
- Kiedy spróbowałem otworzyć czat to całą klawiaturę mi zacięło i mogłem tylko strzelać
- Wywaliło mnie w ciągu 60 min gry 6 razy.
- Lagi takie same jak w BC2 a nawet gorsze (Bardziej odczuwalne przez szybszą rozgrywkę)

Póki nie naprawią tych rzeczy mogą zapomnieć, że kupię MoH''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2010 o 14:03, sylwasss napisał:

/ciach/


No cóż, nie pomyliłem się, tak się mówi... pewnie nie czytasz książek...?
A teraz troszkę poneguję Twoją opinię :)
Tak, mapy są mniejsze ale to wynika z charakteru rozgrywki, ma być bardziej dynamiczna.
Grafika owszem teraz nie zachwyca, ale to wciąż beta, jak się ją odpali w full HD i będzie bardziej dopieszczona to powinna przbić BFa.
Brak zniszczeń też mnie boli :(
Co jest najśmieszniejsze to, że beta działa lepiej niż BFBC2 w wersji pudełkowej (przed spatchowaniem).
Ogólnie gra jest raczej skierowana do innej grupy graczów, dla z czego wynikają takie różnice względem Pola Bitwy.
BFa bardzo bym lubił gdyby nie kilka strasznych bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,przy próbie zalogowania pojawia mi się następujący komunikat:"Only owners of Bad Company 2 first hand VIP codes are allowed early access to Medal of Honor Beta".Grałem w betę BC 2 i loguję się na to samo konto.Czy ktoś miał taki problem,a może ktoś wie jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczył byś na chwilę konto, bo chcę ogólnie ocenić grę? Od razu zobaczę o co chodzi z tym problemem.

Jak nie, to mógłby ktoś dać na chwile passy do swojego konta, bo chciałbym ogólnie ocenić grę i zobaczyć czy warto kupić.

Xfire: oloninho
Steam: Oloninho
Skype: speedy_olo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z deka was nie rozumiem... Widzieliście gameplay przed betą z E3 mówiliście WoW ale fajne przypomina trochę MW2 a teraz to jest jak BC2. Ehh... Ja sobie pykam często w tą bete dziś grałem 3h bez przerwy i zabawa taka super że aż w BC2 nie miałem nigdy ale podkreślam nigdy takiej.... Fakty gry są podobne ale to tylko złudzenie. Ogarnij i wczuj się w klimat Medal''a a zrozumiesz że ta gra jest inna niż BC2. Według mnie na razie lepsza jest BETA i czekam na Full''a i fajne że tą BETE tylko dla vipów mało dzieci gra i noobtuberów więc cieszmy tym się do poniedziałku bo potem dołączą do pola bitwy dzieci.

Ps. ktoś tu wspomniał o Źle zaprojektowanych mapach i Bugów graficznych and wyjść do Pulpitu.
Ja powiem tak. Będę kończył teraz informatykę i powiem tyle co do tych bugów. NIE ŚMIECIĆ kopa jakimiś gównami pewnie tylko gry i gry a śmieci po nich zostają i komp ledwo co dyszy. Ja sam ma radka procka starego jak świat i gra działa pięknie lepiej niż BC2. Zero znikających textur (Maxymalna Grafika ustawiona). Mapy jak to mapy idealne do takiego tempa i trybu rozgrywki wielkie BRAWA DICE ! Grając łącznie w BETE ok. 7 h miałem tylko jedno wyjście do pulpitu bez żadnego Errora ale wybaczam bo to BETA po to jest abyśmy wyłapywali błędy a nie się wkur.... że to a tamto nie działa....

Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie POLECAM. Gra mi przypadła bardziej do gustu niż taki BC2 (porównuje to do BC2 bo wy sądzicie że to jest to samo. Wyjdzie pełna Wersja to Wciągam nosem nową razem z Black Ops.

Oczywiście zaraz ktoś mnie zabije swoim doświadczeniem...

Jeśli komuś się chciało to czytać to dziękuje... PozDRawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:36, calwert napisał:

Mam problem,przy próbie zalogowania pojawia mi się następujący komunikat


To, że grałeś w betę, nie oznacza, że posiadasz kod VIP, który otrzymuje się przy zakupie w sklepie nowej sztuki PEŁNEJ WERSJI gry.

Oloninho

Chłopie, ogarnij się. Latasz jak narwany. Kto o zdrowych zmysłach pożyczy Ci całe konto EA, do którego ma przypisane BC2 i prawdopodobnie inne gry? Nie dość, że dostajesz e-mail, to także hasło... Trochę pomyślunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Z deka was nie rozumiem... Widzieliście gameplay przed betą z E3 mówiliście WoW ale
fajne przypomina trochę MW2 a teraz to jest jak BC2.

No dokładnie tak było przed betą

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Ehh... Ja sobie pykam często w tą
bete dziś grałem 3h bez przerwy i zabawa taka super że aż w BC2 nie miałem nigdy ale
podkreślam nigdy takiej.... Fakty gry są podobne ale to tylko złudzenie. Ogarnij i wczuj
się w klimat Medal''a a zrozumiesz że ta gra jest inna niż BC2.

Mi również średnio BC2 podeszło

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Według mnie na razie
lepsza jest BETA i czekam na Full''a i fajne że tą BETE tylko dla vipów mało dzieci gra
i noobtuberów więc cieszmy tym się do poniedziałku bo potem dołączą do pola bitwy dzieci.

Zgadzam się w 100 %

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Ps. ktoś tu wspomniał o Źle zaprojektowanych mapach i Bugów graficznych and wyjść do
Pulpitu.
Ja powiem tak. Będę kończył teraz informatykę i powiem tyle co do tych bugów.

To że kończysz informatykę akurat mało ma do rzeczy.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

NIE ŚMIECIĆ
kopa jakimiś gównami pewnie tylko gry i gry a śmieci po nich zostają i komp ledwo co
dyszy. Ja sam ma radka procka starego jak świat i gra działa pięknie lepiej niż BC2.

Skąd możesz wiedzieć co mam na kompie? Fakt, gra działa lepiej niż BC2 ale o wiele gorzej wygląda. No i oczywiście nie ma "Zniszczeń 2.0"

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Zero znikających textur (Maxymalna Grafika ustawiona).

Masz cudowny sprzęt skoro nie potrafisz dostrzec tak widocznych rzeczy.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Mapy jak to mapy idealne do takiego
tempa i trybu rozgrywki wielkie BRAWA DICE !

Mapy są niestety słabo zaprojektowane, po prostu DICE nie jest mocne na tym polu

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Grając łącznie w BETE ok. 7 h miałem tylko
jedno wyjście do pulpitu bez żadnego Errora ale wybaczam bo to BETA po to jest abyśmy
wyłapywali błędy a nie się wkur.... że to a tamto nie działa....

Tak , to ciekawe dlaczego DICE nie uczy się na własnych błędach?! W becie BC2 było identycznie...

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie POLECAM. Gra mi przypadła bardziej do gustu niż taki
BC2 (porównuje to do BC2 bo wy sądzicie że to jest to samo. Wyjdzie pełna Wersja to Wciągam
nosem nową razem z Black Ops.

Akurat w tym pojedynku MoH vs BO teraz zdecydowanie przeszedłem na stronę nowego Call of Duty. Rozgrywka w MoH''u niczego nowego nie wprowadza. Jest to sklejone kilka gier + multum bugów .

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:


Oczywiście zaraz ktoś mnie zabije swoim doświadczeniem...
Jeśli komuś się chciało to czytać to dziękuje... PozDRawiam...


Oczywiście musiałem :)
Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę Cię zdziwić bo czytam (jak bym nie czytał to nie wiem jakim cudem zdał bym tyle lat studiów, o maturze nie mówiąc, a i często zdarza mi się zachodzić do Empik-u w poszukiwaniu fajnej książki). Ale przez całe moje życie (a żyje już trochę) nie spotkałem się z takim określeniem. Co do grafiki, mówisz że to beta. Owszem, ale popatrzmy przez pryzmat bety BC2, a nowego MoH-a. Całkowita przepaść. Modele zrobione na szybko, słabe modele broni i tekstury, które aż kują w oczy. Kolejna rzecz to fatalnie zbalansowane klasy. Typu najsilniejszy jest snajper to taka maszyna do zabijania jak Rambo, tyle tylko że ze snajperką. Sieka się te fragi tą klasą że aż strach. Najbardziej mnie jednak smuci prawie całkowity brak recoilu, on po prostu nie istnieje w tej grze. Co do bugów w BC2 to tu zauważyłem kilka gorszych, typu całkowicie spaprany ragdoll, wspomniany recoil, brak zniszczeń, i spartaczona animacja zabijania nożem. Ogólnie multi jest słaby i nie sądzę żeby przebił BC2 czy nawet MW2. Wydaje mi się że gameplay jest za bardzo casualowy, a ja przynajmniej nie tego oczekuje po dzisiejszych FPS w trybie multi. Oczekuje realistycznej rozgrywki, jak mówiłem zabicie przeciwnika w MoH nie daje mi żadnej radości, dla mnie całkowity brak satysfakcji. Nie wspominam już że rozgrywka jest najzwyczajniej denna i nudna. Reasumując to wszystko, wychodzi nam bardzo słabej jakości multi, które na bank nie zyska takiej popularności co BC2 czy wspomniany MW2. Nie ma tego fan-u, który towarzyszy przy w/w tytułach. Singiel może być ciekawy, możliwe że przejdę go nawet kilka razy, ale przy tak słabym multi nie mam całkowitej ochoty grać w tym trybie. Tak że dalej będe grać w BC2, czasem w AvP i oczywiście czekam na BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie znowu wywaliło 2 razy (komp wysprzątany ale sorry laik jestem). i po raz kolejny nie rozumiem jak to jest strzelam do gościa i strzelam a on biegnie dalej ja dostaje kulke i ginę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:39, Jedimax napisał:

> Z deka was nie rozumiem... Widzieliście gameplay przed betą z E3 mówiliście WoW
ale
> fajne przypomina trochę MW2 a teraz to jest jak BC2.
No dokładnie tak było przed betą
> Ehh... Ja sobie pykam często w tą
> bete dziś grałem 3h bez przerwy i zabawa taka super że aż w BC2 nie miałem nigdy
ale
> podkreślam nigdy takiej.... Fakty gry są podobne ale to tylko złudzenie. Ogarnij
i wczuj
> się w klimat Medal''a a zrozumiesz że ta gra jest inna niż BC2.
Mi również średnio BC2 podeszło
> Według mnie na razie
> lepsza jest BETA i czekam na Full''a i fajne że tą BETE tylko dla vipów mało dzieci
gra
> i noobtuberów więc cieszmy tym się do poniedziałku bo potem dołączą do pola bitwy
dzieci.
Zgadzam się w 100 %
> Ps. ktoś tu wspomniał o Źle zaprojektowanych mapach i Bugów graficznych and wyjść
do
> Pulpitu.
> Ja powiem tak. Będę kończył teraz informatykę i powiem tyle co do tych bugów.
To że kończysz informatykę akurat mało ma do rzeczy.
> NIE ŚMIECIĆ
> kopa jakimiś gównami pewnie tylko gry i gry a śmieci po nich zostają i komp ledwo
co
> dyszy. Ja sam ma radka procka starego jak świat i gra działa pięknie lepiej niż
BC2.
Skąd możesz wiedzieć co mam na kompie? Fakt, gra działa lepiej niż BC2 ale o wiele gorzej
wygląda. No i oczywiście nie ma "Zniszczeń 2.0"
> Zero znikających textur (Maxymalna Grafika ustawiona).
Masz cudowny sprzęt skoro nie potrafisz dostrzec tak widocznych rzeczy.
> Mapy jak to mapy idealne do takiego
> tempa i trybu rozgrywki wielkie BRAWA DICE !
Mapy są niestety słabo zaprojektowane, po prostu DICE nie jest mocne na tym polu
> Grając łącznie w BETE ok. 7 h miałem tylko
> jedno wyjście do pulpitu bez żadnego Errora ale wybaczam bo to BETA po to jest abyśmy

> wyłapywali błędy a nie się wkur.... że to a tamto nie działa....
Tak , to ciekawe dlaczego DICE nie uczy się na własnych błędach?! W becie BC2 było identycznie...

> Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie POLECAM. Gra mi przypadła bardziej do gustu
niż taki
> BC2 (porównuje to do BC2 bo wy sądzicie że to jest to samo. Wyjdzie pełna Wersja
to Wciągam
> nosem nową razem z Black Ops.
Akurat w tym pojedynku MoH vs BO teraz zdecydowanie przeszedłem na stronę nowego Call
of Duty. Rozgrywka w MoH''u niczego nowego nie wprowadza. Jest to sklejone kilka gier
+ multum bugów .
>
> Oczywiście zaraz ktoś mnie zabije swoim doświadczeniem...
> Jeśli komuś się chciało to czytać to dziękuje... PozDRawiam...

Oczywiście musiałem :)
Pozdrawiam ...

No widzisz ja nie wiem co ty masz na swoim kompie ale znam się i przypuszczam że nie potrzebne śmieci dlatego komputer ci spowalniają...
Ja mam kompa który ma w sobie jednego z pierwszych dwurdzeniowców czyli procesor słaby 3GB ram i tylko ponad 2 lata temu dokupiłem Radeon''a HD4850 i teraz na nim jadę wszystkie gry bez zająknięcia ale to nie możliwe prawda ? To polecam się przekonać i wejść na mój kanał YT i zobaczyć jakie tytuły odpalam na takim dziadku na full grafie i w przypadku bety MoH''a nie widać tych bugów które przykładowo co podałeś widać w BC2.

To link do mojego kanału:

http://www.youtube.com/user/tofikkkkkk

Następnie mapy są dobrze zaprojektowane do tych trybów gry co dali i dynamiki więc nie wiem co nie pasuje ale każdy ma swoje zdanie.

DICE może i się nie uczy na swoich błędach ale po to chyba nam dają BETE aby sprawdzić co dopieścić w pełnej wersji jak to zrobili z BC2. Jakby tego nie chcieli to by powiedzieli se w studiu "A co my Caritas ? Niech czekają do premiery." No i w dniu premiery instalujesz grę i same Babole. I mówisz co jest kur... A tak właśnie BETY nie było (fakt faktem nawet nie stabilnej to kto miał wyłapać błędy jak się spieszyli do premiery...

A co do pojedynku MoH i COD to u mnie COd będzie zawsze na przód jestem fanem tej serii i grałem od COd 1 po wszystkie dodatki, nawet cod 3 na konsole aż do MW2 włącznie więc i Black Ops kupie..

PozDro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Z deka was nie rozumiem... Widzieliście gameplay przed betą z E3 mówiliście WoW ale
fajne przypomina trochę MW2 a teraz to jest jak BC2.


Przecież wyraźnie pisałem że nie przypomina ani jednego ani drugiego, to po prostu marne połączenie obu gier, z tym że niskich lotów.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

bete dziś grałem 3h bez przerwy i zabawa taka super że aż w BC2 nie miałem nigdy ale
podkreślam nigdy takiej....


Widocznie lubisz gry bardziej casualowe.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

lepsza jest BETA i czekam na Full''a i fajne że tą BETE tylko dla vipów mało dzieci gra
i noobtuberów więc cieszmy tym się do poniedziałku bo potem dołączą do pola bitwy dzieci.


Co to ma do rzeczy, dzieci nie mają Vip-a ? Jakieś ograniczenie wiekowe wprowadzili ? Czy jak ? Bo nie rozumiem ?
Jeśli ktoś grał w BC2 na tym koncie na którym ma zarejestrowanego medala automatycznie jest vipem, wiec piszesz najzwyczajniej w świecie bzdury. A to że nooby są wszędzie to każdy wie. Zawsze znajdą jakiegoś glitcha w grze i próbują go wykorzystać na swoją korzyść. Wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo zdarzają się nooby w wieku młodym jak i dorosłe już zgredziałe nooby, kwestia ogarnięcia gry. Widziałem już wiele razy, jak 14 latek lepiej ogarniał grę niż nie jeden dorosły i wcale nie lamił, co więcej był najlepszym graczem na mapie. Wiek nie ma tu nic do znaczenia to mentalność i małe ogarnięcie gry czyni z gracza nooba i lamę nie wiek.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Ps. ktoś tu wspomniał o Źle zaprojektowanych mapach i Bugów graficznych and wyjść do
Pulpitu.
Ja powiem tak. Będę kończył teraz informatykę i powiem tyle co do tych bugów. NIE ŚMIECIĆ
kopa jakimiś gównami pewnie tylko gry i gry a śmieci po nich zostają i komp ledwo co
dyszy.


Nie wiem co to za szkoła (chyba liceum albo podstawówka (bez obrazy)), ale nie wiedziałem że bugi w grze, takie jak spartolony ragdoll, przenikające tekstury, słabe animacje śmierci, słabe tekstury broni, całkowicie spartolony balans, może być spowodowane śmieciami na kompie. Jak dla mnie nowość. Owszem crashe mogą być spowodowane zasyfionym kompem i śmieciami w sterownikach, ale w/w rzeczy nie są, powtarzam nie są spowodowane śmieciami na kompie.

>Ja sam ma radka procka starego jak świat i gra działa pięknie lepiej niż BC2.

A jak ma działać gorzej, szczytem debilizmu było by gdyby działało gorzej niż BC2. Tu mamy mniejsze mapy, słabej jakości tekstury, słabej jakości postacie i wiele, wiele innych rzeczy. Po za tym przez ten czas wydania BC2 na pewno zdążyli poprawić silnik gry, bardziej go optymalizując.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Grając łącznie w BETE ok. 7 h miałem tylko
jedno wyjście do pulpitu bez żadnego Errora ale wybaczam bo to BETA po to jest abyśmy
wyłapywali błędy a nie się wkur.... że to a tamto nie działa....


Mieli dużo czasu na poprawienie tego, przy okazji bety BC2, premiery tejże gry, tak że nie ma wytłumaczenia że to jest beta, crasze nie powinny się zdarzać w ogóle, a co jest najbardziej żałosne innym graczą zdarzają się nad wyraz często.

Dnia 18.06.2010 o 22:11, tofikowski napisał:

Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie POLECAM. Gra mi przypadła bardziej do gustu niż taki
BC2 (porównuje to do BC2 bo wy sądzicie że to jest to samo. Wyjdzie pełna Wersja to Wciągam
nosem nową razem z Black Ops.


Oczywiście to jest Twoja opinia i jak najbardziej ją szanuje, ja po graniu w bete (multi) nie wróże temu trybowi świetlanej przyszłości, a nawet jeśli to i tak nie zdoła pokonać BC2 czy MW2 w swojej popularności i miodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować