Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Co do pola rażenia to się nie wypowiem, bo dawno nie grałem. Ale co do rzutu granatu to niestety jest identyczny. Granat leci tak samo daleko. A co do samej gry, obszerny betatest macie na moim GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada i tyle beta tak odstrasza, że wyjątki będą potwierdzać pre-oder :P. Po tym co pokazała beta to jednak można stwierdzić, że da się zjeb************ bardziej niż bc2 po patchach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA
Mam pytanie i szukam madrej odpowiedzi nie jakis docinek od dzieci neo mam kod otrzymany od gram.pl zarejestrowałem go na stronie medalofhonor otrzymałem klucz do bety uruchamiam gre wrzucam klucz wyskakuje mi zeby sie zalogowac na email oczywiscie posiadam badcompany2 i gram w nia wiec loguje sie na email podany przy logowaniu gryi pojawia mi sie ze nie mam dostepu do gry gzdyz nie posiadam vip z BC2 CZY KTOS TO MIAŁ LUB WIE CO JEST KAMAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku byłem negatywnie nastawiony do tej produkcji. Denerwuje mnie fakt, że Dice zdecydowanie za wcześnie wypuściło wersję BETA swojej gry (w tak wczesnej fazie powinni robić to we własnym zamkniętym gronie, bety do których dostęp ma szary gracz służą zazwyczaj wczesnej "promocji" tytułu niż realnej pomocy w wyszukiwaniu błędów - i błagam nie piszcie, że to moje chore podejście). Do tego gdzieś wyczytałem, że Dice traktuje tryb multiplayer jako mały "side project" (ale czemu się dziwić - szwedzi pracuje obecnie nad Battlefield 3 oraz dodatkiem do Bad Company 2, no i nad DLC). Nie chce mi się pisać o realnej rozgrywce bo nie ma za bardzo o czym pisać. Żaden element tej gry nie jest jeszcze skończony. Jest jako tako zrobiona mapa, jest jako tako zrobiony żołnierz i są jako takie bronie. Ale to wszystko. Już teraz można jednak wywnioskować, że będzie to mniejsza i szybsza wersja Bad Company 2 bez tego wszystkiego co w BC 2 było najlepsze (dużo pojazdów, spore mapy, destrukcja otoczenia).

No i podczas mojej 1,5h przygody z betą konsola zawiesiła mi się dwukrotnie :o

Ale sam projekt z pewnością dalej będę śledził. Kto wie, może DICE ma jakieś ciekawe rozwiązania schowane w rękawie, tylko nie chce ich nam jeszcze pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2010 o 15:06, KrisK91 napisał:

No i podczas mojej 1,5h przygody z betą konsola zawiesiła mi się dwukrotnie :o

Mi się zawiesiła podczas 30minut 5 razy... Ta beta jest całkowicie niegrywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 15:22, Starter napisał:


> No i podczas mojej 1,5h przygody z betą konsola zawiesiła mi się dwukrotnie :o
Mi się zawiesiła podczas 30minut 5 razy... Ta beta jest całkowicie niegrywalna


Ja gram jakieś 3h i tylko 1 wywaliło mnie do pulpitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na blisko 2 godziny gry ani razu nie wywaliło mnie do pulpitu. Beta jak beta, bugi i jakieś błędy się pojawią, ale twierdzenie, że jest niegrywalna to chyba trochę na wyrost. Betę BC2 wywaliłem po 30 minutach, tę mam zamiar katować do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie żadnych patchy do bety , albo grafy nie mają zamiaru poprawić w finalnej wersji to ja kupie call of duty a nie moha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 16:21, colka napisał:

Jeżeli nie będzie żadnych patchy do bety , albo grafy nie mają zamiaru poprawić w finalnej
wersji to ja kupie call of duty a nie moha



Też o tym pomyślałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 16:24, Kakax napisał:

> Jeżeli nie będzie żadnych patchy do bety , albo grafy nie mają zamiaru poprawić
w finalnej
> wersji to ja kupie call of duty a nie moha


Też o tym pomyślałem;)


Ja kupie i CoD''a i MoHa ;) Ewentualnie poźniej sprzedam gorsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...]osoby które aktualnie pracują przy trybie wieloosobowym Medal of Honor to te same osoby z DICE które pracowały nad Battlefield 1943. Z kolej w dalszej części wywiadu Greg Goodrich zdradza, że ekipa z DICE zaczęła prace nad trybem wieloosobowym Medal of Honor zaraz po skończeniu Battlefield 1943 (premiera miała miejsce 8 lipca 2009), czyli w teorii prace nad muliplayerem Medal of Honor będą trwać 15 miesięcy!"

Czyli multiplayer robiony jest przez DICE nie związane z Bad Company 2, lecz z 1943...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 16:44, quarra96 napisał:

"[...]osoby które aktualnie pracują przy trybie wieloosobowym Medal of Honor to te same
osoby z DICE które pracowały nad Battlefield 1943. Z kolej w dalszej części wywiadu Greg
Goodrich zdradza, że ekipa z DICE zaczęła prace nad trybem wieloosobowym Medal of Honor
zaraz po skończeniu Battlefield 1943 (premiera miała miejsce 8 lipca 2009), czyli w teorii
prace nad muliplayerem Medal of Honor będą trwać 15 miesięcy!"

Czyli multiplayer robiony jest przez DICE nie związane z Bad Company 2, lecz z 1943...


A nie uważasz, że sporo osób z teamu DICE odpowiedzialnego za BC2, po premierze gry, dołączyło do osób z 1943, które zajmowały sie już MoHem? :) Przecież nie potrzeba całego teamu do robienia dlc i mapek. Ja obstawiam, że aktualnie nad MoHem pracują połączone siły teamów. I nie chce mi sie wierzyć, że team odpowiedzialny za bf1943 nie pomagał też przy BC2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ta gre nie da się grać. Średnio wywala mnie do pulpitu po trzech killsach z rzędu. Jak mi zaczyna całkiem fajnie iść to oglądam sobie pulpit. Dajcie znać jak wypuszczą jakieś poprawki do bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 18:02, Zand79 napisał:

Niestety w ta gre nie da się grać. Średnio wywala mnie do pulpitu po trzech killsach
z rzędu. Jak mi zaczyna całkiem fajnie iść to oglądam sobie pulpit. Dajcie znać jak wypuszczą
jakieś poprawki do bety


Mnie nie wywaliło do pulpitu ani razu, więc dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować