Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

cześć mam kilka pytań
1. czy po odpaleniu gry w momencie gdy ukazują się loga EA i DICE macie jakieś dźwięki?
2. czy macie problemy na ekranie z odznaczeniami? (ja muszę klikać pole niżej żeby wyświetliło się pole wyżej a w przypadku ostatniego wiersza zupełnie pod tabelą)
3. jak u was wygląda efekt wybuchów? (u mnie jest to migająca biała potem granatowa plama - mam nadzieje że wiecie o co chodzi)
4. a dla osób które maja problem z wywalaniem do pulpitu - jaki macie sprzęt (mój to AMD 6000+ z Radkiem 4850)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 09:39, Zand79 napisał:


1. czy po odpaleniu gry w momencie gdy ukazują się loga EA i DICE macie jakieś dźwięki?


U mnie nie ma.

Dnia 21.06.2010 o 09:39, Zand79 napisał:

2. czy macie problemy na ekranie z odznaczeniami? (ja muszę klikać pole niżej żeby wyświetliło
się pole wyżej a w przypadku ostatniego wiersza zupełnie pod tabelą)


Czasem coś takiego mam.

Dnia 21.06.2010 o 09:39, Zand79 napisał:

3. jak u was wygląda efekt wybuchów? (u mnie jest to migająca biała potem granatowa
plama - mam nadzieje że wiecie o co chodzi)


U mnie też. To chyba efekt wczesnej bety.

Dnia 21.06.2010 o 09:39, Zand79 napisał:

4. a dla osób które maja problem z wywalaniem do pulpitu - jaki macie sprzęt (mój to
AMD 6000+ z Radkiem 4850)


Mój sprzęt w podpisie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie mam problem opisany przez Ciebie w 4 punkcie, po 3 killach bez "deda" wywala mnie do pulpitu, wie ktoś czym może to być spowodowane, jakieś sposoby na rozwiązanie tego problemu? (sprzęt w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yymmm... u mnie podobnie jest tak samo jak u was z tym wywalaniem do pulpitu ;p, mnie się wydaję że po prostu jest to błąd gry :D i trzeba poczekać aż autorzy to naprawią ;), co do reszty..., np. z wyszukiwarką serwerów, wkurzało mnie to że jak chciałem np. zejść o kilka serwerów w dół to mi na sam dół pojechała lista i musiałem potem cofać do góry tak klikając w kółko na tą górę co nie jest to za fajne :/.
Co do grafiki..., jestem bardzo mile zaskoczony nią :), grafika stoi na bardzo dobrym poziomie... :), jedynie do fizyki gry mógłbym trochę po narzekać bo nie stoi tak bardzo dobrze jak grafika gry ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 11:06, Ecko09 napisał:

>

Po dwóch killach daj się zabić? :D A tak na serio to pozostaje czekać na patcha.


hm żeby to działało ale mnie wywala również bez serii ot tak sobie biegnę ulicą i ... pulpit;D
pociesza mnie jedynie że problem dotyczy zarówno Ati jak i nVidii (chyba że to nie wina grafy)
w tych momentach gdy MoH pozwolił mi grać ;D grało się całkiem fajnie poza IMO niezrozumiałymi zgonami po jednym strzale z karabinka szturmowego (gdzie waliłem do gościa z Saw''a a ten biegł nadal), brakiem balansu broni (odkryłem nowy karabin snajperski Saw 249 bez żadnych urządzeń celowniczych ;D) i do końca nie jasnymi dla mnie seriami zabójstw (czy mogę sam wybierać, jakie są dostępne, czy są różne dla klas i stron meczu na razie zaliczyłem moździerz i atak rakietowy a co dalej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ty wywalania do pulpitu, ja osobiście zauważyłem coś takiego: o ile w trybie DX10 gra chodzi u mnie bez większych zastrzeżeń (sprzęt w podpisie), o tyle w DX9 gra się wywala za każdym razem, praktycznie po minucie gry. Wygląda więc na to że twórcy znowu skaszanili tryb DX9 (pamiętam że w BC2, w DX9, na niektórych mapach miałem różnego rodzaju artefakty)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:32, Arachnos napisał:

złozyłem zamówienie w sklepie gram.pl i co teraz? ile mam czekać na kod?


ja dostałem po jakiś 30 minutach (kod do pobrania przy wykazie zamówień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:59, Arachnos napisał:

a jak zamówiłeś, bo ja z obiorem osobistym czyli bez wcześniejszej wpłaty tylko przy
odbiorze.


Ja zamówiłem przy odbiorze i kluczyk miałem po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 13:59, Arachnos napisał:

a jak zamówiłeś, bo ja z obiorem osobistym czyli bez wcześniejszej wpłaty tylko przy
odbiorze.

odbiór osobisty w sferisie. Nie ma znaczenia jak zamówiłeś byle byś złożył preordera. Bardzo prawdopodobne że już może nie być kluczy. Przejrzyj ten wątek chyba ktoś już wspominał o ich wyczerpaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:41, Ecko09 napisał:

Witam, ma ktoś zbędny klucz do bety MoH? Bo potrzebny jest dla kumpla, a on nie ma kasy
teraz, żeby pre-order zamówić.

Na razie nie musisz płacić za klucz..., jak złożysz zamówienie po godzinie lub do następnego dnia w liście zamówień dostaniesz klucz i nic nie musisz za to płacić!, jedynie co potrzebne jest by dostać klucz jest potrzebne konto w Gram.pl, bez tego nie dostaniesz keya z dostępem do Multi Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 17:00, Ecko09 napisał:

> >

wiem, ale kolega nie chce zamówić, bo nie ma kasy...

No to można tak zrobić.., że złoży zamówienie, dostanie keya... a potem będzie je anulował :P, to może zadziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować