Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2010 o 18:40, Magok napisał:



Weź sie kurde człowieku ogarnij z tym spamem i nie pierdziel głupot na temat gry, w którą nawet nie grałeś. To raczej nie jest błąd, tak wyglądają gry robione przez DICE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego że jak strzelacie do siebie nawzajem to giniecie obaj (no chyba że używacie ślepaków ;)
a niestety muszę stwierdzić że już przy becie kretyni bawią się aimbotami n o o jak można nazwać wynik 70:2 albo 107:4 tak jak mi się przed chwilą zdarzyło zauważyć w trakcie w sumie dwóch rozgrywek. Mam nadzieje że coś z tym zrobią bo grac się nie da.
Ps. o dziwo dzisiaj pograłem jakaś godzinkę i mnie nie wywaliło ;D ale już wróciło wszystko do normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)) jak się pewnie domyślacie jestem kluczowym trollem który nie załapał się na betę, jeśli ktoś ma klucz na zbyciu serdecznie proszę o kontakt pod madziakkrasowska@gmail.com przepraszam wszystkich za taki spam i życzę miłego dnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 22:01, Pitej napisał:

A jak MoH wygląda pod wzgledem wymagań? Ktoś mógłby napisać na jakim sprzęcie na jakich
ustawieniach gra?

1440x900 wszystko na high, aa wyłączone, af x4, hbao (czy jak to się tam nazywa) wyłączone. Gra śmiga jak szalona :D nie licząc kopania do pulpitu w trybie losowym. Komp w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie
Zarejestrowałem się na betę i czekam na wiadomość z kluczem i czekam i nic nie przychodzi
Mam pocztę na interi i jakby miała jakieś problemy z odbiorem wiadomości tego typu
Ma ktoś podobny problem?
Nie pierwszy raz się już tak zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry jak to "zarejestrowałeś" sie na bete. Beta już trwa a warunkiem otrzymania klucza było złożenia zamówienia w pre-orderze. Ja tak zrobiłem na gram.pl i klucz miałem po 30 minutach do pobrania z ekranu z wykazem moich zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już mnie dobiło!!!

mój komp
amd athlon x2 7750+ (2,71)
radek 4850 512 mb
4gb ram

i na 720p średnie chodzi z 20-25klatkami
przełączyłem na 1080p średnie (notabene gra odrazu w 720p się uruchomiła) to samo !!

GRA JEST DO DUPY!!! JAK NA RAZIE SPRÓBUJE PÓŹNIEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz zasmieconego kompa mi jak i wielu innym uzytkownikom gra na slabszych kompach chodzi elegancko. I nie krzycz bo to nie podstawowka ktora wlasnie zaczynasz.

Dnia 23.06.2010 o 18:23, Jan3d napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 dla wyjaśnienia paru spraw co po niektórym, to jest BETA i ma prawo mieć bugi...(byle nie duże)

Po 2. naprawdę nikt nie ma wolnego key''a do bety MoH lub C&C4 ? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć...(jak ktoś ma to proszę wysłać gg: 4437025 mail: reeds2096@gmail.com)

Nie będę brał pre-orderu, nie grając wcześniej w grę...trochę głupie zagranie ze strony EA, ok, pogracie w betę, ale najpierw zamówcie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z preordera jeśli gra by ci nie przypasowała możesz zawsze zrezygnować. Wolne klucze? wątpię żeby ktoś trzymał bo z tego co widzę kluczy już nie ma nawet jak zamówisz a na serwerach z tego co gra pokazuje śmiga może w sumie coś około 1500 osób. To znaczy ze wypuścili dosyć niewiele kluczy. Chyba że coś źle czytam z menu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zapisu na betę pisze że klucz dostane w mailu a teraz jak nie dostałem klucza to mogę złożyć preorder aby dostać klucz do bety.
Więc jednak nie trzeba się bawić w preorder więc poczekam może podeślą ale bez sensu jest zamawianie gry po to by grac w betę chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już jest w porządku gram na średnich (tych ustawionych przez gre)

gram na 1920x1080 medium 30-40fps ale przy większej draksie spada poniżej 25!

pisać na jakich rozdziałkach i ustawieniach gra chodzi i z jakim fpsem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko do osób których wywala do pulpitu czy coś się wam zmieniło?
nie śledziłem wczoraj updatera przy odpalaniu i .... grałem do oporu, zero zwiechy i pulpitu. Poprawili coś czy miałem farta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 09:36, Zand79 napisał:

witam pytanko do osób których wywala do pulpitu czy coś się wam zmieniło?
nie śledziłem wczoraj updatera przy odpalaniu i .... grałem do oporu, zero zwiechy i
pulpitu. Poprawili coś czy miałem farta ;D


Miałeś farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi na intel celeronie 600 mhz w full kurde bo moj tata pracuje w dice i dlatego xD omg.

co ty kur.. jestes krol i wladca ze mamy ci pisac jak nam chodzi, moze wypadało by prosze napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 01:48, Jan3d napisał:

Dobra już jest w porządku gram na średnich (tych ustawionych przez gre)

gram na 1920x1080 medium 30-40fps ale przy większej draksie spada poniżej 25!

pisać na jakich rozdziałkach i ustawieniach gra chodzi i z jakim fpsem!


Mi na pentium 3 robi 200fps stałe na 3 monitorach połączonych ze sobą, wszystkie 1080p

Ogarnij te wykrzykniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze już mamy parę polskich gamer''ów tutaj, także proszę się wpisywać do listy poniżej. Po zapraszamy się i po gramy razem :D:

1.Speed20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:22, Speed20 napisał:

Widzę, ze już mamy parę polskich gamer''ów tutaj, także proszę się wpisywać do listy
poniżej. Po zapraszamy się i po gramy razem :D:

>1.Speed20
2.Misiunia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 00:08, DuduTutu napisał:

> Widzę, ze już mamy parę polskich gamer''ów tutaj, także proszę się wpisywać do listy

> poniżej. Po zapraszamy się i po gramy razem :D:
>
>1.Speed20
2.Misiunia

3.BlackShadowPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować