Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Jak głupek?Czy ja głupoty pisze wg ciebie?Jeszcze raz ci pisze że wyrażam swoje zdanie bo mam do tego pełne prawo..Skoro sądzisz że ja jestem głupi czy głupoty pisze to o.k. ale dajesz po sobie poznać że jednak gejostwo i lesbijstwo ci nie przeszkadza..Może sam jestes gejem?Wstydzisz sie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pominmy już kwestię innych wyznań i ateistów, którym też próbuje się narzucić wiarę i nauki boga, oraz ograniczenia życia (mówię o tych dozwolonych przez prawo i zasadę współżycia w społeczeństwie, proszę nie wyskakiwać z zabijaniem przypadkowych ludzi na ulicy itp.) na modłę katolicką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:45, Project-X napisał:

Bóg powiedział":Człowieku daje Ci wolna wole na wszystko ale zawsze wypatruj końca"Wg tego
co piszesz to wogóle sądownictwo nie ma prawa bytu ani zakłady karne no bo nikt nie jest bez
grzechu a jednak kamień rzuca....

To mnie właśnie najbardziej bawi, Chrystus powiedział również że po otrzymaniu uderzenia należy nadstawić drugi policzek. Ja nie twierdze że tak uważam ze sądownictwo i cała reszta są bez sensu, ja tylko wytykam hipokryzje wszystkim "wierzącym" że niby tak wierzą tak sie modla a popierają to czego Bóg zabronił. Owszem Bóg powiedział "Wypatruj końca" ale każdy ma wypatrywać własnego, a nie cudzego. To tak jak z "Drzazge w oku brata swego widzisz, a belki we własnym nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest tylko czlowiekiem i nie jest doskonaly tylko Bóg jest doskonały....Wiec każdy z nas powinien starać się byc lepszy i doskonalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:51, Project-X napisał:

Człowiek jest tylko czlowiekiem i nie jest doskonaly tylko Bóg jest doskonały....Wiec każdy
z nas powinien starać się byc lepszy i doskonalszy...

<śmieje sie> niech więc wierzący się za to zabiorą bo coś im niemrawo to idzie :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:48, Project-X napisał:

Jak głupek?Czy ja głupoty pisze wg ciebie?Jeszcze raz ci pisze że wyrażam swoje zdanie bo mam
do tego pełne prawo..Skoro sądzisz że ja jestem głupi czy głupoty pisze to o.k. ale dajesz
po sobie poznać że jednak gejostwo i lesbijstwo ci nie przeszkadza..Może sam jestes gejem?Wstydzisz
sie tego?


Dobra dobra, ale już tu nie przesadzaj. Bo w tym momencie aż zapragnąłem być gejem i spotkać cię na ulicy.


Mówisz o tym tak jak mohery o żydach. Tak jak teraz używa sięw polsce określenia żyd, ty stosujesz określenie gej. Nie wiem czy wiesz ale ostatnio sąd wycofał publikację tego henryka jakiegoś tam, bo on używał w swoich książkach słowa żyd jako określenia pejoratywnego, a nie określenia pewnej grupy ludzi. To własnie robisz ty w tej chwili.

Ja się przyznam, że mi nie przeszkadza lesbijstwo i gejostwo. Że nie wychodzę z obrzydzeniem z autobusu gdy dwóch gości/dwie kobiety trzyma się w nim za rękę, nie uważam że takich ludzi należy zabijać, kopać, czy coś w tym stylu (patrz młodzież wszechpolska). Uważam ich za normalnych ludzi z takim samym prawem do życia jakie my mamy, dodatkowo zagwarantowanym (jeszcze) przez konstytucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wierzący za co sie maja zabrać??Bo na ich miejscu to nie wiedzial bym od czego zaczynać...Bo tez im to niemrawo idzie..Koniec nie wiadomo kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:48, Project-X napisał:

Jak głupek?Czy ja głupoty pisze wg ciebie?Jeszcze raz ci pisze że wyrażam swoje zdanie bo mam
do tego pełne prawo..Skoro sądzisz że ja jestem głupi czy głupoty pisze to o.k. ale dajesz
po sobie poznać że jednak gejostwo i lesbijstwo ci nie przeszkadza..Może sam jestes gejem?Wstydzisz
sie tego?


Gejem nie jestem. A gdybym był nim to bym się tego nie wstydził.Homoseksualizm mi wogóle nie przeszkadza. dyskusję zacząleś od rzucania słoganów: "Homoseksualizm-leczyć,to choroba,Aborcja-NIE!,to grzech śmiertelny,Prawa Kobiet-Każdy ma do czegos prawo,jesli chodzi o feminizm-NIE!Durny ruch jakis wynaturzonych wariatek.." nie podając żadnej argumentacji przy okazji używając w stosunku do feministek określenia "wariatki".Dlatego uważam że zachowujesz się jak głupek. Jasne? Czy jeszcze raz powoli dużymi lterami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:51, Project-X napisał:

Człowiek jest tylko czlowiekiem i nie jest doskonaly tylko Bóg jest doskonały....Wiec każdy
z nas powinien starać się byc lepszy i doskonalszy...



Jakoś patrząc na wasze posty czasami wy nie staracie się. Jakoś nie widzę tu tej miłości do bliźniego...

Możę pozwólcie homoseksualistom samym rozliczać się z bogiem po śmierci, bo odnoszę wrażenie że chcecie się bawić w boga, sądząc ich. Wiecie wiara na pokaz to nie wszystko - trzeba jeszcze stosować ją w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:54, Project-X napisał:

A nie wierzący za co sie maja zabrać??Bo na ich miejscu to nie wiedzial bym od czego zaczynać...Bo
tez im to niemrawo idzie..Koniec nie wiadomo kiedy....


Pewnie od nawrócenia [lol].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie przeszkadza gejostwo i lesbijstwo(Polityka mnie nie interesuje).Nie do tego jest czlowiek stworzony.Kobieta i mężczyzna tworzą pare i to jest piekne....Dla mnie gejestwo i lesbijstwo to choroba psychiczna na tle sexualności człowieka...Brzydze sie tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feministki to idiotki i wariatki..Kiedys tego nie bylo i było dobrze teraz czegosd i m brakuje czegos chcą i o coś walczą..chciał bys mieć żone feministke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, strony tak okopały się na swoich stanowiskach, że już tylko ogień nękajacy ciężkiej artylerii został. A może by tak eksperyment zrobić? Miasteczko samych homo. Jedna dzielnica homoseksualistów, druga homoseksualistek, trzecia mieszana. Oczywiście dobrowolnie. Nikt nie jest ciekaw, co z tego by wyszło?
Nikt by parad nie zabraniał, nikt by nikogo nie dyskryminował, małżeństwa tej samej płci, pastor(ka), można oficjalnie kochać się na ulicach, w lokalach, urzędnicy w ratuszu też homo, słowem oaza szczęśliwosci. Dlaczego nikt nie wpadł na taki pomysł? I jeszcze z 2-4% tych "postępowych" co są za, dołożyć, jako folklor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:58, Project-X napisał:

A mnie przeszkadza gejostwo i lesbijstwo(Polityka mnie nie interesuje).Nie do tego jest czlowiek
stworzony.Kobieta i mężczyzna tworzą pare i to jest piekne....Dla mnie gejestwo i lesbijstwo
to choroba psychiczna na tle sexualności człowieka...Brzydze sie tym...

To sie brzydź i daj im spokój, tak szczerze to ja bym za chorego prędzej uznał takich jak ty pełnych nienawisci do wszystkiego co inne niż homosiów (nie jest to zdrobnienie obraźliwe po prostu mi sie spodobało i go używam można je nazwać pieszczotliwym :-P) Oni są normalnymi ludźmi z normalnymi życiami, pracą, zainteresowaniami, a fakt że mają takie preferencje a nie inne to wina... natury, już wałkowaliśmy ten temat że homoseksualizm jest zakodowany w genach lub organiźmie człowieka i dokonuje sie to JUŻ w momencie w którym dziecko jest w łonie matki. Cóż brzydź sie dalej kip w swojej głupiej nienawiści ale to zamknie przed tobą bardzo wiele drzwi i horyzontów, co następne nienawiść do czarnoskórych i azjatów, nienawiść do innowyznaniowców. Współczuje ci facet naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:58, Project-X napisał:

A mnie przeszkadza gejostwo i lesbijstwo(Polityka mnie nie interesuje).Nie do tego jest czlowiek
stworzony.Kobieta i mężczyzna tworzą pare i to jest piekne....Dla mnie gejestwo i lesbijstwo
to choroba psychiczna na tle sexualności człowieka...Brzydze sie tym...


Dobra to się brzydź. Ale nie ma sensu dyskutować, bo to nie jest dyskusja. Możesz już się nie odzywać, wszyscy wiemy że się brzydzisz, i bedziesz tylko to powtarzał. nie odbieraj tego jako ataku. Po prostu jesli ma być dyskusja - są argumenty i rozmowa. Jesli uważasz że nie chcesz podawać argumentów i czytać naszych bo się i tak brzydzisz, to już to wiemy i ponownie pisać tego nie musisz. I dla mnie to jest OK, nawet nie mam nic przeciwko, dopóki nie podniesiesz ręki na wolność tych ludzi (tu mogłem cie zaskoczyć :) - ludzi). Jesli ktokolwiek postanowi to zrobić, na pewno zaprotestuję. Stąd ten przykłąd ulicy i mnie jako geja. Chodzi o to że jeśli ktoś chce kopać homoseksualiste (ponownie MW) sam chętnie go skopię, z przyjemnością i bez wyrzutów sumienia. Jesli tylko ich nie lubi ale tego nie zamienia w czyny - no problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować