Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 15:02, sathorn1 napisał:

Szacunku, nie dostaje się "ot tak". Miom zdaniem trzeba na niego zasłużyć. A Ty, idziesz sobie
ulicą i szanujesz wszystkich? Ja nie. Szacunek, to nie tolerancja, trzeba to rozróżniać. Kiedy
ktoś wydaje mi się fajny i go lubię to wtedy go szanuję.


A ty idąc ulicą nie szanujesz nikogo? Starszego pana, któty obok ciebie stoi w autobusie? Matki z dzieckiem która czeka na przystanku?Człowieka który cię pyta o godzine?Taaa... u ciebie trzeba sobie zasłużyc na szacunek. Ja jestem trochę bardziej empatyczny. Szanuje każdego, a jeżeli okzauje się męda , szanować go przesztaje. U ciebie widzę na szacunek trzeba jakoś specjalnie zasłużyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:49, michal19 napisał:

Masz dowód na istnienie swojej teorii? My na istnienie swojej też nie.


Jak powiedziałeś nie mamy dowodów na poparcie naszych teori, wszystko to sfera domysłów. Tak naprawdę jakiekolwiek pojęcie na ten temat ma tylko homoseksualista. Dla mnie winą genów można obarczyć że ktoś jest np. daltonistą albo urodził się z jakąś żadką i niebezpieczną chorobą, jednak właśnie chomoseksualizmu nie nazwałbym chorobą. Sam nie wiem jak bym to nazwał.

Night Elf, spoko, spoko, Bóg dał nam wolnął wolę. Ale stworzył nas i po części zaprogramował. Poprostu przez stosunek między mężczyzną i mężczyzną albo kobietą i kobietą dziecin nie będzie i nawet najnowsze osiągnięcia technologi tego nie zmienią w ciągu najbliższych lat :)

Co do dziecka wychowywanego w takiej parze. Co to ma niby być? Nic nie zastąpi matki. Dziecko powinno się wychowywać w normalnej rodzinie, w normalnych warunkach inaczej napewno będzie miało jakieś że się tak brzydko wyrażę odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:06, Minsc i Boo napisał:

A ty idąc ulicą nie szanujesz nikogo? Starszego pana, któty obok ciebie stoi w autobusie? Matki
z dzieckiem która czeka na przystanku?Człowieka który cię pyta o godzine?Taaa... u ciebie trzeba
sobie zasłużyc na szacunek. Ja jestem trochę bardziej empatyczny. Szanuje każdego, a jeżeli
okzauje się męda , szanować go przesztaje. U ciebie widzę na szacunek trzeba jakoś specjalnie
zasłużyc


Nie zrozumiałeś. Skąd wiesz, że ten staruszek kiedyś nie był komunistą i nie terroryzował ludzi? A skąd wiesz, że ta matka tego dziecka nie bije?
Jak mogę kogoś szanować, jeżeli go nie znam? Nie chodzi o to, że nimi gardzę. Jeżeli ich nie znam to wtedy jest coś w rodzaju obojętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 15:07, Nasurdim napisał:

Co do dziecka wychowywanego w takiej parze. Co to ma niby być? Nic nie zastąpi matki. Dziecko
powinno się wychowywać w normalnej rodzinie, w normalnych warunkach inaczej napewno będzie
miało jakieś że się tak brzydko wyrażę odchyły.


Moje poglądy akurat na to są takie że mam bardzo mieszane uczucia. Obawiam się tego tak samo jak ty, choć z drugiej strony jak samotna osoba teoretycznie może adoptować dziecko (tak mi sięwydaje, jak to jest z prawem nie wiem), dziecko po stracie rodzica też wychowuje się samo z jednym rodzicem. A pewnie taka para homo jest lepsza niż dom dziecka. Z drugiej strony nie wiadomo jak bedą wychowywać takie dziecko homoseksualiści czy dziecko nie będzie wychowywane wręcz na siłę na homoseksualiste. Może jeśli już należałoby aby dziecko miało opiekę jakiegoś kuratora, któy dopilnowałby prawidłowego rozwoju. Nie wiem. To tylko rozważania a nie opinia. To jest moim zdaniem bardzo złożony problem i cytując South Park:

Im not touching it with a 20 feet pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 15:13, sathorn1 napisał:

Nie zrozumiałeś. Skąd wiesz, że ten staruszek kiedyś nie był komunistą i nie terroryzował ludzi?
A skąd wiesz, że ta matka tego dziecka nie bije?
Jak mogę kogoś szanować, jeżeli go nie znam? Nie chodzi o to, że nimi gardzę. Jeżeli ich nie
znam to wtedy jest coś w rodzaju obojętności.


Ja szanuje każdego, dopuki, doputy ktoś nie udowodni mi(swoimi czynami bądź słowami) że na mój szcunek nie zasługuje

kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:20, Minsc i Boo napisał:

Ja szanuje każdego, dopuki, doputy ktoś nie udowodni mi(swoimi czynami bądź słowami) że na
mój szcunek nie zasługuje

kapujesz?


Kapuje. A ja na odwót. Kapujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:32, sathorn1 napisał:

> Ja szanuje każdego, dopuki, doputy ktoś nie udowodni mi(swoimi czynami bądź słowami) że
na
> mój szcunek nie zasługuje
>
> kapujesz?

Kapuje. A ja na odwót. Kapujesz? :)


Czyli nie szanujesz 99,999999% społeczeństwa polskiego.Nie mówiąc już o populacji swiatowej. Zastanów się nad zanczeniem słowa "szacunek". Ja na razie spadam do pracy i wracam wieczorkiem. Może do tego czasu jescze coś ciekawego wymyślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:36, AgayKhan napisał:

Nie będę się tu wypowiadał, bo choruje na homofobię ( podobno jest to choroba psychiczna),
ale co jest odmiennością a co zboczeniem? Homoseksualizm odmiennością, pedofilia zboczeniem?
Wszak wszyscy pedofile twierdzą, iż ofiara sama chciała.


Wszyscy? Naprawde wszyscy? Lacznie z dyrygentem od Slowikow i naszym slynnym psychologiem? Bo cos mi sie wydaje, ze generalizujesz, albo wrecz sciemniasz :P

Zreszta ta roznica miedzy homoseksualizmem a pedofilia, ktora sprawia, ze to pierwsze jest w wielu krajach legalizowane, a to drugie scigane, jest naprawde prosta. Homoseksualizm to stosunki miedzy 2 dojrzalymi (przynajmniej wg standardow prawnych) ludzmi. A jesli chodzi o pedofilie to w naszym spoleczenstwie przyjmujemy, ze decyzje o tym co robic ze swoim zyciem mozna podjac od ukonczenia 18 roku zycia, a decyzje o tym jak ukladac sobie zycie seksualne - od 15. Zakladamy, ze osoby mlodsze sa nie w pelni swiadome swoich decyzji i ich konsekwencji i dlatego stosunki seksualne z osoba ponizej 15. roku zycia uznaje sie za gwalt, nawet jesli inicjatywa wyszla wlasnie od osoby mlodocianej.

Czyli - 14 latek moze sobie chciec paperiosow, alkoholu i seksu, ale spoleczenstwo uznaje, ze jeszcze na to za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:38, Minsc i Boo napisał:

Czyli nie szanujesz 99,999999% społeczeństwa polskiego.Nie mówiąc już o populacji swiatowej.
Zastanów się nad zanczeniem słowa "szacunek". Ja na razie spadam do pracy i wracam wieczorkiem.
Może do tego czasu jescze coś ciekawego wymyślisz?


Zgadza się. Bo moim zdaniem słowo szacunek jest w naszym kraju nadużywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Homosom mówimy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.Prawa kobiet- ważna sprawa ponieważ często niektórzy ludzie o nich zapominają.
3.aborcja- moim zdaniem każdy może popełnić ,,błąd",więc raczej nie powinna być zabroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:00, Krzaczek 1 napisał:

1.Homosom mówimy >NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Takim jak ty też mówimy stanowcze nie. Choćby dlatego że próbujesz głosować nie tylko za siebie ale też za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:00, Krzaczek 1 napisał:

1.Homosom mówimy >NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chyba mówisz ty, nie mów za innych bo ja do homoseksualistow nic nie mam a takich rozmowcow jak ty nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>rozmowcow


rozmówca to za dużo powiedziane, choć nie chciałbym nikogo obrażać. To jest koleś w stylu - wpadam na forum , krzycze moje poglądy w sposób jakby to była święta prawda, spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasizmowi mowimy NIE


Moim zdaniem ludzie maja zle wrazenie na temat homosexualistow chocby przez filmy ktore naruszaly temat wieziennego sexu..

Generalnie polecam obejzec "6 stóp pod ziemia", czy tez "Miasto Aniołow" [czy tez jakos tak] oba to seriale HBO o ile dobrze pamientam, o ile w 6 stopach, az tak problem homosexualizmu nie byl naruszany, ale pokazywal, ze to tez normalni ludzie. Miasto Aniołow juz doglebnie porusza tematyke homosexualizmu, a o ile dobrze pamientam to rozne mity np. ze to oni sa glowna przyczyna HIV itp.. Generalnie opowiadalo to o problemach takich ludzi i zadaniach z jakimi musza sie zmagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię za siebie i moich znajomych.Nie jestem z jakiejś powalonej Młodzieży Wszechpolskiej,i nie boję się tego co mówię co zasugerował jeden z przedmówców.Nie przepadam za kaczyńskim ale to że zakazał tej głupiej parady to była chyba najlepsza decyzja w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraź sobie że jesteś uczniem, i chcesz zrobić jakąś paradę uczniów podstawówek. Ale student bedący głową miasta gdzie chcesz ją urządzić nie lubi podstawówki, i sorki ale nie możesz. Tak tak, konstytucyjna wolność przekonań zgromadzeń itd. No i część studentów uważa że bardzo dobrze sięstało, głupkom z podstawówki. Akurat prosty przykłąd żębyś załapał.

Założe się że jakby przyszło do ograniczania twoich praw, to nagle konstytucja stałaby się twoim głównym punktem obrony.

Mówiąc nie, co w takim razie uważasz że należy zrobić z homoseksualistami? Do komór gazowych czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:39, michal19 napisał:

Mówiąc nie, co w takim razie uważasz że należy zrobić z homoseksualistami? Do komór gazowych
czy coś?

Z tego co pamiętam to za czasów III Rzeszy tak właśnie traktowano homoseksualistów, torturowano ich i zabijano, w kilku krajach świata homoseksualizm jest wręcz karany śmiercią, nie jestem pewien ale na pewno w tych gdzie główną wartością jest religia głównie Islam i z tego co pamiętam w Chinach. Mnie zresztą też bardzo ciekawi co by nasi nielubiący homosiów zrobili z nimi pozbabijali, posłali do psychiatryka na kuracje, a może pozamykali w więzieniach, bardzo ciekawy tego jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał co się powinno zrobić ,bo się obrońcy obrażą.
A co do pozwoleń to od tego są przełożeni ,żeby ich słuchać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować