Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2009 o 16:05, Fumiko napisał:

O patrz, następny telepsycholog ze zdolnością czytania w myślach... Jesteś polakiem,
owszem, ale na pewno nie Polakiem, skoro czujesz się taki lepszy od wszystkich tu obecnich
razem wziętych. A odebrane wykształcenie idź i oddaj, niech Ci wymienią na lepsze, bo
masz wyraźne problemy choćby z geografią. Dość zresztą typowe dla mieszkańców południowych
stanów, jakby nie pochodzenie to byś Polskę z Rosją mylił...

Polske z Rosja trudno pomylić, ale brytola z polaczkie moze byc trudno rozróznic, szczegolnie w Dublonie.

Dnia 05.07.2009 o 16:05, Fumiko napisał:

Zdecydowanie oddaj to wykształcenie i wymień na lepsze, bo i z czytaniem masz problemy.
Już ja Ci mówiłam że Anglia to nie Irlandia, pkapis Ci to mówił a Ty dalej swoje z uporem
maniaka...

A co mnie obchodzi jakis pkapis? Oj boli cie oj boli.
Zapamiętaj:

Lepsza niebezpieczna wolność od bezpiecznej niewoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:19, Antonio_Montana napisał:

Lepsza niebezpieczna wolność od bezpiecznej niewoli.


Jeśli wolność ma polegać na tym, że podobne Tobie oszołomy latają z bronią, to ja poproszę o kajdanki i zamknięcie w izolatce... przeczekam i wyjdę kiedy kurz opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cooooooo? Przeginasz pałę... Nie rób z siebie takiego bohatera, bo miałeś dziadka na wojnie. Mój dziadek (Żyd) też walczył dla twojej wiadomości więc teksty, że "Zydzi siedzieli w JewSA" wsadź sobie gdziekolwiek chcesz... A co może negujesz Holocaust... Ile wymordowali Hitlerowcy... Polaków niby też, ale to nie były aż takie straty. Nie wmówisz mi, że Żydzi czekali na koniec wojny by się obłupić... wykańczali nas jak zwykłe zdeptane robale.

Nie wściekam się o to, że bronimy narodowości. Wściekam się o to jaki ten naród jest... Kultura zobowiązuje, ale nie wymaga tępić innych. Dodatkowo nie podoba Ci się Twoja postawa. Gadasz kurcze jakbyś wiedział jak jest w Polsce, a z Twoich wywodów wynika, że dawno tutaj nie byłeś.
Jeszcze jedno nie najeżdżaj na Fumiko, bo jest w podobnej sytuacji do Ciebie, a nikt jej nie zarzucał antypolskości oprócz Ciebie, a nie powiesz mi, że jesteś w innej sytuacji od niej skoro na naszej ziemi nie ma Ciebie od dobrych wielu lat... -.- W takim razie, skoro g... wiesz o sytuacji Polski, nie mieszkasz tutaj od wielu lat i jeszcze gadasz bzdury to może Tobie zarzucimy antypolskość c''mon.

Wojman gdzie jesteś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 11:54, Mogrim napisał:

> Bez przesady. Cejrowski inteligentny?

Na pewno inteligentniejszy od ciebie.
Choć jak wiadomo dla fanatycznego ateisty nie do pomyślenia jest, żeby ktoś o innych
poglądach był od niego inteligentniejszy. Jak przeczytasz w życiu coś poza dawkinsem
to może poszerzą ci się horyzonty.

To chyba jakaś mania przsladowcza. Temat o tolerancji itp, gość twierdzi, że Cejrowski nie jest specjalnie inteligentny. A ty co? Wyjeżdżasz z ateizmem. Jesli nie jest to dowód fanatayzmu to mówcie mi per Papo Smerfie:)

BTW Biorac pod uwagę nastawienie pana WC Kwadrans do otoczenia i bardzo...oryginalne poglądy można odnieść wrażenie, ze jest nie tyle nie inteligentny co trudny do zrozumienia. Oczywiście wykazując złą wolę można od razu uznać go za głąba, ale ja pozostanę przy "niekonwencjonalnym inteligencie" -cytując pewnakultową grę "Facet jest nawet zabawny".

W każdym razie ja na 100% nie wiem czy Cejrowski jest inteligentny czy nie, mogę tylko stwierdzić, że jego wypowiedzi nie sugrują tego zbyt nachalnie: z jednej strony wykazuje daleko idący racjonalizm(o miłości, o małżeństwie, polityce itp), z drugiej typową naiwność(walka Kościoła z grzechem i zboczeniami, precz z komuną, o seksie,o prasie brukowej) jakby się nieumiał zdecydować.
Jedno jest pewne, inteligentny czy nie, jest to już postać kultowa:)

PS A ty co tak się za jego obronę wziąłeś, wykłady masz u nie go czy tylko nie lubisz ThimGim''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przyjeżdżam tu często więc wiem jak jest i widze ze jestes chlopie paranoikiem hehe. Nie mozna nic powiedziec o zydach jak ich widzimy, bo zaraz wpadnie moderator i usunie wszytko. Jesteś jakąś świętą krową, albo świnią czy jak? Mamy wolność w Polsce w końcu czy nie mamy? Możemy mówić swobodnie czy nie możemy? Może mamy ustrój totalitarny i musimy mówic ylko to co jest poprawne politycznie?

Wojman gdzie jestes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ty konkretnie chłopczyku WIDZIAŁEŚ Żydów w trakcie wojny? Czy tylko powtarzasz antysemickie bzdety którymi Cię nakarmili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zamknij, bo ty nie dyskutujesz tylko bredzisz... Inteligentny to ty nie jesteś Wielką Brytanię z Irlandią mylić. Chodź z tą swoją bronią i mnie zastrzel maniaku pełnych wolności... Mam pochodzenie jakie mam i domagam się szacunku, a nie oczerniania moich przodków w tym i tych z II wś... buraku głupi -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam:

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

> Mówiłeś, cytuję "brytole" za co od dowolnego Irlandczyka dostałbyś po pysku. To
raz.
Chciałbym zobaczyc tego pijanego brytola który da mi po pysku ;)

Dlaczego obstajesz przy tym brytolu skoro jużtrzeci raz słyszysz, że Fumiko pisze z Irlandii?

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

> Osoba stosująca podwójne standardy sama sobie wystawia świadectwo: to dwa.
Jestes wściekła, bo odebrałem całkowite wykształcenie poz a granicami kraju a pomimo
tego nadal jestem polakiem?

Co rozumiesz przez całkowite wykształcenie? I jak rozumiesz zalezność kraju w którym odbierasz wykształcenie od swojej narodowości? Czyżby Polacy studiujący w Cambridge i Oxfordzie przestawali być Polakami?

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

Wurzuca was, wyrzucą. Zobaczysz. Podobno tak jak obnizyły sie standardy życia po waszym

Skąd czerpiesz te sensacyjne wieści z kraju? Wpdłeś tu na obiad i już wszysko wiesz? CIA powinna wykorzystać taki talent wywiadowczy:)

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

najeździe tonie było od stuleci. Po za tym zdaje sie Anglia jest tylko jedna noga w unii,

Co ty ciągle z tą Anglią, jest w ogóle takie państwo?

Dnia 05.07.2009 o 15:45, Antonio_Montana napisał:

może robic co chce. Ale i na was w Dublinie znajdą bat, ale może jeszcze zdążysz wyjść
za pięknego irlandczyka, spiesz się.

Czy na tej samej podstawie nie należałoby uznać, że ciebie też ktoś wywali z USA, gdy Stany znowu zaostrzą politykę emigracyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:32, Fumiko napisał:

I Ty konkretnie chłopczyku WIDZIAŁEŚ Żydów w trakcie wojny? Czy tylko powtarzasz antysemickie
bzdety którymi Cię nakarmili...

A może ty powtarzasz bzdury które zaprogramowali tobie meżowie stanu, gdy chodziłas do szkoly w Polsce? Możesz mi powiedziec jakie ja powtarzam antysemickei bzdety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Czy na tej samej podstawie nie należałoby uznać, że ciebie też ktoś wywali z USA, gdy
Stany znowu zaostrzą politykę emigracyjną?


Takiego buraka do nas do Polski z powrotem nie wpuszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:35, Jakli napisał:

Po prostu się zamknij, bo ty nie dyskutujesz tylko bredzisz... Inteligentny to ty nie
jesteś Wielką Brytanię z Irlandią mylić. Chodź z tą swoją bronią i mnie zastrzel maniaku
pełnych wolności... Mam pochodzenie jakie mam i domagam się szacunku, a nie oczerniania
moich przodków w tym i tych z II wś... buraku głupi -.-.

Biedny chłopiec robi z siebie ofierę, robisz sie naprawde załosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co. Wracaj do tego USA i niech ten Żyd głowę Ci odstrzeli. Serdecznie mu wtedy podziękuje, że takich idiotów jak ty sprząta z ulic naszego świata ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

A ja się tak zastanawiam:

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Dlaczego obstajesz przy tym brytolu skoro jużtrzeci raz słyszysz, że Fumiko pisze z Irlandii?

Tak bo lubię być cyniczny.

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Co rozumiesz przez całkowite wykształcenie? I jak rozumiesz zalezność kraju w którym
odbierasz wykształcenie od swojej narodowości? Czyżby Polacy studiujący w Cambridge i
Oxfordzie przestawali być Polakami?


Ja nawetnie chodziłem do polskiego przedszkola, miej to na uwadze. Z punktu widzenia polskiej edukacji mam czysty życiorys.

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Skąd czerpiesz te sensacyjne wieści z kraju? Wpdłeś tu na obiad i już wszysko wiesz?
CIA powinna wykorzystać taki talent wywiadowczy:)

Zgadzam się wstąp moze sie nadasz.

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Co ty ciągle z tą Anglią, jest w ogóle takie państwo?

Słyszałem ze kiedys takie było...

Dnia 05.07.2009 o 16:36, zadymek napisał:

Czy na tej samej podstawie nie należałoby uznać, że ciebie też ktoś wywali z USA, gdy
Stany znowu zaostrzą politykę emigracyjną?

Konstytucja nie jest jednolita dla całego terytorium, przypominałem to juz kilka razy. Obowiązuje mnie prawo Meksyku, ze Stanami się w ogole nie identyfikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:41, Jakli napisał:

Wiesz co. Wracaj do tego USA i niech ten Żyd głowę Ci odstrzeli. Serdecznie mu wtedy
podziękuje, że takich idiotów jak ty sprząta z ulic naszego świata ;].

No ja tobie nie rzycze smierci ale poznaj zydowskie serce człowieka ktory mieni sie być polakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:37, Antonio_Montana napisał:

A może ty powtarzasz bzdury które zaprogramowali tobie meżowie stanu, gdy chodziłas do
szkoly w Polsce? Możesz mi powiedziec jakie ja powtarzam antysemickei bzdety?


Czyli rozumiem że ten post tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&pid=8449

należy odczytywać jako "Żydom jako naszym starszym braciom w wierze i osobom które położyły podwaliny pod wyznawaną przez nas religię należy się głęboki i szczery szacunek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:31, Antonio_Montana napisał:

Przyjeżdżam tu często więc wiem jak jest i widze ze jestes chlopie paranoikiem hehe.
Nie mozna nic powiedziec o zydach jak ich widzimy, bo zaraz wpadnie moderator i usunie

No to przeprowadźmy eksperyment:)
Żydzi. Znam kilku, równi goście, ale niektóre ich potrawy narodowe smakują jak g**** a inne są tak ostre,ze wyleczyły mnie z katru:)
Żydzi, generalnie nie wiem po co się w tej enklawie trzymają, po co ginąć za kilka kilometrów gleby skoro można sobie spokojnie żyć w innych krajach-jak to robi większość ludzi ich wyznania.
Żydzi, ortodoksyjni zabawnie się kimają.
Żydzi, fakty potwierdzają, sporo Zydów ma smykałkę do interesów, w związku z tym nie dziwię się , że prawdopodobne mogą się niektórym wydawać teorie spiskowe nt żydowskiej finasjery itp.
Żydzi, w Izraelu, podobno każdy z nich ma broń i potrafi z niej korzystać- pod tym względem Amerykanie przy Żydach to mięczaki.
Żydzi. Raz zdarzyło mi się zbezcześcić żydowski symbol religijny: walnąlem bosa stopą o menore, która nie wiadomo po co sięwałesała po podłodze po czym ciepnłąłem ją w brudny, poszczany przez kota kąt.

No, to teraz czekam aż zgodnie z twoją teorią jakiś modek wymoderuje treści o Żydach:)

Dnia 05.07.2009 o 16:31, Antonio_Montana napisał:

wszytko. Jesteś jakąś świętą krową, albo świnią czy jak? Mamy wolność w Polsce w końcu
czy nie mamy? Możemy mówić swobodnie czy nie możemy? Może mamy ustrój totalitarny i musimy
mówic ylko to co jest poprawne politycznie?

Sporo pytań. Retorycznych?

Dnia 05.07.2009 o 16:31, Antonio_Montana napisał:

Wojman gdzie jestes? ;)

I support that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:31, Antonio_Montana napisał:

Przyjeżdżam tu często więc wiem jak jest i widze ze jestes chlopie paranoikiem hehe.
Nie mozna nic powiedziec o zydach jak ich widzimy, bo zaraz wpadnie moderator i usunie
wszytko. Jesteś jakąś świętą krową, albo świnią czy jak? Mamy wolność w Polsce w końcu
czy nie mamy?

Twoja wolność kończy się tam, gdzie ingeruje w bardziej elementarną wolność i godność drugiej osoby. W tym wypadku - wolność swoich przekonań, pochodzenia, bez głupich, obraźliwych komentarzy. Gdyby to się tyczyło Ciebie, pewnie już wyciągnąłbyś ten swój zakichany strzelający powód do dumy i użył go.

Dnia 05.07.2009 o 16:31, Antonio_Montana napisał:

Możemy mówić swobodnie czy nie możemy? Może mamy ustrój totalitarny i musimy
mówic ylko to co jest poprawne politycznie?

Możemy negować Twoje wypociny czy nie możemy? Po raz kolejny odnoszę wrażenie, że objeżdżasz kogoś dla samego objeżdżania, dla samego bycia niepoprawnym politycznie. Z poprawności politycznej się nie wyrwiesz. Jak już Ci się wydaje, że to, co mówisz, jest niepoprawne politycznie to jesteś w błędzie. To, że nie każdy godzi się na Twoje docinki, jest dla Ciebie niepoprawne. Twoja własna wersja "poprawności". I to Cię boli. Więc przestań się zasłaniać modną i wygodną "poprawnością...", bo obraca się przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:46, Antonio_Montana napisał:

> Wiesz co. Wracaj do tego USA i niech ten Żyd głowę Ci odstrzeli. Serdecznie mu wtedy

> podziękuje, że takich idiotów jak ty sprząta z ulic naszego świata ;].
No ja tobie nie rzycze smierci ale poznaj zydowskie serce człowieka ktory mieni sie być
polakiem...


Nie znasz mnie więc jeśli masz mi mówić kim jestem to sobie na to zasłuż "kochaniutki". Chcesz przedyskutować moją polskość to na privie... Pokażę Ci jak prawdziwy Polak potrafi kląć, obrażać, pokazywać swoją wyższość nad innymi -.-, bo chyba innymi słowami do Ciebie nie dotrze, że to co robisz tutaj to zwyczajnie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:47, Fumiko napisał:

> A może ty powtarzasz bzdury które zaprogramowali tobie meżowie stanu, gdy chodziłas
do
> szkoly w Polsce? Możesz mi powiedziec jakie ja powtarzam antysemickei bzdety?

Czyli rozumiem że ten post tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&pid=8449

należy odczytywać jako "Żydom jako naszym starszym braciom w wierze i osobom które położyły
podwaliny pod wyznawaną przez nas religię należy się głęboki i szczery szacunek"?

To jest twierdzenie jakie każdy kto miał kontakt z fundamentalistami żydowskimi potwierdzi, nawet sami Żydzi tak mawiają ich także chcesz nazwac antysemitami? Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować