Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 15:44, Antonio_Montana napisał:

Poszukaj na forum w onet.pl


Może jeszcze w "Fakcie" albo "Super Expresie"? Albo w ogóle w "Nowej Fantastyce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:48, Fumiko napisał:

> Poszukaj na forum w onet.pl

Może jeszcze w "Fakcie" albo "Super Expresie"? Albo w ogóle w "Nowej Fantastyce"?

To jest związane z nowym prawem w związku ze śmiercią syna jakiegoś śmiesznego gogusia zasiadającego w rządzie GB. Teraz każdy kto zostanie złapany z nożem albo przydługim pilnikiem do paznokci idzie do pierdla. Sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:53, Antonio_Montana napisał:

To jest związane z nowym prawem w związku ze śmiercią syna jakiegoś śmiesznego gogusia
zasiadającego w rządzie GB. Teraz każdy kto zostanie złapany z nożem albo przydługim
pilnikiem do paznokci idzie do pierdla. Sprawdź to.


Podajesz dane - podajesz źródło, prosta zasada. To nie ja mam sama sobie udowadniać, że to co jakiś koleś napisał w necie to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:53, Antonio_Montana napisał:

To jest związane z nowym prawem w związku ze śmiercią syna jakiegoś śmiesznego gogusia
zasiadającego w rządzie GB. Teraz każdy kto zostanie złapany z nożem albo przydługim
pilnikiem do paznokci idzie do pierdla. Sprawdź to.


Przegwizdane. Ciekawe jak można w takim razie przenieść do domu kuchenny nóż kupiony właśnie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:43, Antonio_Montana napisał:

Hitlerowska świnio? Chyba troche przesadzas chłoptasiu. JewSa (USA ) to taki u nas żart
i śmieją sie z tego wszyscy nawet żydzi spoza układu. Moj sąsiad jest tak samo uzbrojony
jak ja i moze mnie tak samo sprzątnąc jak ja jego. Tutaj życie bazuje na zasadzie ja
tobie pozwalam żyć, a ty mi. Możemy sie powyzywac jak chcesz antypolska Świno ;)

-.- A tak przecież Żydzi to komuniści -.-, bo chyba to miałeś na myśli mówiąc Żydzi z układu...
I co teraz może święty jesteś? Wcześniej wyjechałeś z tekstem, że wszyscy mają coś tam do Żydów "tam gdzie mieszkasz", a teraz to, że to niby żarty tak? Jeśli to miałeś na myśli to pisz tak aby dało się Ciebie zrozumieć, chociaż ja wciąż jestem święcie przekonany, że jesteś nie tolerancyjny, a twoje poszanowanie dla innych jest karygodne, a tamte wymówki piszesz, bo są dla Ciebie wygodne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 15:55, Fumiko napisał:

Podajesz dane - podajesz źródło, prosta zasada. To nie ja mam sama sobie udowadniać,
że to co jakiś koleś napisał w necie to prawda...

Posiadasz chyba wystarczająco szarych komórek, by odnaleźć sama źródło? To nie koleś to media napisały. Szukaj: kara za posiadanie noża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 13:08, Antonio_Montana napisał:

Koleżko, gdy skończysz robić z siebie przeintelektualizowanego tęczowego studencika i
nabierzesz ochoty na poważną męską rozmowę to daj znać. Ok?


męska rozmowa z tobą? zresztą, nie prowadzę takich rozmów przed skończeniem 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie skończ już zgrywać pokrzywdzonego i dopisywac mi słow niewypowiedzianych tylko po to, by modek miał pretekst do usunięcia mnie z tego kołchozu. Ja opisałem wszystko tak jak to wygląda z mojego punktu widzenia, nie wierzysz przyjedź przekonaj sie sam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 16:00, Azra napisał:

męska rozmowa z tobą? zresztą, nie prowadzę takich rozmów przed skończeniem 12 lat.

Jeśli waść jest gejem to i rzeczywiście o męską rozmowę trudno, bo gejów ciężko rozpatrywać w kategorii mężczyzn - tak twierdzą kobiety w moim miasteczku. Jeżeli masz 12lat to rzeczywiście powinieneś zając sie czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:36, Antonio_Montana napisał:

> Ach te historie samotnego rewolwerowca na dzikim zachodzie... opowiedz coś jeszcze...

A może ty mi opowiesz o reżimie w którym mieszkasz, słyszałem że policja zgarnęła u was


Sięgnij po atlas geograficzny albo mapę, ewentualnie sobie wyguglaj, tylko koniecznie z podziałem politycznym. Przekonasz się wtedy że Irlandia nie jest częścią Wielkiej Brytanii i obowiązują w niej inne prawa. To bardzo powszechny błąd, najczęściej wynikający z ignorancji, a bardzo irytujący Irlandczyków.
W Irlandii można spokojnie nosić przy sobie nóż.

Dnia 04.07.2009 o 15:36, Antonio_Montana napisał:

Polka, który miał nóż w plecaku do smarowania chleba traktując go na równi z terrorystą.


Ignorancja nie zwalnia od opowiedzialności. Anglicy wprowadzili u siebie takie przepisy i widocznie im odpowiadają skoro ich społeczeństwo nie domaga się zmiany. A Polak czy dowolny inny obcokrajowiec tam jadący powinien sprawdzić jakie prawo obowiązuje i dostosować się nawet jeśli te przepisy wydają mu się śmieszne i głupie.
Swoją drogą akurat zakaz noszenia noży i podobnych narzędzi ma poważne podstawy w Wielkiej Brytanii. Tam corocznie z rąk nożowników ginie całkiem sporo osób. Równie dobrze mógłbyś oburzać się na Amerykanów bo któryś z nich zastrzelił turystę który wszedł mu do ogródka i chciał zapytać o drogę. Tam panują takie prawa i należy się do nich dostosować albo ponosić konsekwencje ich łamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż w istocie to mój błąd, Anglia ma swoj reżim, Irlandia swój. Natomiast co do jego kwestii (tego rezimu) to sami jesteście sobie winni sprowadzając się do roli niewolnika systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 16:14, Antonio_Montana napisał:

No cóż w istocie to mój błąd, Anglia ma swoj reżim, Irlandia swój.


A USA swój. Każdy kraj ma jakiś ustrój i rządzące nim prawa. O przepraszam, mój błąd. Somalia ma tylko teoretycznie, na sporej części jej terytorium panuje anarchia.

Natomiast co do jego

Dnia 04.07.2009 o 16:14, Antonio_Montana napisał:

kwestii (tego rezimu) to sami jesteście sobie winni sprowadzając się do roli niewolnika
systemu.


Gdybyś tak jeszcze napisał czym się ten irlandzki reżim charakteryzuje żeby od razu nazywać go reżimem i co takiego jest w nim niewolącego to może faktycznie przejrzałbym na oczy i ujrzał jak bardzo jestem represjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymienie kilka najważniejszych: brak swobodnego dostępu do broni, niewolnicze podatki i stado świń żyjących na koszt podatnika, państwo prawa które nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa itd. Ja przykładowo mam to co zarobie, ty zaś musisz oddać część rasie panów stojącej nad toba z batem, o ile nie pracujesz na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:48, Antonio_Montana napisał:

Jak nie wiesz jaki wpływ maja komuniści na ograniczanie swobody osobistej i wolności
to zajrzyj do podręcznika historii, albo pojedź na wycieczke do Francji, Anglii, Belgii
i zobacz jak neokomuniści bawią się ze społeczeństwem.


Wiem jak wyglądał dajmy na to stalinizm i tego absolutnie nie popieram, ale we Francji czy w Belgii komunizm nie jest obecnym ustrojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Ale jemu nie chodzi o to. Kolega wyżej uważa ustroje demokratyczne za reżimy, gdyż istnieje tam coś takiego jak prawo. Koledze się marzy państwo bez praw gdzie można "gorszego" gnębić i niszczyć, a i jeszcze wmawia, że "tam gdzie mieszka" tak jest... W USA? Nie zauważyłem drogi kolego Montana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:29, Jakli napisał:

<ciach>

Ale jemu nie chodzi o to. Kolega wyżej uważa ustroje demokratyczne za reżimy, gdyż istnieje
tam coś takiego jak prawo. Koledze się marzy państwo bez praw gdzie można "gorszego"
gnębić i niszczyć, a i jeszcze wmawia, że "tam gdzie mieszka" tak jest... W USA? Nie
zauważyłem drogi kolego Montana ;]

Kiedy byłem na drugim roku studiów, wykładowca podał swoją, autorska definicję prawa. Od tego czasu upłyneło wiele lat, ale do dzisiaj lepszej definicji prawa nie spotkałem, dlatego ją przytoczę:
"Prawo, jest to jeden ze sposobów, jakimi ludzie będący u władzy, realizują swoją wolę".
Jeśli ktoś ma lepszą definicję, proszę ją podać.
Wykładowca podał drugą definicję: jest to sposób, w jaki silniejszy umawia się ze słabszym, że potraktuje słabszego, jeśli zrobi coś opisanego w prawie tak, jak to zapisał w prawie. Jasno i bez niedomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 15:16, Ragnos napisał:

Skoro pisze, że zachowujący się jak chamy i buraki Polacy za granicą to "kwiat polskiej
młodzieży korzystający z życia", a robiący mniej więcej to samo obcokrajowcy w Polsce
to najgorsze ścierwa, których najlepiej należałoby się pozbyć...

Z tym kwiatem pisał ironicznie, a to, że należy się pozbywać osób, które powodują jakieś konflikty to logiczne. I nie ważne czy to są Polacy czy imigranci: przestępca to przestępca, należy ich zamykać w więzieniach lub stosować karę śmierci (w zależności od popełnionej zbrodni). Problem z imigrantami pojawia się wtedy, gdy jakaś mniejszość powoduje nieproporcjonalnie wysoki procent popełnianych przestępstw (np. 3,5% społeczność cyganów w Rzymie jest odpowiedzialna za jakieś 35% wszystkich wykroczeń) - wtedy najlepiej usunąć ich z kraju. A jak pokazuje praktyka często tak właśnie jest, bo gdy w jednym społeczeństwie mieszają się różne rasy, kultury, tradycje prowadzi to do konfliktów na tym tle. I wcale nie dlatego, że ktoś jest nietolerancyjny i te konflikty prowokuje (choć tacy ludzie też się zdarzają), ale występują samoczynnie, właśnie ze względu na różnice kulturowe, rasowe i tak dalej. Prosty przykład: inny zapach wydziela Biały, a inny czarny. Mówiąc wprost: czarny najzwyczajniej w świecie śmierdzi Białemu (i vice versa). Mają też inne predyspozycje (czarni mają dłuższe kończyny, mają lepsze predyspozycje do sportu, Biali mają statystycznie wyższe IQ i co pokazuje chociażby historia są po prostu inteligentniejsi - vide cywilizacja łacińska). Z kulturą jest podobnie: ludzka natura jest taka, że ludzie z reguły ciągną do swoich, Żydowi będzie lepiej wśród Żydów, Polakowi wśród Polaków, właśnie dlatego, że różni ich kultura i tradycje. Wg socjologów problemy zaczynają się pojawiać gdy jakaś mniejszość stanowi w państwie 5% ogółu. Dlatego też, by nie prowokować zbędnych konfliktów powinno się jak najbardziej ograniczać migracje (oczywiście turystyka i ściąganie do państwa potrzebnych specjalistów to coś innego). Tutaj pojawia się problem political correctness - każdy, kto proponuje takie rozwiązanie od razu nazywany jest szowinistą czy hitlerowską świnią, mimo że nie ma to nic wspólnego z hitleryzmem czy szowinizmem. To po prostu zdrowy rozsądek. Niestety po II wojnie wszystko, co nie odpowiadało lewicowym, internacjonalistycznym standardom zaczęto nazywać "faszystowskim" (taka uniwersalna broń propagandowa...). I w taki właśnie sposób Hitler pośmiertnie stał się faszystą (a jak wie każdy, kto orientuje się w temacie, był on narodowym socjalistą), apartheid to system hitlerowski etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:29, Jakli napisał:

<ciach>

Ale jemu nie chodzi o to. Kolega wyżej uważa ustroje demokratyczne za reżimy, gdyż istnieje
tam coś takiego jak prawo. Koledze się marzy państwo bez praw gdzie można "gorszego"
gnębić i niszczyć, a i jeszcze wmawia, że "tam gdzie mieszka" tak jest... W USA? Nie
zauważyłem drogi kolego Montana ;]


W USA poprawka do Konstytucji mówiąca o wolności słowa legalizuje grupy neonazistowskie i umożliwia legalne dystrybuowanie np. ulotek z podobizną i hasłami Adolfa H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować