Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 również na konsoli?

98 postów w tym temacie

Granie w Gothica na konsoli ? Nie wyobrażam sobie tego :)
Mam nadzieję, że mój AMD SEMPRON 2,4 + , 768 MB RAM i Radek 9550 256 MB starczą do gry choćby na minimum/medium detalach ;) Kupienie xboxa zamiast upgrade''u sprzętu... to jest to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Oblivion... XBox 360.. Gothic XBox 360.. Tylko czy jak wyjdzie PS3 to ta tendencja się zmieni? Czy może MGS4 będzie (dla mnie osobiście) jedynym powodem by chcieć kupić tę właśnie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież sterowanie w Gothicu (tym pierwszym) było wyjątkowo konsolowe... z tym nie ma problemu. O ile nie będą dostosowywać poziomu merytorycznego do statystycznego amerykańskiego nastolatka, może wyjśc nawet na komórkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 14:35, Mr_Hyde napisał:

(...). Przeciez bedzie to najprostrza odslona z serii :-]


Nie rozumiem, dlaczego gracze konsolowi są traktowani jako osobniki obciążone genetycznie. Ja mam kilka konsol a mimo to bardzo lubię wyzwania intelektualne:P Całkiem fajnie byłoby gdyby Gothic III jendak ukazał się na X360, kolejne 1K lanserskich punktów by na gamertag wpadło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 15:56, ArtuRPGpl napisał:

heh ja mam pececika ale za to jakiego: amd sempron 64 2600+ 1024 ddr ram radeon x 700 wiec
ja bendem ogl sie cieszyc pelnia dealtow:D


Buahahahahhahah!! Ty sie ciesz jak na tym pograsz chociarz na low+ :P Twój sempron jest wykastrowany (128kb cachu, mogles dac te 15zl wiecej by miec duzo lepszego), a wydajność x700 - lepiej nie mówić. Nawet jeśli gra będzie miała niskie wymaganie to na wszystkie efekty nie licz bo twoja grafika nie obsługuje ps3.0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć z tego co wiem to PB mówiła, że te wymagania przez nich podane mogą ulec zmianie. Ale nie jestem pewny. Wiadomo gra jeszcze nie wyszła, a niektóre gierki działają nawet na słabszych PCtach niż jak to jest podane w minimalnych wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 16:08, Popiół napisał:

> heh ja mam pececika ale za to jakiego: amd sempron 64 2600+ 1024 ddr ram radeon x 700
wiec
> ja bendem ogl sie cieszyc pelnia dealtow:D

Buahahahahhahah!! Ty sie ciesz jak na tym pograsz chociarz na low+ :P Twój sempron jest wykastrowany
(128kb cachu, mogles dac te 15zl wiecej by miec duzo lepszego), a wydajność x700 - lepiej nie
mówić. Nawet jeśli gra będzie miała niskie wymaganie to na wszystkie efekty nie licz bo twoja
grafika nie obsługuje ps3.0 ;)


UUUUU DOBRE DOBER ale sie ubawilem czytajac ciebie! max max bedzie chodzic czlowiczku an max detalach a nawet latac radeon x 700 jest jedna z najlepszych kart radeona(niejest to x800) ale jest zaejb*** zadna gra nie drgnie na moim sprzecie za 2600zl:D:D oto procesor:
SPECYFIKACJA:
Producent: AMD ;
Typ procesora: AMD Sempron ;
Nazwa kodowa procesora: Palermo ;
Proces technologiczny: 90 nm ;
Gniazdo procesora: Socket-754 ;
Magistrala FSB / HT: FSB 400 MHz ;
Częstotliwość taktowania: 1600 MHz ;
Mnożnik: 8.0 ;
Pamięć Cache L1: 64 KB ;
Pamięć Cache L2: 128 KB ;
Pamięć Cache L3: 0 KB ;
Napięcie rdzenia (Core): 1.400 V ;
Napięcie we/wy (I/O): 3.000 V ;
Obsługa Hyper Threading: Nie ;
Obsługa Hyper Transport: Nie ;
Obsługa instrukcji 32-bit: Tak ;
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak ;
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 1

a karta radeon x700 to niepodam ci dokladnie wszystkiego ale ta co na gralu stoi po 800zl:) wiec myśl co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popiól oto moja karta:
Pole Wartość
Właściwości procesora graficznego
Karta wideo ATI Radeon X700 LE (RV410)
Nazwa kodowa procesora graficznego RV410
Urządzenie PCI 1002 / 5E4D
Liczba tranzystorów 110 milion(ów)
Technologia wykonania 0.11u
Typ magistrali AGP 8x @ 8x
Rozmiar pamięci 256 MB
Częstotliwość taktowania układu graficznego 398 MHz (oryginalny: 400 MHz)
Częstotliwość taktowania przetwornika RAMDAC 400 MHz
Liczba potoków pikseli 8
Liczba układów zarządzania teksturami (TMU) na potok 1
Liczba urządzeń cieniowania wierzchołków 6 (v2.0)
Liczba urządzeń cieniowania pikseli 1 (v2.0)
Sprzętowa obsługa DirectX DirectX v9.0
Pixel Fillrate 3184 MPikseli/sek
Texel Fillrate 3184 MTekseli/sek

Właściwości magistrali pamięci
Typ magistrali DDR2
Szerokość magistrali 128-bitowy(a)
Rzeczywista częstotliwość taktowania 267 MHz (DDR) (oryginalny: 266 MHz)
Efektywna częstotliwość taktowania 534 MHz
Przepustowość 8544 MB/sek

i idz sie lepiej ucz cos o kompach nim cos napiszezs na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Gothic 3(60:) wyjdzie na zabawkę microsoftu ? - zapłacili im to i wyjdzie.
Wystarczy kasa micro$oftu i firmy developerskie zaczynają wszystkie swoje gry tworzyć na x''a : Bioware smaży jakieś rpg, nowy ghost recon ukaże się wcześniej niż na pc, powstaje prey, id software też tworzy tajemniczy tytuł "nowej generacji" , UT2007 został potwierdzony, lada chwila pojawi się oblivion - dużo tego jeśli wziąść pod uwagę, że były to dotychczas tytuły pecetowe - wniosek jest taki, że twórcy za pieniądze i zysk zrobią wszystko, nawet rzeczy, których żaden "ortodoksyjny" właściciel blachy by się nie spodziewał (w domyśle : opuszczają rynek pc).
(...) Co do MGS4 - to jest jedyny tytuł, który będzie świadczył o wyższości PS3 nad X360. Nowa produkcja Konami zniszczy, zdemoluje cały rynek gier co do tego nie ma wątpliwości, bo jest to ostatni mgs Kojimy - największego geniusza elektronicznej rozgrywki i wszystko zostanie zrobione by ten tytuł nie zawiódł - trailer liczony w czasie rzeczywistym pozostawiał taki niedosyt, że ...(a przecież nic pod względem fabuły nie było tam ujawnione) czekanie na to kiedy ukaże się następny trailer i garść nowych informacji nie jest w stanie przyćmić nawet najbardziej ekskluzywna wiadomość z rynku pc czy konsol. Po premierze "Guns of the Patriots" rynek gier nie będzie już tym co był(czytając informacje o gameplayu aż strach się bać co wyczarują magicy z Konami...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 15:57, Selv napisał:

Niestety, wiele razy gry na konsole były uproszczane. Zobacz serie Baldurs Gate.


Jeżeli chodzi Ci o Dark Aliance to ona nigdy nie miała w zamyśle mieć rozmachu i złożoności BGI oraz BG2. Twoje zarzuty są dosyć standartowe więc pozwól, że i ja udziele tendencyjnej odpowiedzi: pograj najpierw w Serię Metal Gear Solid, FF-X, lub ostatnio wydanego Shadow of The Collosus (chociaż w ten ostatni tytuł nie miałem jeszcze okazji zagrać, ale powoli się przymierzam:) ) I może dopiero wtedy popiszemy, które gry są uproszczone a które nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 15:56, ArtuRPGpl napisał:

heh ja mam pececika ale za to jakiego: amd sempron 64 2600+ 1024 ddr ram radeon x 700 wiec
ja bendem ogl sie cieszyc pelnia dealtow:D


Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak Sempron 64.
Po drugie semprony to bardzo słabe procesory z mocno okrojoną pamięcią podręczną. Tylko Celerony są słabsze. I nawet 2600 to już raczej minimum w tych czasach.
Po trzecie 1024 DDR ramu to również niezbędne minimum aby grać w nowe gry. Jak chcesz włączyć max detale dokup drugie tyle.

Jedynie grafika jest niezla aczkolwiek też nie wypas. Niestety procesor to wąskie gardło w Twoim sprzęcie i nawet ta grafika Cię nie ratuje.

Jeśli chcesz grać na max detalach i cieszyć się jej płynnością to wróże Tobie za parę miesięcy nowy upgrade kompa.

Zmień procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:30, Jester napisał:

> heh ja mam pececika ale za to jakiego: amd sempron 64 2600+ 1024 ddr ram radeon x 700
wiec
> ja bendem ogl sie cieszyc pelnia dealtow:D

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak Sempron 64.
Po drugie semprony to bardzo słabe procesory z mocno okrojoną pamięcią podręczną. Tylko Celerony
są słabsze. I nawet 2600 to już raczej minimum w tych czasach.
Po trzecie 1024 DDR ramu to również niezbędne minimum aby grać w nowe gry. Jak chcesz włączyć
max detale dokup drugie tyle.

Jedynie grafika jest niezla aczkolwiek też nie wypas. Niestety procesor to wąskie gardło w
Twoim sprzęcie i nawet ta grafika Cię nie ratuje.

Jeśli chcesz grać na max detalach i cieszyć się jej płynnością to wróże Tobie za parę miesięcy
nowy upgrade kompa.

Zmień procesor.



hmmm... grafa wiem ze super ale ten procek rzeczywiscie wymienie... tylko ze kompa mam od 3 miesicy i dalem za niego 2600zl:( a co do kupinia 2048 ram to przesadziles! na takim ram wiele gier nawet nie podziala! 1024 wstraczy w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:30, Jester napisał:

>

Dnia 06.03.2006 o 17:30, Jester napisał:


Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak Sempron 64.



heh no to czemu mam?? nawet na pudelku pisze 64 ogolnie po porstu AMD sepmron 64 2600+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować