Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejski World of Warcraft z nową łatką

30 postów w tym temacie

"Myślę, że zawsze staramy się wciągnąć naszych graczy w linię fabularną i wyjaśniać im, dlaczego są w danym miejscu."

To jaki był cel wizyty w Naxxramas i The Obsidian Sanctum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:53, Karfein napisał:

2x literówka: Wrath of the *Lick* King i w obrazku "za prawdę" piszemy razem :) Ale swoją
drogą komentarz do obrazka jest kul ;)

Dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polemizował z tym tekstem: "Patch 3.3 do World of Warcraft trafił na oficjalne serwery."
Siedzę sobie w grze i jakoś nie zauważyłem aby na serwerach patch już był. :)

Nie lepiej było napisać "jutro trafi" albo "trafi w tym tygodniu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego mielibyście tracić czas na coś takiego? Wystarczy chyba spojrzeć na zbroje" heh... w BC to były prawdziwe zbroje a raczej tiery z wejściem wotlk gra dla mnie straciła całą urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Tiery w WotLK to chyba najlepsza rzecz reszta jest raczej do kitu(chociaż odświeżenie Onyxii to fajny motyw). W TBC to w ogóle wszystko było z jakiejś innej bajki. Czekam na Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev zwracam Twoją uwagę że Lich King występuje w raidzie (10 i 25, i HC każdego) i na końcu nowego ciągu 3 instancji pięcioosobowych (do których podałeś linka zresztą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na realmach EU patch jest dopiero jutro a nie dzisiaj, natomiast dzisiaj jest na US. Szkoda że tak proste newsy zawierają takie błędy... Nie wspomnę już o tym że newsy ze stajni Blizza w tym serwisie to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:30, Namaru napisał:

Zaitsev zwracam Twoją uwagę że Lich King występuje w raidzie (10 i 25, i HC każdego)
i na końcu nowego ciągu 3 instancji pięcioosobowych (do których podałeś linka zresztą).


Ta, tylko, że Zaitsev napisał, że tam można go pokonać. A w zwykłym dungeonie

Spoiler

tylko się przed nim ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:45, Revanchist napisał:

Sargerasa podobno nie da się zabić, co najwyżej zranić :P.


No martwych trudno się zabija, jeśli są nieumarli to jeszcze jakoś to idzie ale jak ktoś leży w grobie i nic więcej to jednak ubicie go może przysporzyć pewnych kłopotów ;)

A Tytanów raczej nigdy nie będzie się zabijać bo to są "ci dobrzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:59, Nagaroth napisał:

> Sargerasa podobno nie da się zabić, co najwyżej zranić :P.

No martwych trudno się zabija, jeśli są nieumarli to jeszcze jakoś to idzie ale jak ktoś
leży w grobie i nic więcej to jednak ubicie go może przysporzyć pewnych kłopotów ;)

A Tytanów raczej nigdy nie będzie się zabijać bo to są "ci dobrzy".


Spoiler

No, ok, ale to co zabiła Aegwynn było "Avatarem", a nie prawdziwym ciałem Sargerasa. Do tego jego dusza po śmierci Medivha błąka się gdzieś w Twisting Nether.

Więc (znając twórczość blizzarda) w jakiś sposób, w którymś dodatku pewnie będzie dało się go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:59, Nagaroth napisał:

No martwych trudno się zabija, jeśli są nieumarli to jeszcze jakoś to idzie ale jak ktoś
leży w grobie i nic więcej to jednak ubicie go może przysporzyć pewnych kłopotów ;)


http://www.blizzplanet.com/blog/comments/chris_metzen_micky_neilson_pocket_star_books_lore_qa_video_interview/
Na uwagę zasługuje fragment:
"Neilson: Sargeras is still kicking around. You can’t put him down.
Metzen: He’s out there somewhere.
Neilson: He’s not going to stay down for long.
Metzen: Yeah totally. And I think the hooks we had for his physical body, wherever it may be are so visually stunning that I think we have to… it’s like low hanging fruit, we’re going to have to bring him back somewhere. I’d be very disappointed in us if we didn’t leverage him fully. "

Dnia 08.12.2009 o 22:59, Nagaroth napisał:

A Tytanów raczej nigdy nie będzie się zabijać bo to są "ci dobrzy".


Smocze aspekty tez niby miały być te dobre, a wiadomo co jak było z Malygosem chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo się tego lore naczytało i z książek i z wowwiki, ale powiem jedno blizz przesadza trochę z tymi bossami,
uśmiałem się trochę jak usłyszałem, że bossem finałowym w cataclysmie będzie Deathwing, dobra dobra wszystko byłoby ładnie pięknie, ale tylko 25 "dzielnych" jakże casualowych herosów ? :]
W końcu i Sargerasa w jakiejś tam postaci załatwią $ będzie górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować