Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejski World of Warcraft z nową łatką

30 postów w tym temacie

A Sargeras jak pozwole sobie zacytować z WoWwiki jego tytuły raczej nie jest tym ''dobrym'' :)
"The Destroyer, The Fallen, The Daemon Lord, The Great Enemy of all life, The Destroyer of Worlds, The Ravager of Worlds, The Lord of the Burning Legion" - wowwiki.com
Dużo ciekawych informacji jakby kogoś lore interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym dodać, że Arthasa nie zobaczymy jeszcze przez parę miesięcy - na razie udostępnione zostanie tylko pierwsze skrzydło Cytadeli Icecrown, w której walczyć będziemy z czterema pierwszymi bossami. Z czasem dodawać będą kolejne skrzydła, z Królem Liczem na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie "możliwość" ubicia Sargerasa, to poślę Metzenowi i jego kolegom sfotografowaną moją dłoń z wystawionym środkowym palcem. Jakoś idzie przeboleć, że w Kataklizmie do ubicia będzie Deathwing (aczkolwiek połączone Aspekty miały z nim problem, ale łot ewa). Ale takiego Sargerasa? W ogóle - Tytana? O_O
Na Licz Kinga się jeszcze dłuuuuuuugo nie wybiorę i tak. Nie jestem raidowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się obawiałem, Blizzowi puściły hamulce fabularne zupełnie. :P Raidy na Illidana jakoś przebolałem, ale po kilku tygodniach grania w WotLK nie miałem wątpliwości, że dadzą możliwość zabicia Arthasa. I konto zostało zamrożone niczym tron Lich Kinga. :) I choć ciągnie mnie do Azerothu, kocham to uniwersum całym sercem, to jednak nie chcę być świadkiem "potyczek" z Deathwingiem, czy z Sargerasem. Przynajmniej nie w formacie 25 vs Boss, wolałbym to zobaczyć w RTSie. Fajnie by było, gdyby rozwiązali to inaczej, np. są dropy ale Arthas ucieka, a nie zawsze śmierć bossa. Inaczej by się sprawa miała gdyby powstał sequel WarCrafta III. Ech...

Postanowione - kupuję planszówkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korekta Arthasa jeszcze długo nie będzie... ICC jest wypuszczane w pakietach 4x po jednym skrzydle + Serce cytadeli.
Terminy wydawania kolejnych skrzydeł cytadeli nieznane. A na ostatniego bossa każdego ze skrzydeł przypada jedynie 5 prób (coby starczyło na dłużej). Zabij 3 bossów 5 wipów na lordzie i wracamy do ToC25 HC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sargeras był dobry, ale wg pierwszej wersji oszalał od wpływu demonów z Twisting Nether. A teraz to zmienili, że to Sargeras "oszalał" demony :P. Retcony czasem są do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Będzie trzeba pogodzić Hordę i Przymierze zabijając Sylvanas, Thralla, syna Hellscreama, Cairna, KKael''thasa oraz Jainę, Króla Stormwind (nie pamiętam dokładnie imienia), Furiona Stormrage''a, Tyrande, Muradina i Uthera,bo jego życie pozagrobowe jest za dobre.
Ale jeśli i ich zabiją to wtedy gra WoW stanie się Metinem albo Silkroadem, czyli gracze (na lpoziomach od 145-150) będą formować party by pójść zabić przerośniętego wilka na 150 lvlu z podpisem party lub giant. Czyż nie pięknie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować