Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ostatnio na jakimś forum czytałem że na starszych telewizorach grafika jest rozmazana i nie opłaca się kupować konsoli na takie telewizory. Jak będzie wyglądały gry z strony graficznej na telewizorze PHILIPS 28pt4457/58???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:07, TtittaX napisał:

Ostatnio na jakimś forum czytałem że na starszych telewizorach grafika jest rozmazana
i nie opłaca się kupować konsoli na takie telewizory. Jak będzie wyglądały gry z strony
graficznej na telewizorze PHILIPS 28pt4457/58???

Powinno byc wszutko ok :) ja sam gram na starym Tv i dziala wszystko ok :) ale nie mysl ze bedziesz mial grafike HD :P kolory beda słabsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy robiąc kopie gry na konslole będe mniał jakies problemy później z gwarancją. Na niektórych forach piszą, że chcąc odpalić kopie na konsoli muszę zmieniać coś w napędzie i wtedy się traci gwarancje. Jak z tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:55, TtittaX napisał:

Czy robiąc kopie gry na konslole będe mniał jakies problemy później z gwarancją. Na niektórych
forach piszą, że chcąc odpalić kopie na konsoli muszę zmieniać coś w napędzie i wtedy
się traci gwarancje. Jak z tym jest???

Musisz zrobić flash napędu ,czyli przerobić konsolę .Od razu po tym tracisz gwarancję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Czy szykuje się jakaś gra po polsku np. polskie napisy. Szczególnie interesują mnie gry takie jak GTA IV, Gears of War i Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:07, jackass napisał:

> Czy robiąc kopie gry na konslole będe mniał jakies problemy później z gwarancją.
Na niektórych
> forach piszą, że chcąc odpalić kopie na konsoli muszę zmieniać coś w napędzie i
wtedy
> się traci gwarancje. Jak z tym jest???
Musisz zrobić flash napędu ,czyli przerobić konsolę .Od razu po tym tracisz gwarancję.


Są też flashe bez utraty gwarancji, widziałem kiedyś to na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:11, bojanzaw napisał:

Są też flashe bez utraty gwarancji, widziałem kiedyś to na Allegro :)

Konsola dostaje 3 czerwone światełka, nie ma możliwości odflashowania konsoli - taki keksboks leci na gwarancję. Nie, oczywiście, bez utraty gwarancji...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:13, WorldWar3PL napisał:

> Są też flashe bez utraty gwarancji, widziałem kiedyś to na Allegro :)
Konsola dostaje 3 czerwone światełka, nie ma możliwości odflashowania konsoli - taki
keksboks leci na gwarancję. Nie, oczywiście, bez utraty gwarancji...;-)


Czytałem o przypadkach, w których serwis naprawiał przerobione konsole, ale nie, ty masz zawsze rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem tylko o takich, gdzie dzwoniono do gracza, mówiono, że grzebano w konsoli i odsyłają ją w stanie takim, w jakim przyszła. Każdy opiera się na doświadczeniach i informacjach, które posiada, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:10, TtittaX napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Czy szykuje się jakaś gra po polsku np. polskie napisy. Szczególnie
interesują mnie gry takie jak GTA IV, Gears of War i Fable.

GTA IV- hmm watpie 0 % szans
GoW-- tez watpie ale nadzieja zawsze ejst 15% szansy;]
Fable- i tu mam nadzieje na PL moim zdaniem takie 45% ;]
Gry na konsole w naszym ojczystym jezyku to teraz Assasin Creed Mass effects, Crackdown i ma tez wyjsc podobno Dead Space i Falout 3 tez w PL tak słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Too Human też będzie po polsku :D PGR 4 także jest po polsku tak samo jak NG 2 ogóle to coraz więcej gier wychodzi na xbox''sa w PL a szczególnie RPG więc ja myślę że Fallout 3 i Fable 2 na 90% będą po polsku :P
Żałuje tylko że GTA 4 nie jest po polsku ;/ w sumie nigdy mnie nie ciągnęło szczególnie do tej serii ale jak by była w ojczystym języku na pewno bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam już dawno było mówione, że Fable 2 wyjdzie po polsku. Pytanie - czy będzie to pełna polska wersja czy też kinowa :)
EDIT
Co najmniej kinowych spolszczeń doczekają się również :
Gears of War 2, Banjo Kazooie, Viva Pinata: TiP
Too Human jednak nie będzie po polsku ;-)
Źródło: http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3158&Itemid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że we wrześniu ma być obniżka cen xboks''a, kupno tej konsolki za cenne już od 400 zł brzmi zachęcająco.
Tylko jedna rzecz.... najtańszy zestaw za 400 zł to arcade bez dysku.
Czy jeśli nie jestem zainteresowany ściąganiem dem i innych bajerów to czy ten zestaw mi wystarczy? Czy wszystkie gry na nim działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:38, jojtos napisał:

W związku z tym że we wrześniu ma być obniżka cen xboks''a, kupno tej konsolki za cenne
już od 400 zł brzmi zachęcająco.
Tylko jedna rzecz.... najtańszy zestaw za 400 zł to arcade bez dysku.
Czy jeśli nie jestem zainteresowany ściąganiem dem i innych bajerów to czy ten zestaw
mi wystarczy? Czy wszystkie gry na nim działają ?


Nawet nie licz, że będzie za 400 zł. Chyba, że mieszkasz w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowinki z Xbox Fun Day.
Sugerowana cena detaliczna gier na X360 wynosi obecnie 249 zł - M$ Polska zapowiedziało, że spadnie ona do 199 zł, co powinno pociągnąć za sobą spore obniżki ze strony samych sprzedawców (Gra w chwili premiery za 169 zł w SKLEPIE a nie na allegro? Bardzo realne). W przypadku ''classics'', cena ta wyniesie 99 zł (obecnie 119 zł).
Poza tym, Warszawę odwiedzi Cliff Bleszinski. Kiedy? 19 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, może przestanę kupować na Allegro jeśli te ceny wreszcie "znormalnieją". Do tej pory tylko za GTA IV dałem 200zł, bolało dość mocno, więcej tyle nie dam za grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie to sobie jest premiera gry X w sklepie kosztuje te 199 inne sklepy zaczynaja konkurowac i cena schodzi do tych 160 zł a na allegro nowka za 120 zł ;D albo i mniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:16, miodus napisał:

Wyobraźcie to sobie jest premiera gry X w sklepie kosztuje te 199 inne sklepy zaczynaja
konkurowac i cena schodzi do tych 160 zł a na allegro nowka za 120 zł ;D albo i mniej
xD

A wyobraź sobie że tu chodzi o spadek cen polskich, a na Allegro w tak niskich cenach są tylko wydania zagraniczne, sprowadzane przez ludzi do nas:) Więc nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:19, destro177 napisał:

A wyobraź sobie że tu chodzi o spadek cen polskich, a na Allegro w tak niskich cenach
są tylko wydania zagraniczne, sprowadzane przez ludzi do nas:) Więc nic się nie zmieni.

A największą głupotą jest kupowanie FPSów i slasherów z Niemiec xD Cena kusząca, no ale już gra fajna nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:19, destro177 napisał:

> Wyobraźcie to sobie jest premiera gry X w sklepie kosztuje te 199 inne sklepy zaczynaja

> konkurowac i cena schodzi do tych 160 zł a na allegro nowka za 120 zł ;D albo i
mniej
> xD
A wyobraź sobie że tu chodzi o spadek cen polskich, a na Allegro w tak niskich cenach
są tylko wydania zagraniczne, sprowadzane przez ludzi do nas:) Więc nic się nie zmieni.

ale jakos beda musieli jes sprzedac zeby ludzie kupili u nich a nie w sklepie wiec cenny beda jeszcze nizsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować