Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 15:39, desmon napisał:

A wersja 60 giga jakoś się różni cenowo od tej z 20 gigowym dyskiem?Czy cena stoi poniżej
1000 zł.I jeszcze jedno.Wersja 20 giga może szybciej się zepsuć/spalić czy ogólnie rozdupczyć?(RROD
na przykład :P)


wiec tak rozni sie tym ze 60 ma lepsze chlodzenie i o ile sie nie myle ma wejscie HDMI jest mniej awaryjna od 20 a co do ceny to mozesz sobie sprawdzic na www.ceneo.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:09, Chaotizz napisał:

> Pro to X360 Premium z 60 GB.
Uratowałeś mi życie. ;P

Tak, więc kupuje XBOX''a 360 Pro z grą Prince of Persia. ;> Te święta powinny być
naprawdę świetne!


Też chce tę grę kupić... ale jak znajdziesz zestaw X360 Pro z Gears of War 2 to polecam - ja taki kupiłem i byłem w niebo wzięty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:11, Lukas Unspoken napisał:

Też chce tę grę kupić... ale jak znajdziesz zestaw X360 Pro z Gears of War 2 to polecam
- ja taki kupiłem i byłem w niebo wzięty ;]

Gears of War, tez fajne, ale ja żeby grać w te grę potrzebowałbym dwa pady. ;P Bo w jednego, to nie dla mnie. A POP''a po prostu kocham, na zawsze. Zresztą, kto wie... Postaram się kupić też drugiego pada.

Ogólnie chciałbym żeby to wyglądało tak: xbox 360 + PoP + 2 pady + fifa 09, gears of war 2 (czy coś w ten deseń, splitscreen). Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o pomoc kogoś kto grał online w Gears of War 2.

Podłączyłem się do Live''a. Mam Neostrade 1 mega + router - wszystkie potrzebne dla Live''a porty pootwierałem. Grałem 2x w Gears of War multi w trybie Hordy. Cały czas idealna gra - płynna, zero lagów. A po 30 może 40 minutach "utraciłeś połączenie z hostem". Czy ktoś tak miał? To jest jakiś problem po mojej stronie czy coś jest nie tak z serwerami Gearsów? Byliśmy dzisiaj przy 7mej hordzie i ciach :// menu..

Please powiedzcie o co może chodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem hordę wczoraj i dzisiaj po jednym razie i zakończyło się "utraciłeś połączenie z hostem" po około 30 minutach. Aha i jeszcze jedno .. czy to normalne, że jak wybieram multi w trybie eliminacji to strasznie długo szuka ludzi do party i przeciwników?? Zaznaczę jeszcze raz, że porty dla xbox''a otworzyłem na routerze i w teście połączenia wszystko jest ok .. konto LIVE mam na USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2008 o 16:53, st63 napisał:

czy to normalne, że jak wybieram
multi w trybie eliminacji to strasznie długo szuka ludzi do party i przeciwników??

Tak, to normalne. Wyszedł patch, który miał naprawić ten problem, ale różnicy nie zauważyłem żadnej.
A z wywalaniem po 30 minutach się nie spotkałem jeszcze, ani żaden znajomy się nie skarżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:26, popolo92 napisał:

Jakbym podłączył xboxa do zwykłego monitora crt 17, to gry ładnie by wyglądały?
a można podłączyć też głośniki od komputera?


Można ten jeden kabel włożyć do tego od słuchawek w głośnikach, a drugi do niczego i będzie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ..

jak ktoś jeszcze spotkał się z problemem "utracono połączenie z hostem" w Gears of War 2 lub wie o co może chodzić dajcie znać..

Całe LIVE chodzi idealnie więc jak coś to "xo maro" ^^ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już tutaj że konsola zaczęła mi się wieszać podczas gry w NFS:Undercover. Aby sprawdzić czy to wina płytki czy konsoli postanowiłem przetestować inną grę. Pożyczyłem od kolegi GTA 4. No i wszystko było w porządku. Pograłem pare godzin(około godziny dziennie przez 3-4dni) i wszystko było ok. A dzisiaj pograłem z 10 minut i konsola się zawiesiła :( Czy wie ktoś czym to może być spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dziś kupiłem Xbox360 i założyłem konto offline, kilka dni wcześniej założyłem konto na stronie xbox.com (gamertag). Oba konta i offline i to ze strony mają te same nazwy z tym, że jedno jest pisane z dużej litery, a drugie z małej, i tu pytanie: czy te 2 konta czymś sie różnią? Pytam ponieważ na moim Gramsajcie gamertag się nie uaktualnił i nie mam gamerscore.
I jeszce jedno pytanie: czy jeśli podłączę konsolę do internetu to będą miał wszytskie odblokowane wcześniej achivementy z konta offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 22:09, DoomnY napisał:

Achievementy są tylko online. Konto offline i online to 2 różne rzeczy.

No to nie rozumiem już wogóle...Więc co dostałem gdy ukończyłem pierwszy poziom w GoW? (profil offline)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 18:56, Spaykus napisał:

Trochę btw: jest ktoś chętny do wspólnej wyrzynki w trybie Horda? Najlepiej byłoby złożyć
pięcioosobową ekipę.

Zapisz mnie, choć jestem nieco ograniczony przez kijowe łącze. Ale niedługo zmieniam, więc tak czy inaczej jestem chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile na początku dostaję tych punktów na zakupy minigierek? Bo marzy mi się DN3D:) a nie wiem czy bulić kasę na "kuponik".

@Spaykus: jak się mogę domyślać chodzi o drugą część GoW? Bo z chęcią bym się dołączył ale mój portfel protestuje przed kupnem "dwójki" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować