Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 18:49, The_Nemezis napisał:

Dzwoń do MS.

Taki mam plan.

Swoją drogą dziwi mnie, dlaczego nie ma jakiegoś potwierdzenia przy usuwaniu. Jeszcze ich jakiś Amerykanin za to nie pozwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 22:44, Mikex napisał:

Jest ktoś chętny do gry w Gears of War 2, żeby porobić osiągnięcia związane z hordą?
Jak coś, to podawajcie nicki z Live! A i trzeba mieć dodatek All Fronts Collection.

Wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,jak mogę ustawic kolejnosc pobierania się plików? Np. są 3 pliki,a np. ten 3 plik jest na końcu i jest w fazie "czekania" i co mogę wtedy zrobic,by TO się akurat pobierało w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 21:17, BartexooN napisał:

Mam takie pytanie,jak mogę ustawic kolejnosc pobierania się plików? Np. są 3 pliki,a
np. ten 3 plik jest na końcu i jest w fazie "czekania" i co mogę wtedy zrobic,by TO się
akurat pobierało w tym momencie?


Zaznaczasz ten plik i wybierasz pobierz teraz(czy jakoś tak) z opcji które się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 20:20, Dared00 napisał:

Swoją drogą dziwi mnie, dlaczego nie ma jakiegoś potwierdzenia przy usuwaniu. Jeszcze
ich jakiś Amerykanin za to nie pozwał?


Nie słyszałem żeby jakikolwiek amerykanin migrował swoje konto^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 22:29, The_Nemezis napisał:

Nie słyszałem żeby jakikolwiek amerykanin migrował swoje konto^^

A co ma usuwanie wiadomości do migracji? Bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 10:16, The_Nemezis napisał:

Eeee, no odnosiłem się do pytania co do pozwu. Na problem z usunięciem wiadomości już
odpowiedziałem wcześniej.

No rozumiem tylko Dared00 pisał o pozwaniu za brak potwierdzenia przy usuwaniu wiadomości co nie ma nic do migracji. Amerykanie tez mają przecież wiadomości na xbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:14, knopfler napisał:

> Eeee, no odnosiłem się do pytania co do pozwu. Na problem z usunięciem wiadomości
już
> odpowiedziałem wcześniej.
No rozumiem tylko Dared00 pisał o pozwaniu za brak potwierdzenia przy usuwaniu wiadomości
co nie ma nic do migracji. Amerykanie tez mają przecież wiadomości na xbl.

Strzelam, że ta wiadomość dostał po tym jak zmigrował konto (free 800ms pointsów ke?).

Ale koniec końców amerykańce przecież i tak na najróżniejsze promocje trafiali;p I pewno któryś z nich też miał historie niczym Dared, tak że zdeczka nie uzasadnione jest to co pisze The_Nemezis;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mi chodzi o to że Amerykanin czy ktokolwiek inny mógłby dostać jakąkolwiek wiadomość (niekoniecznie wiadomość z pkt za migracje) której nie chciałby skasować i mógłby za to pozwać MS. Dobra nieważne zresztą, koniec offtopa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2011 o 21:02, ww3pl napisał:

> Jak coś, to podawajcie nicki z Live! A i trzeba mieć dodatek All Fronts Collection.

Wchodzę.


Rozumiem, że Wchodzę to Twój nick z Live''a?:D A tak serio, to podaj nick, to zaproszę Cię do znajomych. Jak coś, to jutro możemy pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 20:12, Mikex napisał:


> > Jak coś, to podawajcie nicki z Live! A i trzeba mieć dodatek All Fronts
Collection.
>
> Wchodzę.

Rozumiem, że Wchodzę to Twój nick z Live''a?:D A tak serio, to podaj nick, to zaproszę
Cię do znajomych. Jak coś, to jutro możemy pograć.

W podpisie ma. W ogóle to warto zaglądać w podpisy, bo dużo ciekawych rzeczy można tam znaleźć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 21:57, Dodus14xv napisał:

Czy konto na live zakłada się na konsoli czy na PC?


Jak powiedział igor8472 i na tym i na tym można, ale ja od siebie dodam jeszcze, że na konsoli, jeśli jest to Twoje 1, 2 lub 3 konto masz miesiąc golda za darmo, a zakładając na PC golda nie dostajesz, przynajmniej nie dostawało się jak ja konto tworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie dostaje :D

Są chętni na robienie achievementów w Red Dead Redemption? Grand Prix, Undead Overrun, Free Roam... Jutro od rana, ok 10.00. Mój GT: Sipso

EDIT: Jutro tj. niedziela... trochę późno się obudziłem z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z padem. Odnoszę wrażenie że gałki w nim są trochę "rozklekotane" tzn. jak delikatnie je dotknę to wygląda to tak jak by były poluzowane. Dodam że w drugim padzie gałki działają trochę lepiej (pewnie dlatego że jest on używany tylko jak ktoś do mnie wpadnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować