Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam znowu jest problem z tym ściąganiem w trybie uśpienia na Xboxie 360.
Otóż robię tak jak mówi Wsaadman, tylko,że mój Xbox nie wydaje dzwięków działania,jest wyłączony całkowicie,w routerze nie świeci się ikonka,że jest wpółdziałanie z Xboxem 360 oraz zasilacza kropka jest pomarańczowa i nie miga.Mimo tego ja pobieram 1 rzecz.Czy muszę więcej? Czy poprostu muszę coś ustawic? Bo w przypadku routera to jak ja mam nawet wyłączonego PC to router działą normalnie,tylko jak wyłącze z gniazdka całkowicie to się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć tę grę w której mam 0 GS?
Chodzi mi nie o usunięcie danej gry bo nawet jeśli to zrobię to dalej są pokazane achievementy do tej gry.
Wiem,że można to usunąć jeśli nie zdobyłem żadnego aczczika tylko nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij logo xboxa, przejdź w osiągnięcia i pojawi ci się lista twoich gier w które grałeś. Poszukaj tej z 0 GS i wciśnij X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 13:50, gitarka napisał:

Wciśnij logo xboxa, przejdź w osiągnięcia i pojawi ci się lista twoich gier w które grałeś.
Poszukaj tej z 0 GS i wciśnij X.



Czy ten sposób działa gdy ma się już jakieś achievementy z danej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:51, Pile napisał:

> Wciśnij logo xboxa, przejdź w osiągnięcia i pojawi ci się lista twoich gier w które
grałeś.
> Poszukaj tej z 0 GS i wciśnij X.


Czy ten sposób działa gdy ma się już jakieś achievementy z danej gry?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 13:15, The_Nemezis napisał:

W ustawieniach konsoli masz włączone ustawienie pobierania w tle?

No i wszystko jasne. Dziękuje za pomoc, btw- jak pobierze się dana gra,plik to xbox się ponownie włączy? Jest jakaś opcja ,by się ponownie nie włączał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW - czy podczas przechodzenia hordy w Gears of War 2 powinienem dostawać tyle doświadczenia na koniec każdej fali, ile punktów zdobyłem? Bo czy mam 2k czy 500 pkt, to i tak dostaje tylko 200exp za każdą fale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 17:27, BartexooN napisał:

> W ustawieniach konsoli masz włączone ustawienie pobierania w tle?
No i wszystko jasne. Dziękuje za pomoc, btw- jak pobierze się dana gra,plik to xbox się
ponownie włączy? Jest jakaś opcja ,by się ponownie nie włączał?


W info w samych ustawieniach przy włączaniu opcji nawet pisało, że po zakończeniu pobierania Xbox się WYŁĄCZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy tutorial z omijaniem blokady regionalnej jest opłacalny tzn. zrobienie tego? Czy można coś łatwo popaprac?Nie chcę miec problemów z internetem ,ani z Xboxem 360.Bo jak wiem RDR i RDR Unded Nightmare do pobrania nie ma na liscie do pobrania na koncie US/UE,ale za to w PL są.Czy musiałbym migrowac lub omijac blokade,czy moge spokojnie kupic w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega pożyczył ode mnie xboxa . Dałem mu kabel HDMI , zasilacz i xboxa i jest problem- nie ma dźwięku. Przed wyjściem z domu wszystko działało , bo sprawdzałem . Co może być przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 13:53, matui1996 napisał:

Co może być przyczyną ?

Dobry zwyczaj...


Sprawdź ustawienia dźwięku w Xboxie, może coś poprzestawiał, albo wyciszył (przełączył dźwięk na słuchawki?)
Wątpię żeby było to uszkodzenie mechaniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię punkty MSP nie w formie zdrapki tylko na koncie to jak ściągnę jakąś grę z Arcade to uruchomi się na każdym innym koncie? I jak wykorzystam punkty z tego kupionego konta to mogę to konto usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już wałkowane tysiąc razy. Tak, wszystko działa na każdym z kont na konsoli (oprócz ciuchów dla avatara). Tak, będziesz mógł usunąć konto.

P.S. Konta na allegro mają punkty kupowane za kradzione zagraniczne karty kredytowe. Miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2011 o 13:58, Mafioso_PL napisał:

Sprawdź ustawienia dźwięku w Xboxie, może coś poprzestawiał, albo wyciszył (przełączył
dźwięk na słuchawki?)
Wątpię żeby było to uszkodzenie mechaniczne...


Już wszystko zrobione ... Wystarczyło przeczyscic zakurzony kabel i dobrze go podłączyc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować