Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja bym zadzwonił do Microsoftu i zapytał, czy takie problemy się często zdarzają z nową konsolą. Ewentualnie możesz oddać na gwarancję, będziesz miał tydzień do dwóch bez grania, ale będziesz pewien, że wszystko będzie ok. Wersja Slim ma tendencje do zacinania się podczas grania w The Edler Scrolls IV: Oblivion, ale podczas grania w nowe gry (Battlefield 4, GTA IV) nie miałem takich problemów i prawdę powiedziawszy nie słyszałem, żeby ludzie takie problemy mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 10:36, Hommicide napisał:

To normalne, że konsola czasami się zawiesza* podczas gry?

Raczej nie powinno tak być, chyba że akurat dana gra jest zabugowana. Ale akurat w GTA może raz mi się coś takiego zdarzyło. Jeśli występuje to regularnie, znaczy że coś jest nie tak i trzeba dzwonić na infolinie. Chyba że to nowy Batman, bo w tej gierce zwiecha raz na godzinę to normalka.
Jeśli tylko raz na jakiś czas się zdarza jakaś zwiecha, to może konsola się przegrzewa? Spróbuj zmienić miejsce w któym stoi i zobacz co to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z waszymi zasilaczami? Mam 4gb slimke i zasilacz podczas gry hmm.. jakby to ujac.. piszczy? Dzialac dziala, specjalnie sie nie przegrzewa, ale ten dzwiek irytuje szczegolnie podczas nocnych sesji, bo przy grze zainstalowanej na dysku praktycznie slychac tylko ten zasilacz :| czytalem rozne forumy i nie jest to podobno odosobniony przypadek, niektorzy tak maja, inni nie. Ktos to nawet zglosil do majkrosoftu, odeslal im zasilacz, przyslali nowke sztuke i nadal to samo takze troche sie zastanawiam nad sensem gwarancyjnej wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować, jako że wysłanie na gwarancję jest banalnie proste i dosyć szybko odsyłają. W sumie to jest to dziwna informacja dla mnie. Miałem 2 konsole, fat i slim 250, i przez 6 lat użytkowania żadnych pisków zasilacza nie słyszałem. Słyszałem o wielu problemach Xboxów ale o czymś takim słyszę pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przy wymianie gwarancyjnej jakies dokumenty tez musze okazac? (bo to sie chyba do nich kurierem ino wysyla, a faktura zakupu nie jest na mnie, takze nue wiem co i jak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 15:11, Zauri napisał:

A czy przy wymianie gwarancyjnej jakies dokumenty tez musze okazac? (bo to sie chyba
do nich kurierem ino wysyla, a faktura zakupu nie jest na mnie, takze nue wiem co i jak)

Nie wiem jak z zasilaczem, ale ja podczas wymiany pada wysyłałem na mój koszt. Do rejestracji na stronie serwisu MS był potrzebny jedynie nr seryjny konsoli z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec, ze ms sobie tam w swojej bazie danych sprawdzi czy moja konsola ulega jeszcze serwisowi gwarancyjnemu co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 01:23, Zauri napisał:

czyli mam rozumiec, ze ms sobie tam w swojej bazie danych sprawdzi czy moja konsola ulega
jeszcze serwisowi gwarancyjnemu co nie?

Tak, mi z automatu wyskoczyło do kiedy mam ważną gwarancję po rejestracji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, to koniec Games For Gold (te 2 gry w miesiącu) czy można się spodziewać że community jeszcze coś wywalczy od Microsoftu dla X360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 07:06, Grodhar napisał:

Jak myślicie, to koniec Games For Gold (te 2 gry w miesiącu) czy można się spodziewać
że community jeszcze coś wywalczy od Microsoftu dla X360 ?


Dlaczego koniec? Skąd takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft oficjalnie poinformował, że oferta jest dostępna do odwołania. Spokojnie, mają jeszcze dużo gier z zapasie. Nie obraziłbym się, gdyby dali Call of Juarez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 07:06, Grodhar napisał:

Jak myślicie, to koniec Games For Gold (te 2 gry w miesiącu) czy można się spodziewać
że community jeszcze coś wywalczy od Microsoftu dla X360 ?



Ten program dopiero łapie wiatr w skrzydła patrząc co nam zaproponowali w styczniu: Sleeping Dogs to na prawdę zacna gra;) Nic tylko czekać na kolejne miesiące i miejmy nadzieję na same dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieeeeeeeeki za info i tak o to tym sposobem milo zostalem zaskoczony tym, ze slimka ma 2 lata gwarancji, a nie rok jak myslalem poczatkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 20:09, Darnok_Rukia napisał:

Czy są jakieś oficjalne pady do X które można tylko trzymać pod USB i grać?


W sensie jak "tylko trzymać pod USB"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 20:41, Sigu napisał:

W sensie jak "tylko trzymać pod USB"?


Chodzi mi o to że wszystkie oficjalne pady które znam są bezprzewodowe. A czy są takie zwykłe na kabel. Wkładam pod usb i gram. Nie chodzi o to że baterie są drogie ale jakby nagle podczas gry pad się wyczerpał to mógł bym się zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować