Zaloguj się, aby obserwować  
rolek85

Jak długo jesteśmy na Forum??

185 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 20:40, Mumin napisał:

Nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że pierwszy raz na forum CD-P pojawiłem się
w maju 2001, więc już trochę temu... 5 lat (szok) - aż się wierzyć nie chce.


aż tak długo to chyba nie byłeś na starym forum, stare forum funkcjonowało od kwietnia 2002 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:52, cinus` napisał:

aż tak długo to chyba nie byłeś na starym forum, stare forum funkcjonowało od kwietnia 2002
roku ;)

No właśnie - mówiłem, że mogłem się pomylić :-D Przepraszam i dzięuję za poprawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - gdyby były wizytówki to bym podał dokładną datę, a tak to będzie tylko w przybliżeniu:
Na nowym Forum jestem od początku. A na starym byłem chyba z rok czasu (trafiłem na nie przez /a może dzięki/ problemom z Heroes III).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na forum siedze już od 16 X 2005 n.e ;)
wtedy to zarejestrowałem DSII i TYLKO chciałem zobaczyc co to za forum. eh. Ale to chyba dobry moment na podziękowania. Forumowicze (zwłaszcza z wątku o Dziewczynach) dziękuje Wam za pomoc w kilku sprawach, dziękuje kwasom za godziny śmiechu i temacie o GW za ostoje zainteresowań chlip, chlip wzruszyłem sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wami od grudnia, czyli czasu kiedy zarejestrowałem pierwszą grę. Na początku czytałem tylko co piszecie, później w ogóle przestałem wchodizć, a teraz jednak się przełamałem:D I mam przodownika:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum 2-3 miesiące. Nie udzielam się często (gdy nie ma mojego starszego brata w domu i potrzebuje jakieś pomocy pisze na forum) i dlatego jestem dopiero obywatelem.


P.S.

Nie wiem czy mogę, ale dodam, że mój brat to hunter22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl jestem od samego początku, ale nie należę do zbyt aktywnych użytkowników. A moja obecnośc na starym forum nie jest nawet warta wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze na starym forum, dorobiłem się Księcia i CDP wywinęło numer - nowa strona, nowe forum i liczymy stopnie od nowa :D Btw, ktoś pamięta Klub Komucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować