Zaloguj się, aby obserwować  
rolek85

Jak długo jesteśmy na Forum??

185 postów w tym temacie

To i ja się pochwalę :) Na gram.pl jestem od zawsze, a na cdp.info byłem hmmm też od zawsze :P (tak na poważnie to krótko po starcie tamtej strony czyli od 2002).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum jestem dopiero od Rewolucji Październikowej. Na cdprojekt.info pisałem jedynie komentarze do newsów (jak pamiętam było to zupełnie oddzielone od forum). Tamto forum, bez kategorii itp. (por. inne "tradycyjne" fora) wydawało mi się zbyt nabałaganione. Na pustym forum łatwiej było mi się przyzwyczaić (jakkolwiekt zacząłem na nim intensywniej pisać dopiero po uzyskaniu na komentarzach statusu Przodownika). Teraz uważam, że tamte "klasyczne" fora powinny wyglądać tak jak forum.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:27, GanD napisał:

Ahahaha, powaliłeś mnie tym postem :P Wiem, wiem, 4 lata to faktycznie długo, starzejemy się,
ale żeby się tak machnąć... paź, giermek, rycerz, lord/lady, baron/baronowa, hrabia/hrabina,
książę/księżna, książe (własny tytuł;)
Czyli piszesz, że jako jeden z pierwszych zostałeś zdegradowany z hrabiego na barona? Kurcze,
pozazdrościć ^^

A czasu na spam już faktycznie nie ma, kiedyś to było pięknie ;)


jejku, kazdemu sie moze pomylic kolejnosc :P co nie zmienia faktu, ze bylem bodaj drugim ksieciem po Tezielu ;) ech... te dawne czasy jak spamowaliśmy z Jasiem :)
to czekanie do polnocy by zalozyc konto 8. kwietnia... mialem UID=47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:27, GanD napisał:

A czasu na spam już faktycznie nie ma, kiedyś to było pięknie ;)


Fakt, pamiętam, że w duecie byliśmy w tym mistrzami ;))) Ale to Ty byłeś większym spamerem ;P

JaMES'' -> z tym, że pierwszym księciem był Szenk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum gram.pl siedzę od jego początku (ale ''siedzę'', nie oznacza ''piszę posty'', ale raczej ''czytam''). Forum CDP wydawało mi się mocno nieczytelne i mnie odstraszało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum gram.pl od początku. Na poprzednim forum cdp bodajże od lipca 2005 [? nie pamiętam dokładnie, ale na starcie dostałem degrada od kNOTa ;P]. A pierwsza zarejestrowana gra 10 sierpnia 2004. To taka była podróż w przeszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum od maja 2002, czy cos koło tego, tam się dorobiłem własnego tytułu, teraz tylko czytam
James - pierwszym księciem był Szenk, dobrze mówi Vilmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:09, rolek85 napisał:

Teamt ten poświęcam pytaniom: Jak długo jesteśmy na Forym? i Kto nas do tego zachęcił byśmy
do niego dołączyli?


Jestem od tamtego forum jeszcze (tylko tam mało pisałem) ...

Dnia 07.03.2006 o 14:09, rolek85 napisał:

Jestem już ponad 2 miesiące na forum, a zaraziłem się nim przez mojego kolegę z którym czytaliśmy
Kwasy

... i tak sie zaczęło.


Ciekawe co to za kolega xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl od początku. Na starym od pół roku po jego starcie, nie pamiętam dokładnej daty. Przez pół roku dorobiłem się hrabiego, a potem nie miałem już czasu i ochoty tam przychodzić. Pewnie z tą wersją też będzie tak samo, tylko zniechęce się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 11:02, GeoT napisał:

Ciekawe co to za kolega xD

taki równiacha spoko z niego kolega. Szkoda że go nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem od prawie całego roku na tym forum i przyznaje jest świetne!!!! :) a za CDP jest od zawsze . Interesowałem się ich witryną i zawsze kupowałemich gry. Powiem ich gry za 20zeta są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na forum jestem od 12 lutego 2005 a trafiłem tutaj dzięki wyszukiwarce google, szukałem informacji o gothicu i tutaj mnie przysłało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować