Zaloguj się, aby obserwować  
rolek85

Jak długo jesteśmy na Forum??

185 postów w tym temacie

Ja jestem od 6.10.2005 więc to już 340 dni, za niedługo rok. Jestem przodownikiem nie dlatego, ze dostałem degrada, ale dlatego, że dopiero niecały miesiąc temu przypomniałem sobie o forum.gram.pl i dużo straciłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:37, Pirek5 napisał:

Ja jestem od 01.10.06 i czuje, że na kolejny awans to sobie troche jeszcze poczekam...

tfu.. 01.09.06, pomyłka ,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:37, Pirek5 napisał:

Ja jestem od 01.09.06 i czuje, że na kolejny awans to sobie troche jeszcze poczekam...

Raczej nie, do przodownika awansuje się szybko, chyba że jesteś na tyle zdolny, żeby na awans na przodownika czekać tyle co ja :)
===> http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 20:03, fanfilmu.pl napisał:

> Ja jestem od 01.09.06 i czuje, że na kolejny awans to sobie troche jeszcze poczekam...

Raczej nie, do przodownika awansuje się szybko, chyba że jesteś na tyle zdolny, żeby na awans
na przodownika czekać tyle co ja :)
===> http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=12 ;)


Z tymi awansami to czasami troche dziwne, ty masz dosyc duzo postów na dzien, duzą liczbe znaków w nich a najczestsze fora gdzie piszesz to nie te "spamerskie". No cuż...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem (a moja wiedza jest oczywiście skromna) liczba znaków na post w ogóle sie nie liczy. Liczy się to, ile masz punktów (czego nie można się dowiedzieć). Punkty dostaje się za pisanie postów w równych odstępach czasu, tzn. możesz dostać jeden (dwa?) punkty na godzinę, a maksymalnie w jednym dniu możesz dostać 12 punktów. Tajne jest także ile trzeba punktów na dany status. Jeśli masz jakieś pytania - zadaj je tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=15802
Ja jestem na forum od początku, mimo to jestem Brygadzistą. A to dlatego że posty piszę dość często.
Podobno byli tacy którzy pisali posta co godzinę ze stoperem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija równo 150 dni o pierwszego posta napisanego przeze mnie na tym forum. A posty czytywałem jeszcze jakieś 2 miesiące wcześniej. Wpadłem tu szukając informacji o zbliżającej się swego czasu premierze HoMM V i jak widać zostałem na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jakies 3 lata :D Ale cicho nikomu niemowic:D Do nowego dołączyłem po miesiącu stąd spóznienie na starym mialem może z 15-20 postów:D Troche mniej jak na tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować