Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction 4 i Saint`s Row 3 w produkcji!

22 postów w tym temacie

Nowy Saints Row?! i Red Faction! Osz ****! Już nie mogę się doczekać kolejnej sieki w SR no i może zrobią nowego Geo Moda do Red Faction ! Czekam na te produkcje z czerwonym młotem i fioletową klamką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 10:37, kiczka116 napisał:

THQ mogło by wypuścić kolejną część Juiced, bo te gry SR i RF nie robią dużego wrażenia.:)

i przy okazji nie zwalić konwersji na PC, bo bez karty dźwiękowej słabo z frameratem było, chyba że przyśpieszenie sprzętowe dźwięku wyłączyłeś to było ok ale dźwięk czasem się psuł, a do tego gra lubiła się wywalać do windowsa przy loadingach. niech poprawią to i ja będę szczęśliwy, zresztą optymalizacja SR2 też nie była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bardzo dobra wiadomość :) W Guerille jeszcze nie grałem ale to się zmieni w przeciągu kilku dni, a Saint''s Row 2 pomimo optymalizacji było bardzo przyjemne i humorystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu seria Saint''s Row nie pokona Rockstara z ich GTA.
Nie ma szans.
I szczerze wątpię że trzecia część pokaże coś dobrego.
Dla mnie, to dwójka była po prostu beznadziejna.
Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saint''s Row 2 właśnie gram i już czekam na kontynuację :D. Oby nie skopali optymalizacji (jeśli będzie na PC...) , poprawili grafę i zrobili PORZĄDNE animacje oraz AI. Ciekawe kogo teraz zatrudnią do gry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować