Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Imperatory 2005

26 postów w tym temacie

Szczerze - nagroda dla WoW''a za najladniejszą grę 2004 roku rozbawiła mnie do łez. Prawdziwy "cud nad Wisłą". WoW jest hitem, jednak graficznie nie powala, a w 2004 roku nietrudno wskazać grę znacznie ładniejszą - choćby Doom 3, Far Cry czy Half Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jakies dziwne te nagrody przyznali. WoW za najlepszą grafikę? Dajcie spokój..
Jak teraz na to patrze to łatwo było przewidziec wygranych. Wystarczyło głosować odwrotnie do mnie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sadze? Kpina lekka... Cenega najlepszy dystybutor? Moze jeszcze ujdzie, ale WoW najlepsza grafa? Buahahahahaha do kwadratu... WoW to gra roku, ale na pewno nie ze wzgledow graficznych, bo grafa w WoW to najgorsza strona tej kultowej jak dla mnie gierki...

Zatem coz powiedziec o Imperatorach... zalosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 21:09, Velociraptor napisał:

Ej ludziska, dajcie pełną listę tegorocznych Imperatorów lub jakiegoś linka ;p


Gra roku 2004 - Far Cry (Cenega)
Najlepszy dystrybutor 2004 - Cenega
Najbardziej Innowacyjna gra 2004 - Prince of Persia (Cenega)
Najlepsza Lokalizacja gry 2004 - Syberia 2 (Cenega)
Najlepsza Grafika w grze 2004 - World of Warcraft (CD Projekt)
Najlepsza Oprawa Dźwiękowa w grze 2004 - Need for Speed: Underground 2 (EA Polska)
Gra telewidzów HYPERA - Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku (EA Polska)
Gra konsolowa 2004 - Grand Theft Auto: San Andreas (Cenega)

"Największe wzruszenie wzbudził przedstawiciel CD Projektu, który odbierając dyplom za drugie miejsce dla gry "Half-Life 2" obiecał podzielić się nagrodą z firmą Nicolas Games, która przez pewien czas opiekowała się tą produkcją." ;D

Cała relacja:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=rozmaitosc,307,-1

WoW jako najlepsza grafika - bez komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za wstawienie ;)
Jedyne co dla nikogo napewno nie jest niespodzianką to nominacja "Gra Konsolowa" - GTA:SA. Tak po prostu musiało być ;p Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie porazka byly juz gry nominowane do wiekszosci kategorii. Kiedy czytalem kategorie wiedzialem jzu an co chce zaglosowac, a wsrod nominowanych znajdowaly sie gry niewiadomoskad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego Cenega dostała najlepszego dystrybutora 2004 :/


Za co? Za te spartaczone polonizacje? No to wielkie brawa dla oceniających - hańba i skandal :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gość z CDP (kto to? :D ) odbierał imperatora, komentarz zza kadru mnie zrzucił z krzesła ;]
"nie przy ludziach!" (dobierał się do dziewczyny która dawała statuetkę czy chciał się rozpłakać?) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 22:56, Velociraptor napisał:

Wielkie dzieki za wstawienie ;)
Jedyne co dla nikogo napewno nie jest niespodzianką to nominacja "Gra Konsolowa" - GTA:SA.
Tak po prostu musiało być ;p Pozdro:)


cale to zestawienie to jeden wielki zart swiadczacy o bladym pojeciu organizatorow o grach. widac to chocby po datach premier. nagrody za za rok 2004 podczas gdy wow wyszedl w europie i w Polsce w 2005. liczy sie data w usa? to w takim razie co robi w zestawieniu prince of persia wydany w listopadzie 2003. chyba ze mowimy o pop2 :).

patrzac na calosc nasuwa mi sie jedno slowo: masakra. jedyne co rozumiem z tego zestawienia to gta - faktycznie z konsolowych zeszlego roku chyba najlepsza. natomiast cala reszta to jeden wielki zart - innowacyjnosc prince of persia? w czym?? najlepsza grafika w wow - to chyba zart albo ktos byl niezle naszprycowany jak to ocenial. oprawa dzwiekowa w nfsu2 to tez lol. gra roku far cry?
gdzie sa takie gry jak unreal tournament 2004, half life 2, halo 2, burnout 3, splinter cell 2, metroid prime 2, metal gear soluid 3, rome total war, ninja gaiden, riddick, sims 2, pro evo soccer 4.

serio szkoda czasu na to. bardziej renomowane i powazniejsze rankingi mozna znalezc w sieci od stycznia 2005. nie wiem kogo naszlo zeby robic podsumowanie 2004 roku na 10 tygodni przed koncem 2005. coz, zaspal ktos chyba :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie... po relacji filmowej widzę ze to nie poważna gala, tylko impreza czysto towarzyska :)
dowodzi tego ton relacji (artykuł), wyniki jak i to co zobaczyłem na filmiku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dla mnie błedem jest nominacja tylko kilku gier. Chyba znacznie sprawiedliwiej byłoby zwyczajnie podać listę gier wydanych w 2004 roku i pozwolić głosować na dowolny tytuł. Inaczej kończy się na tak cudacznych wynikach jakie mamy tutaj. Wiele hiciorów roku 2004 w ogóle nie było brane pod uwagę... Najlepszy tego typu plebiscyt miało ŚGK, gdzie redaktorzy głosowali na wyselekcjonowane tytuły, a czytelnicy mogli głosowac na gry wydane w okręslonym przedziale czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 23:45, D2T napisał:

innowacyjnosc prince > of persia? w czym??


Grales? Gdybys gral, zrozumialbys. :] Dziwi mnie jednak to, ze pojawilo sie tutaj SoT, a nie WW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 23:26, Keroth napisał:

Za co? Za te spartaczone polonizacje? No to
wielkie brawa dla oceniających - hańba i skandal :|.


Czy ja wiem, czy skandal? :) Sam głosowałem w Imperatorach na Cenegę (tia tia hańba hańba, a waćpan chociarz grał w gry, które Cenega wydała niedawno? Jeśli nie to tylko mogę powiedzieć jedno: hańba i wstyd to za mało powiedziane), ale głównie za ich pracę w pierwszych miesiącach 2005 roku, bo wtedy właśnie zaskarbili sobie moją wdzięczność :).

Cała zaś impreza miała jakiś kształt kilka lat temu kiedy gry.wp.pl były rzeczywiście imperium, teraz to raczej mini-serwis niz imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 01:35, Dowodca_Pawel napisał:

Sam głosowałem w Imperatorach na Cenegę ((...) ale głównie za ich pracę
w pierwszych miesiącach 2005 roku, bo wtedy właśnie zaskarbili sobie moją wdzięczność :).


hmmm ale te nagrody byly za 2004 rok :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować