Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Cenega podsumowuje 2009 rok?

33 postów w tym temacie

Ja myślę, że ten rok to dla Cenegi przede wszystkim zostawienie CDP daleko w tyle. Świetne gry, niskie ceny, częste promocje i świetny program lojalnościowy to jest to, czego oczekuję od wydawcy gier. Serdecznie gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich tych pozytywów najbardziej przykuł moją uwagę jeden - możliwość zarejestrowania gry konsolowej. Imo to ewidentny strzał w dziesiątkę. Pomarańczowa kolekcja jest taka... niewymiarowa. Niezbyt podobają mi się te wydania. Jednak wszystko można przeboleć po poznaniu ceny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podwyższyli cenę starych serii w mało elegancki sposób ("to co prawda to samo i kosztuje 5 zł więcej, ale patrzcie jakie fajne pudełko!" Zresztą PG to też taki nowy S$, tylko ładniejszy i droższy o 20 zeta), program lojalnościowy zyskał w moich oczach tylko dzięki zniżkom, fajna akcja z preorderami (szkoda że to loteria, oszczędziłbym na batmanie, za to risen to był świetny interes), olanie graczy (polonizacja risena), kiepskie kolekcjonerki (o ile zostały wydane - patrz risen), tylko o grach można powiedzieć że były dobre, ale to bardziej kwestia wydymania CeDePu z umów niż ich własna zasługa.. generalnie wychodzi na zero, a to że byli lepsi od konkurencji, wynika tylko z jej słabości <CDP lezy i kwiczy na dzień dzisiejszy, zanosi się też na to, że wydymają ich z THQ> lub małego udziału w ryku <genialny Techland>

no nic, byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak polonizacji i edycji kolekcjonerski mnie totalnie nie interesuje, polonizacje wręcz przeszkadzają, więc wersje full eng zaliczam na potężny plus. Co do samej pomarańczowej wersji - super pomysł i super wygląda. Gry w przystępnych cenach i bez poślizgów więc zdecydowanie dobry rok dla Cenegi, nie mówiąc o tym że sporo miażdżących tytułów wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imho te pudła ssą. Raz ze brzydkie, dwa, niewymiarowe. I tak jak jestem za polonizacjami kinowymi, tak risen akurat, jako gothic-bez-gothica-w-nazwie powinien tę polonizację mieć. A już zwłaszcza za 140 złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy dystrybutor w historii i hańba dla polski! Gdzie k.... jest spolszczenie do Borderlands, które miało ukazać się na początku grudnia? Banda debili zadufanych w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark_master dodaj do tego jeszcze zabezpieczenia. Gra zakupiona za 9 zł z serii Kolekcja Klasyki uruchamia się bez płyty w napędzie. Ta sama gra zakupiona "w cudownej nowej serii" nie dość, że kosztuje 24 zł to jeszcze wymaga płyty w napędzie. Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega do dziś nie poprawiła Fallouta 3 PL na PS3 żeby trofea nie działały. I nie wydała dodatków w PL wersji.
Się chwalą ile to oni gier nie wydali. A dystrybucja i poprawianie błędów w wersjach PL gier pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś napisałem do CENEIi czy wypuści polską wersję patcha do Age of Pirates? (patch 1.48 bodajże) a ci odpisali, że "nie jesteśmy w stanie pomóc, czy ten problem się powtarza" :) Nie no, po prostu śmiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Cenega wydała w tym roku jakąś grę po polsku na konsole? Wydaje mi się, że nie (zresztą oni nie robią polonizacji nawet gier na pc np. GTA 4 w zeszłym roku). Batman jest po polsku na PC, ale ta platforma do grania mnie nie interesuje, z kolei na konsole jest po angielsku więc kupować też nie zamierzam. Ogólnie za ten rok dla Cenegi wielki minus (sprawa z zakończeniem Risen), chociaż CDP spisał się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Cenega wydała wiele gier, ale jakość owych wydań pozostawia wiele do życzenia.
W przyszłym roku prym chyba jednak nadal wieść będzie Cenega wraz z EA. BioShock 2, Mafia 2, Red Dead Redemption to gry, które zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie? "Wydaliśmy nową Kolekcję Klasyki, w której daliśmy taki DRM , że pomimo oryginalnej płyty w napędzie, wywala, że należy włożyć oryginalny dysk (Battlestations Midway)" Viola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by Cenega zatrudniłą kogoś do odpisywania na maile z Kompania Graczy - miesiąc temu była wprowadzona promocja przy rejestracji gry na konsole, a nic się nie dzieje w tej sprawie. Pracownicy się zmianiają, zwolnienia itp. jednak mam czasem wrażenia że osób, które ciągną firmę da się policzyć na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować