Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III możliwy tylko na PS3

71 postów w tym temacie

Zabawne, wiecie? Jak tylko wyjdzie gra na PS3 w której chwalą się możliwościami konsoli (które są naprawdę większe niż X360), to zaraz krytykujecie, że syf przereklamowany i w ogóle do bani. Ale jak jest jakiś exclusive na X360, to już szpan, PS3 gorsze bo przecież nie ma miliona pięćset exclusivów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:55, palpatine napisał:

> Hahahah ,czyste bzury i marketing.Tak można tylko skomentować ten news.Juz to słysze

> po raz trzeci po Heavy rain i uncharted ,że Xbox 360 nie pociągnie tej gry.Ależ
oczywiście
> że by tą gre pociągnoł ,tak samo jak heavy rain czy Uncharted 2.Ale to tylko czysty
marketing
> mający na celu podniesc sprzedasz gry,a jak wiemy na PS3 sprzedasz tytułów eksluzywnych

> na tą platfoirmę jest bardzo mało w porównaiu ze sprzedarzą "exów" na Xboxa 360.

> Zresztą tak samo moga powiedzieć Microsoft że np. Alan Wake czy Halo reach jest
możliwe
> tylko na Xboxie 360.
>
> SPS Szkoda że nie powiedzieli jeszcze że gra wykorzestuje 110,02 % mocy "wszechmogącego

> CELLA"

Uuu, ale boli ;). Do Twojego posta mam tylko jedno pytanie. Dlaczego na X360 gry nie
wyglądają tak, jak Killzone2, Uncharted2 i Heavy Rain ? Przecież ta konsola spokojnie
to pociągnie, to dlaczego takich nie macie ? Alan przy HR wygląda jak "previous generation"
;). Pozdrawiam Twoją trzeźwą ocenę sytuacji.


Właśnie że Alan Wake wyglada lepiej ,lepsze efekty ,światło-cieni,efekty roślinności itp.Jedynie co można prównywac to animacje jak i tekstury postaci w obu grach ,ale jak na razie Alan wake całościowo graficznie wygrywa z heavy rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:57, EmperorKaligula napisał:

> ja jestem fanem gier a nie platformy wiec wez sobie podaruj takie podzialy...

dla wiekszosci dzieciakow na forum zabawa = PS3 lub X360... a przeciez konsole
nie sa drogie (szczegolnie ratalnie jak wezmiemy), nie oczekuj powaznych komentarzy ;)


Z tym się zgodzę, wystarczy wejść na serwis polygamia i poczytać komentarze pod "kontrowersyjnymi" wiadomościami. Najwięcej było chyba 708 komentarzy, miałem niezły ubaw czytając to, nie wiedziałem, że aż tylu "graczy" będzie bronić swój kawałek plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:53, BCG-pl napisał:

> Każda część GOW''a była hitem, a trójeczka na pewno nie zawiedzie :). Fani X''sa
niech
> mają swoje Dante''s Inferno i wszyscy happy.
ja jestem fanem gier a nie platformy wiec wez sobie podaruj takie podzialy...


Ależ ja nic nie dzielę, DI ma być Xboxowym GOW''em, jedni mają jedno, drudzy jedno i drugie.

I tak, jestem fanem platformy Sony, ponieważ ich gry najbardziej odpowiadają moim gustom. Jestem też fanem wielu innych developerów i marek, niezależnie od platformy. Nie czepiasz się trochę na wyrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:01, Lord_Polish napisał:

Zabawne, wiecie? Jak tylko wyjdzie gra na PS3 w której chwalą się możliwościami konsoli
(które są naprawdę większe niż X360), to zaraz krytykujecie, że syf przereklamowany i
w ogóle do bani. Ale jak jest jakiś exclusive na X360, to już szpan, PS3 gorsze bo przecież
nie ma miliona pięćset exclusivów.

Ehh było milion razy. PS3 NIE MA WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI NIŻ X360!! Wszystko się równoważy. PS3 ma lepszy procesor, ale dużo słabszą kartę graficzną i mniej RAMu o połowę, ale nadrabia to procesorem i vice versa. A jeżeli wierzysz w ten bełkot to Ci gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie udowodniliscie ze 90% ludzi komentujacych w tym watku to debile:) Nie mozna doczytac do konca prawda? Nie mozna doczytac ze chodzi tylko o NIEKTORE KUR*** EFEKTY!!!! NIE O CALA GRE WY ZACOFANE W ROZWOJU BEZMYSLNE FANBOJE!!! Obie konsole maja cos w grafice czego nie moze osiagnac druga konsola, to przez xenosa, to przez cella;/ Glupie dzieci by tylko syf robily, aha i hmm DI wychodzi na xboxa to juz lepsze od GoWIII i w ogole hiper, ale jakby zznowu ex na ps3 wszedl to zaraz lipa, kupa i w ogole nie ciekawe... Zalosne zachowanie i zwykla dziecinada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech ramu to akurat maja tyle samo ;p tylko ,ze w ps3 nie jest wspoldzielony . Nie jest to zbyt efektywne rozwiazanie ,co niestety w wielu grach na ps3 da sie odczuc .

ArchArtas akurat obydwie konsole potrafia dokladnie to samo . Rozncia jest taka ,ze jedna czuje sie lepiej w czyms innym niz druga i na odwrot .
Jest to typowy marketingowy belkot i tyle . Tyczy sie to obydwu producentow zabawek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2010 o 19:02, Xouranotorotos napisał:

Właśnie że Alan Wake wyglada lepiej ,lepsze efekty ,światło-cieni,efekty roślinności
itp.Jedynie co można prównywac to animacje jak i tekstury postaci w obu grach ,ale
jak na razie Alan wake całościowo graficznie wygrywa z heavy rain.


poddaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:19, ArchArtas napisał:

Wlasnie udowodniliscie ze 90% ludzi komentujacych w tym watku to debile:) Nie mozna doczytac
do konca prawda? Nie mozna doczytac ze chodzi tylko o NIEKTORE KUR*** EFEKTY!!!! NIE
O CALA GRE WY ZACOFANE W ROZWOJU BEZMYSLNE FANBOJE!!! Obie konsole maja cos w grafice
czego nie moze osiagnac druga konsola, to przez xenosa, to przez cella;/ Glupie dzieci
by tylko syf robily, aha i hmm DI wychodzi na xboxa to juz lepsze od GoWIII i w ogole
hiper, ale jakby zznowu ex na ps3 wszedl to zaraz lipa, kupa i w ogole nie ciekawe...
Zalosne zachowanie i zwykla dziecinada;/


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale dołączyłeś tym postem do reszty ula hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie uznałbym, że to czcze przechwałki, ale grałem w poprzednie GoW-y i wiem, że ten producent potrafi stworzyć ładną grę. Po obejrzeniu zaś trailerów z Uncharted 2, w moc PS3 trudno nie uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr_Hyde no wlasnie nie do konca, bo jednak roznice w architekturze i sposobie programowania, stwarzaja ogrom roznic, ale to co powiedziales, bylo niemal identyczne do mojej wypowiedzi, moze poprostu to cale oswietlenie troche lepiej wyglada na ps3 , a cos tam innego lepiej na xboxie i tyle;/ Nie rozumiem niepotrzebnych klotni;/ Ale czy tylko Sony stosuje takie zagrywki?? Kazdy w jakis sposob probuje wypromowac swoj tytul, wazne ze za tymi przechwalkami prawie zawsze kryja sie swietne exy.. Po demie moge z czystym sercem powiedziec ze grafa, fabula(zwieczenie trylogii) i ogolnie walka jest lepsza w GoWIII, ale coz sa tacy ktorzy nie zgodza sie ze mna tylko ze wzglad na konsole;/ (A niektorzy poprostu przez gust).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że jak dobrze pójdzie, to nie będę potrzebował Xboxa żeby zagrać w GoW3, Heavy Rain i Alan Wake, więc... Ta...

Btw. jak pojawia się news o exclusive dla Xa to w komentarzach jest w miarę spokój, ale zobaczcie co się dzieje pod newsami o exach Sony. Wnioski? Sami wyciągnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:25, Karfein napisał:

Normalnie uznałbym, że to czcze przechwałki, ale grałem w poprzednie GoW-y i wiem, że
ten producent potrafi stworzyć ładną grę. Po obejrzeniu zaś trailerów z Uncharted 2,
w moc PS3 trudno nie uwierzyć.


Ciiiii, nie pisz takich rzeczy, bo się doigrasz. Słowa klucze, jak "CELL", " moc PS3", lub "ukryta moc PS3" są tutaj tabu. Jak onanizm w kościele katolickim ;). Przepraszam z góry, jeśli obraziłem czyjeś uczucia religijne, ale nie mogłem się powstrzymać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:34, nVid napisał:

A prawda jest taka, że jak dobrze pójdzie, to nie będę potrzebował Xboxa żeby zagrać
w GoW3, Heavy Rain i Alan Wake, więc... Ta...

Btw. jak pojawia się news o exclusive dla Xa to w komentarzach jest w miarę spokój, ale
zobaczcie co się dzieje pod newsami o exach Sony. Wnioski? Sami wyciągnijcie.


Ja wyciągnąłem, posiadacze PS3 mają po prostu większą "kulturę grową". Chodzi mi o to, że odkąd gram na PS3, nie zdarzyło mi się żeby jakiś dzieciak krzyczał w mikrofon "fuck, u fucker, shithead" itp., na Xboxie jak gram to nawet po wygranym meczy w fifie ktoś mi pisze "You loser, fuck you" i coś w podobie.
Trzeba jednak przyznać że Sony ma najlepszej jakości exclusivy, i jest ich najwięcej. Nie wychodzą na PC, ani nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:24, palpatine napisał:


> Właśnie że Alan Wake wyglada lepiej ,lepsze efekty ,światło-cieni,efekty roślinności

> itp.Jedynie co można prównywac to animacje jak i tekstury postaci w obu grach
,ale
> jak na razie Alan wake całościowo graficznie wygrywa z heavy rain.

poddaje się :)


Dobre,po twoim tekście wnisokuje,ze ja po stwierdzeniu faktów moim wpisie powyżej ,odpowiedziałes słowem "poddaje się",więc tym samym przyznałeś mi rację.Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:46, palpatine napisał:

Ciiiii, nie pisz takich rzeczy, bo się doigrasz. Słowa klucze, jak "CELL", " moc PS3",
lub "ukryta moc PS3" są tutaj tabu. Jak onanizm w kościele katolickim ;). Przepraszam
z góry, jeśli obraziłem czyjeś uczucia religijne, ale nie mogłem się powstrzymać :D.


Heh, najwyżej się doigram :) Zresztą grafika mnie najmniej w grach interesuje (choć przy koszmarnych wynikach i tę zjadę w recenzji). Co do całej wojny X360 vs. PS3 to ja się do żadnego obozu nie zaliczam, bo w przyszłości pragnę mieć obie te konsole, gdyż każda posiada exclusive''y, obok których obojętnie nie przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować