Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wieści od Microsoftu. Modern Warfare 2 z dodatkiem

64 postów w tym temacie

L33T ---> po pierwsze, to jeśli chcesz już komuś polecać słownik, to nie mnie, tylko dżentelmenom z Microsoftu, ja tylko przytaczam ich wypowiedzi. a że manipulują faktami, jak w przypadku dodatku do MW 2, to chyba każdy widzi. po drugie, tak trudno się domyślić, że chodzi o wyłączność konsolową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym DLC bo nie każde to oszustwo. Poza tym nawet gdyby producenci wycieli połowę gry i potem sprzedali to w świetle prawa nie jest to przewinienie. Tak czy inaczej nikt gry nie każe nam tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 13:57, Xouranotorotos napisał:

Nie ma to jak mieć kompa
za 5000-7000 zł i się cieszyć ,ale za rok to już będzie złomek na którym nie będą płynnie
chodziły gry.


Albo żyjesz w innej epoce albo nawet nie zechcesz zajrzeć do sklepów ze sprzętem. Brat za 2500 ma sprzęt, który ma już półtora roku i wciąż radzi sobie ze wszystkim. To, co musi robić komp za 5000 tysięcy i wyżej to nawet nie myślę, ale też nigdy takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 15:25, daemonaray napisał:

Dobra bo widzę że nie jesteś w stanie zrozumieć, to Ci napiszę "Większość LEPSZYCH tytułów
albo jak ktoś już określił MAINSTREAMU to RTSy reszta jest jak już wyżej określiłeś.".


a) wybacz, spieprzyła mi się antenka telepatyczna, bowiem nie pojąłem, iż pisząc "Większość z nich to RTSy" miałeś tak naprawdę na myśli "Większość z lepszych tytułów to RTSy". Pardon, jutro pójdę do serwisu.

b) tak czy siak, i tak bijesz ciężkie głupoty; jeśli nazywasz rzeczy jak Black Prophecy, Silent Hunter V, MMORPGI w świecie ST oraz SW i masęmasę innych tytułów niemainstreamowymi, to... och, czy w ogóle muszę komentować?

c) co do idiotycznie spopularyzowanego ostatnio twierdzenia (który zmienia się niemal w dogmat konsumeryzmu) że mainstream = wysoka jakość, SoundWave właściwie już odpowiedział za mnie; na dokładkę podam tylko przykład, iż w takim mainstreamie kinematografii obecnie znajdują się rzeczy pokroju saga Zmierzchu, Kac Vegas czy Kochaj albo tańcz bądź inne polskie badziewia; nie odmawiam tym (niektórym) dziełkom walorów rozrywkowych, lecz... czy to ma być "the best of" zeszłorocznych filmów? Dun think so.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 13:57, Xouranotorotos napisał:

Tak myslałem koleś z przerostem "ego".Barwo ,cieszysz się co?Nie ma to jak mieć kompa
za 5000-7000 zł i się cieszyć ,ale za rok to już będzie złomek na którym nie będą płynnie
chodziły gry.


Za 5000-7000 zł to masz już nie komputer do gry, tylko super-komputer dla maniaków z najwyższej jakości sprzętem. Nawet jak ktoś kupi za taką kasę komputer, to raczej wątpie żeby za rok musiał wymieniać drogą markową obudowę, zasilacz, monitor, głośniki, klawiaturę, myszkę itd. Ba, w zasadzie to jedyne co można wymieniać co rok i nie zostać za to nazwanym idiotą, to karta graficzna i procesor :)

Więcej myślenia, mniej trollenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla haterów PC i fanboyów konsol...

Jakoś po zakupie PS 3 (rok temu)kupiłem LAPTOPA by udźwignąć gry które zostały mi na PC, a o dziwo dalej gram w najnowsze tytuły i to w 100% komfortowo...

A fortuny na ten sprzęt nie wydałem :/

Więc się ogarnijcie i odświeżcie sobie informacje, bo od jakiś kilku lat wcale tyle w sprzęt PC nie trzeba inwestować. U mnie rewelacyjnie sprawdza się jako uzupełnienie konsoli, bo mogę na nim zagrać w "EXCLUSIVY" Xbox''a 360... A oprócz tego w masę rewelacyjnych tytułów niedostępnych bądź niegrywalnych na konsoli...

Tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karfein ---> celna uwaga, za którą dziękuję. nie wiedziałem, że miejscownik stanowi wyjątek, w którym e nieme jest wyrzucane, ale przekopałem słowniki i rzeczywiście tak jest. zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:19, Azvar napisał:

> Tak myslałem koleś z przerostem "ego".Barwo ,cieszysz się co?Nie ma to jak mieć
kompa
> za 5000-7000 zł i się cieszyć ,ale za rok to już będzie złomek na którym nie będą
płynnie
> chodziły gry.

Za 5000-7000 zł to masz już nie komputer do gry, tylko super-komputer dla maniaków z
najwyższej jakości sprzętem. Nawet jak ktoś kupi za taką kasę komputer, to raczej wątpie
żeby za rok musiał wymieniać drogą markową obudowę, zasilacz, monitor, głośniki, klawiaturę,
myszkę itd. Ba, w zasadzie to jedyne co można wymieniać co rok i nie zostać za to nazwanym
idiotą, to karta graficzna i procesor :)

Więcej myślenia, mniej trollenia.


Czy ja trolluje?Nie po prostu stwierdzam oczywiste fakty.Mam komputer 1,5 roczny za 2500 zł .Z karta ATI 4850 , prockiem atholna(3.1 ghz X2) i 2gb ram.I nie wspomnie jak mi chodzi np. GTA IV,bezprzerwy tnie i wyskakuje komunikaty o braku pamięci,nie wspomne jak chodzi mi SW TFU ,pierwsza misja vaderem to istna orgia tnących drzew,i tak jest z wieloma grami np. też z ME 1 ,gdzie muszę wyłączac cienie żeby gra mi w maire dobrze chodziła.Juz nie mówie co się dzieje w crysisie bo tam to już jest istna mordęga.A to wsystko na czystym sytemie z atualizowany sterownikami(gram głównie na konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 23:54, Xouranotorotos napisał:

> > Tak myslałem koleś z przerostem "ego".Barwo ,cieszysz się co?Nie ma to jak
mieć
> kompa
> > za 5000-7000 zł i się cieszyć ,ale za rok to już będzie złomek na którym nie
będą
> płynnie
> > chodziły gry.
>
> Za 5000-7000 zł to masz już nie komputer do gry, tylko super-komputer dla maniaków
z
> najwyższej jakości sprzętem. Nawet jak ktoś kupi za taką kasę komputer, to raczej
wątpie
> żeby za rok musiał wymieniać drogą markową obudowę, zasilacz, monitor, głośniki,
klawiaturę,
> myszkę itd. Ba, w zasadzie to jedyne co można wymieniać co rok i nie zostać za to
nazwanym
> idiotą, to karta graficzna i procesor :)
>
> Więcej myślenia, mniej trollenia.

Czy ja trolluje?Nie po prostu stwierdzam oczywiste fakty.Mam komputer 1,5 roczny za
2500 zł .Z karta ATI 4850 , prockiem atholna(3.1 ghz X2) i 2gb ram.I nie wspomnie jak
mi chodzi np. GTA IV,bezprzerwy tnie i wyskakuje komunikaty o braku pamięci,nie wspomne
jak chodzi mi SW TFU ,pierwsza misja vaderem to istna orgia tnących drzew,i tak jest
z wieloma grami np. też z ME 1 ,gdzie muszę wyłączac cienie żeby gra mi w maire dobrze
chodziła.Juz nie mówie co się dzieje w crysisie bo tam to już jest istna mordęga.A to
wsystko na czystym sytemie z atualizowany sterownikami(gram głównie na konsoli).


To masz człowieku problem. Ja na phenomie x2 545 9600gt 2gb ram. Gram w gta IV na medium-high i gra się naprawdę płynnie. ME1 wszystko na max i gra się ultra płynnie. SW TFU nie grałem. Na sprzęt wydałem 1300zł, procesor,płyta główna, grafika, ram, obudowa, zasilacz. Co do tematu dla mnie istnieją dwa podziały gier na wyłączność xbox/pc i ps3. Jedyna gra w którą bym zagrał na xboxie to halo reach. Jak miałem wcześniej xboxa halo 3 było moją ulubioną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:38, Xouranotorotos napisał:

Nic dziwnego jak ktos ma 4 rdzeniowy procesor

Jeżeli zwracałeś się do mnie to napiszę ci tylko, że phenom x2 ma dwa rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 23:54, Xouranotorotos napisał:

Czy ja trolluje?Nie po prostu stwierdzam oczywiste fakty.Mam komputer 1,5 roczny za
2500 zł .Z karta ATI 4850 , prockiem atholna(3.1 ghz X2) i 2gb ram.I nie wspomnie jak
mi chodzi np. GTA IV,bezprzerwy tnie i wyskakuje komunikaty o braku pamięci


Nie ma komputera mieszczącego się w limicie rozsądnych kosztów przeciętnego gracza, na którym GTA IV by chodził idealnie. Swoją drogą masz znacznie lepszego kompa niż ja, a sam jakoś nie narzekam bo mam tego swojego AMD 2.2 GHz (1 rdzeń!), 4 GB RAM i HD3850 od ładnych 2-3 lat i poza kilkoma w miarę nowymi gierkami we wszystko idzie przyjemnie pograć.

Grubo przesadzasz z tymi kosztami, a jak nie to polecam tobie konsolę, która kosztuje 800-1200 zł
, którą za kilka lat też będziesz musiał wymienić i na której to prawdopodobnie nie zagrasz w tuziny gier ze względu na brak wstecznej kompatybilności, które kupowałeś (to oczywiście nie dosłownie) za 200-250 zł (i to za zwykłe etui z płytą i krótką instrukcją)... I to wszystko za gorszą grafikę i wcale nie takie stabilniejsze gry, bo konsolowe wersje gier też bugów mają mnóstwo.

Dnia 07.01.2010 o 23:54, Xouranotorotos napisał:

nie wspomne
jak chodzi mi SW TFU


Kolejny przykład rewelacyjnie (nie)dopracowanej gry... Już sama wersja na konsole chodziła jak porażka...

Dnia 07.01.2010 o 23:54, Xouranotorotos napisał:

z wieloma grami np. też z ME 1 ,gdzie muszę wyłączac cienie żeby gra mi w maire dobrze
chodziła.


Tutaj to już w ogóle się z tobą nie mogę zgodzić, sam mam ME1 i na sprzęcie opisanym powyżej (znacznie słabszym od twojego...) przechodziłem go na najwyższych detalach dwukrotnie, nie zauważyłem żeby źle chodziło... Zdarzały się krótkie "lock-upy", ale winę za to zwaliłem na słabiutki procek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego wynika,że mało wiesz o konsolach+ mój koleś ma podobny zestaw,tylko z Athlonem 6000+ i 2 Gb ram; twierdzi,że kiepsko się na tym gra, dlatego na święta kupił ps3 slim 120 Gb i póki co słowa nie pisnął,że coś mu nie styka jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 18:02, kodi24 napisał:

Z tego wszystkiego wynika,że mało wiesz o konsolach


Proszę ciebie o oświecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 18:02, kodi24 napisał:

ps3 slim 120 Gb i póki co słowa nie pisnął,że coś mu nie styka jak trzeba ;)


Musisz wiedzieć, iż w konsolach nie ma prawa zdarzyć się taka sytuacja, że coś nie styka jak trzeba. Z prostej przyczyny - jeżeli gra się będzie zacinać, to obcinają/optymalizują ją tak, coby przestała. Twórcy gier muszą o to zadbać i tyle.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że ps3 to rzeźnik jeżeli chodzi o jakość wyświetlanej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:05, Choinix napisał:


Musisz wiedzieć, iż w konsolach nie ma prawa zdarzyć się taka sytuacja, że coś nie styka
jak trzeba. Z prostej przyczyny - jeżeli gra się będzie zacinać, to obcinają/optymalizują
ją tak, coby przestała. Twórcy gier muszą o to zadbać i tyle.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że ps3 to rzeźnik jeżeli chodzi o jakość wyświetlanej
grafiki.

I właśnie o to chodzi-dedykowany soft,bardzo ważna rzecz,o której wielu maniaków pc już dawno zapomniało;
Architektura sprzętowa i stopień ingerencji w tę architekturę niweluje niedostatki mocy obliczeniowej-o konsolach ciężko rozmawiać przez pryzmat gigaherców,megabajtgów bo takie np. ps3 z perspektywy hardware jest co prawda heterogeniczne, ale nie w pełni autonomiczne; Dlatego "ile" ma tutaj mniejsze znaczenie niż "jak" i "kiedy".

Azvar: hehe,jeśli się czegoś nie wie/nie jest pewnym- wystarczy zapytać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować