Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #122: Na jakim handheldzie grałbyś obecnie najchętniej?

22 postów w tym temacie

Głos idzie na PSP 3000 - mam co prawda poprzednią wersję, ale gdybym mógł wymienić to tylko na 3000. "Go" to niewypał i niech sobie "Go"... znaczy się niech sobie idzie :) Mam też iPhone''a, ale nie jest tak wygodny jak PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem odpowiedź, że na żadnej. Mam PSP, który dobitnie mi pokazał, że:
a) nie lubię grać w każualowe badziewie na 5 minut
b) Gry z fabułą i tak znacznie lepiej się gra na dużej konsoli/PC na telewizorze
c) brak drugiego analoga w PSP upośledza go w takim stopniu, że nawet wspaniałych GTA nie chciało mi się przechodzić

IPhone ma zryte sterowanie, DS cierpi na te same dolegliwości co PSP i w dodatku ma jeszcze więcej każualowatego badziewa :P

To także pokazało mi, że gdybym kupił Wii to bym zmarnowałem tysiąc złotych. Dzisiaj rozmawiałem z ok. 50-letnim brytyjskim wykładowcą, który mi powiedział, że bardzo mu się spodobało Wii kiedy grał u znajomego, a nigdy wcześniej tego typu rozrywki nie trawił.
Wii jest dla każdego, tylko nie dla normalnego gracza, który wychował się na tytułach, które z czasem wyewoluowały w coś w rodzaju interaktywnych filmów, z rozbudowaną fabułą, itp. Wii jest niestety krokiem wstecz i według mnie powoli zabija dotychczasowy rynek gier. Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość mądrze wybrała ;) Jakbym miał mieć handhelda to wziąłbym PSP, ale jako że mnie to kompletnie nie jara, to nie kupuję żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP -meh. Niezbyt wygodne sterowanie.
DS -średnio się interesuje akurat tą platformą; prawdę mówiąc niewiele o niej wiem.
iPod -zdecydowanie najlepsza ze wszystkich z listy; wiele fajnych konwersji znanych z PC, duża pojemność dysku etc. Tym jednak, co mnie niesamowicie denerwuje, jest natarczywa kampania reklamowa i wszechobecni fanboje apple. Każdy z nich zachowuje się tak, jakby był komiwojażerem-ochotnikiem na usługach Steve''a Jobsa. $&%$# sekta. Do tego jeszcze to koszmarne iTunes.

Koniec końców nie wybrałem nic. Jeżeli już kupować coś mobilnego, to netbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP 1001 i chętnie zamieniłbym je na wersję "Go". Internet mam dobry to ściąganie gierek by mi nie przeszkadzało w najmniejszym stopniu, ba byłoby wygodniejsze niż kupowani ich w zwykłym sklepie. No i nie trzeba by wymieniać UMD kiedy postanowię zagrać w jakąś inną grę, co jest sporym udogodnieniem zwłaszcza że PSP używam zwykle w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną Ninendo DSi - PSP3k mi bardziej teraz służy do oglądania anime aniżeli do grania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować