Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2011 o 15:31, Mange napisał:

Mumu to potężna postać ;) Na screenie wszystkie mecze to premade. Super jungla, bardzo
dobre ganki, niezły dmg i wielka przydatność w TF. Łatwa farma itp itd. Wy pewnie już
to wiecie, ale ja na tą mumię dopiero dzisiaj się skusiłem. Wielka postać :) Chyba normle
zaczne grac tylko normalne premady to mie elo podskoczy bo już mam +14 xD


Wiesz, z jakiegoś powodu to on a nie np. Jarvan jest banowany w co drugim meczu ^^ Jedna z nielicznych postaci które naprawdę zasługują na tier 1, wyprzedzając w możliwościach tankowania nawet Shena :P Fakt że jego zdolności junglowania są dobre tylko do czasu aż nie spotkasz Nunu (bądź innych mocnych counter junglerów). Inna sprawa że na niego nie ma mocnych, Warwickiem też jedyne co mogę zrobić to uciekać na jego widok i liczyć na to że mi się uda (chyba tylko Trundle może dokopać temu wściekłemu Yeti w dżungli) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:37, Madoc napisał:

Tak.


Widziałeś polski mecz w starciu z TSM? Tam roamerem był Blitzcrank - łaził sobie za swoim junglerem, chodził losowo po lane''ach i od czasu do czasu łapał wrogów swoją łapą i podrzucał do góry ;P I na tym to mniej więcej polega - na upierdliwości do sześcianu. Zabieraj wrogiemu junglerowi miniony, przeszkadzaj solo lane''om, wyrzucaj wrogów w stronę swojego towera (to specjalizacja Alistara akurat :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:37, Madoc napisał:

> W dote grałeś ?
Tak.

Jak oglądałeś replaye tych najlepszych to mieli oni zawsze w teamie taką postać która wardowała, rozwardowaywała, i stunowała kogo się da na liniach. Itemów to onia prawie, żadnych nie miała. Zazwyczaj miała stratę 3-4 lvl bo cały czas biegała od top do bot. Np. Raigor, the Earthshaker. Nie wiem jak w LOLu to wygląda ale napewno podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:40, Mange napisał:

> > W dote grałeś ?
> Tak.
Jak oglądałeś replaye tych najlepszych to mieli oni zawsze w teamie taką postać która
wardowała, rozwardowaywała, i stunowała kogo się da na liniach. Itemów to onia prawie,
żadnych nie miała. Zazwyczaj miała stratę 3-4 lvl bo cały czas biegała od top do bot.
Np. Raigor, the Earthshaker. Nie wiem jak w LOLu to wygląda ale napewno podobnie.



http://www.own3d.tv/video/108383/clg_vs_whale_game_1_-_elementz_POV_stream_-_commentated_by_saintvnoobcious
Tutaj przykład Alistara, Elementz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 13:17, SiDi napisał:

Singed właśnie nie jest roamerem.

Jest świetnym. Co z tego że musi farmić? Jak masz w teamie innego tanka to niema żadnych przeszkód by ramować Singedem. Wypróbowane milion razy, działa równie dobrze co inni roamerzy. Tylko trzeba się pożegnać z myślą o tankowaniu czegokolwiek w late.
Zresztą Roamerem na dobrą sprawę jest każdy, pytanie tylko jak dobrym i czy ma sens.
Tak samo z junglą. Junglerem jest każda postać w grze, chodzi o to by wyjunglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singedem się nie roamuje. Nigdzie takiego w swojej karierze nie widziałem, ani na żadnym streamie.
Idąc tym tokiem rozumowania to Malzahar może być tankiem, a Kassadin junglerem. Tylko że takie coś istnieje wyłącznie przy trollowaniu.
Roamerzy to ci co podał Wielki_Bubbba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny noob wie gdzie jego miejsce :) Graliśmy razem i strasznie feedował, trochę flejmu poszło to go zaprosiłem na 1vs1 bo napisał, że zjedzie mnie każdym innym chempem. No to szybki custom ja anivia on kennen ( do poppy miał skina, do kennen tak btw). Pierwszy frag dla mnie drugi dla niego. Dalej poszło gładko i 8:1 dla mnie. Przy 3:1 moja anivia dzieliła i rządziła :) A co trzeba się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:06, Mange napisał:

I kolejny noob wie gdzie jego miejsce :) Graliśmy razem i strasznie feedował, trochę
flejmu poszło to go zaprosiłem na 1vs1 bo napisał, że zjedzie mnie każdym innym chempem.
No to szybki custom ja anivia on kennen ( do poppy miał skina, do kennen tak btw). Pierwszy
frag dla mnie drugi dla niego. Dalej poszło gładko i 8:1 dla mnie. Przy 3:1 moja anivia
dzieliła i rządziła :) A co trzeba się pochwalić :)


No spoko, tylko co mają do tego skiny? Jak ktoś ma kupione skiny to jest lepszym graczem i może się za takiego uważać? W takim razie ja jestem bardzo słaby, bo nie mam ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 10:16, sirufok napisał:



Nie wiem jak inni, ale ja kupuję skiny tylko do champów, którymi umiem grać naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2011 o 10:16, sirufok napisał:

No spoko, tylko co mają do tego skiny? Jak ktoś ma kupione skiny to jest lepszym graczem
i może się za takiego uważać? W takim razie ja jestem bardzo słaby, bo nie mam ani jednego.

Jak ktoś nie ma skina to o niczym nie świadczy (może nie chce wydawać kasy na ubranka dla chempów). IMO jeśli ktoś fatuguję się by kupić jakieś skiny to powinien coś ogarniać, bo wydawać kasę na grę w której cały czas dostaje się baty to trochę bez sensu. Myślałem, że tak jak pisał jak grał poppy ma słaby dzień ale to co pokazał kennen woła o pomstę do nieba. Skoro już wydał te xx kasy to mógł zrobic coś więcej niż bezsensowne używanie skili. Pierwsze ulti jakie użył biło powietrze. Myślał, że będę czekał aż mnie zestunje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować