Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

mam problem z samą rozgrywką, po załadowaniu się do summoners rift, moja mysz i klawiatura nie reagują (oczywiście na funkcje w rozgrywce) co oczywiście skutkuje tym, że się ruszyć nie mogę.
na forach LOL''a jest wspominany ten problem ale nie ma tam konkretnej odpowiedzi, spotkał się ktoś już z tym i wie jak to zwalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, wszyscy biorący udział w tej rozgrywce powinni go zaraportować, nie rozumiem tej głupoty, już chyba lepiej mieć takich co grać nie umieją, ale próbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:56, Vassago1990 napisał:

mam problem z samą rozgrywką, po załadowaniu się do summoners rift, moja mysz i klawiatura
nie reagują (oczywiście na funkcje w rozgrywce) co oczywiście skutkuje tym, że się ruszyć
nie mogę.
na forach LOL''a jest wspominany ten problem ale nie ma tam konkretnej odpowiedzi, spotkał
się ktoś już z tym i wie jak to zwalczyć?


Jak mi się takie coś trafiło to reconnect pomógł, innej opcji nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem miłość mojego życia. Swaina.
Strasznie mi się podoba jak jungler przychodzi by mnie zgankować i obydwoje giną ponieważ nie mają ignite. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:56, Vassago1990 napisał:

mam problem z samą rozgrywką, po załadowaniu się do summoners rift, moja mysz i klawiatura
nie reagują (oczywiście na funkcje w rozgrywce) co oczywiście skutkuje tym, że się ruszyć
nie mogę.
na forach LOL''a jest wspominany ten problem ale nie ma tam konkretnej odpowiedzi, spotkał
się ktoś już z tym i wie jak to zwalczyć?

Tzn. ,że masz lagi/problemy z łączem... tudzież w niektórych sytuacjach jeśli zbyt długo trwa ta sytuacja to zostaniesz o tym poinformowany z opcją re-connectu ,który tak naprawdę zainicjuje buga z nieruchomymi creepami ;/ Wtedy trzeba się wylogować ,a najlepiej wyłączyć całego lola i jeszcze raz po zalogowaniu spróbować się połączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytamy ze zrozumieniem, czyli ładujez się do gry i stoisz na respie ponieważ gra nie odbiera sygnałów z urządzeń wejściowych (klawiatura mysz), jak widać jest to problem długoterminowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się, czy ta osoba, która chodzi solo top, ma jakąś specjalną nazwę, czy po prostu określa się ją jako "top"/"solo top" w razie potrzeby? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 17:02, Arande napisał:

Zastanawiałam się, czy ta osoba, która chodzi solo top, ma jakąś specjalną nazwę, czy
po prostu określa się ją jako "top"/"solo top" w razie potrzeby? :P

Sololaner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 17:20, Dereel napisał:

> Zastanawiałam się, czy ta osoba, która chodzi solo top, ma jakąś specjalną nazwę,
czy
> po prostu określa się ją jako "top"/"solo top" w razie potrzeby? :P
Sololaner.


Myślałam, że jest coś zgrabniejszego może. ;P Dzięki

Swoją drogą szukam jakiegoś ogarniającego teamu, który zaadoptuje ogarniające ad/ap carry czy tam support od biedy (nad SOLOLANEREM pracuję :P).

I jeszcze pytanie, czy nadal mogę przenieść się na West, czy ta możliwość była ograniczona czasowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 23:04, Arande napisał:

I jeszcze pytanie, czy nadal mogę przenieść się na West, czy ta możliwość była ograniczona
czasowo?

Możesz kiedy chcesz, nie będzie to ograniczone czasowo. I tutaj mała rada - w "koszt" darmowego transferu możesz doliczyć też zmianę nicku jeśli chcesz - na EU West zrób sobie nowe konto o takim samym nicku jaki masz teraz, wejdź na swoje obecne, kliknij na transfer i poprosi cię o zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 23:04, Arande napisał:

Swoją drogą szukam jakiegoś ogarniającego teamu, który zaadoptuje ogarniające ad/ap carry
czy tam support od biedy (nad SOLOLANEREM pracuję :P).


Ap carry jest musowo solo. W gruncie rzeczy ad carry i support to jedyne co gra na duo lane. Reszta to albo solo, albo jungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja dalej gram w tą grę?...
Gościu śmiał się nam w twarz i pytał na globcu "I fed you guys good huh? :D"
I ta bezsilność, gdzie robiąc reporta pewnie tak czy tak nikt go nie przeczyta mnie tak wkurw***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 01:04, Wielki_Bubba napisał:

> Swoją drogą szukam jakiegoś ogarniającego teamu, który zaadoptuje ogarniające ad/ap
carry
> czy tam support od biedy (nad SOLOLANEREM pracuję :P).

Ap carry jest musowo solo. W gruncie rzeczy ad carry i support to jedyne co gra na duo
lane. Reszta to albo solo, albo jungla.


I kno, odniosłam się do tej odpowiedzi na moje pytanie o osobę będącą na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 01:24, Kamil2142 napisał:

Czemu ja dalej gram w tą grę?...
Gościu śmiał się nam w twarz i pytał na globcu "I fed you guys good huh? :D"
I ta bezsilność, gdzie robiąc reporta pewnie tak czy tak nikt go nie przeczyta mnie tak
wkurw***


Moja drużyna wczoraj w 5v5 poddała grę bo wróg miał 5 killi więcej(15/10), nawet jeszcze wieże nie padły żadne.

Nic nie mogłem zrobić, bo byłem sam i 4 osoby głosowały na tak. Też bezsilność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:07, DarkWolf_PL napisał:

> Nunu jungle to dobry pick?
Penie że tak, jeden z lepszych


Yyy... odkąd dostał nerfa to żaden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:07, DarkWolf_PL napisał:

> Nunu jungle to dobry pick?
Penie że tak, jeden z lepszych


Dokładnie tak jak napisał SiDi. Po ostatnim nerfie, prawie w ogóle nie widać Nunu w jungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować