Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Rozdaje buildy na xina.

Yommu, Black cleaver/BT(1 z tych), Triforce/Mallet(1 z tych), Randuin/Warmog/Maw/FoN(2 z tych), Buty.

1sze yommu i buty, potem kolejnosc dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jungler sven też. Wiesz za co zostali wykopani? Oglądałem kilka gier i youngbuck mało kiedy przegrał swoją linię, był nawet bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:08, BlackBomb napisał:

Jungler sven też. Wiesz za co zostali wykopani? Oglądałem kilka gier i youngbuck mało
kiedy przegrał swoją linię, był nawet bardzo dobry.


O Svenie nie wiedziałem, YoungBucka wykopali, bo Kevinowi się bot znudził i chce topa grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:08, BlackBomb napisał:

Jungler sven też. Wiesz za co zostali wykopani? Oglądałem kilka gier i youngbuck mało
kiedy przegrał swoją linię, był nawet bardzo dobry.


Właśnie za to. Ocelote poczuł się zagrożony że ktoś w teamie robi więcej niż on... Zresztą biorąc pod uwagę to jak często wykopuje stamtąd graczy to bym się wcale nie zdziwił gdyby naprawdę tak było.

Na szczęście mamy jeszcze Team Benched (aka Curse Gaming) gdzie trafiają wszyscy gracze wywaleni z innych teamów więc nic w przyrodzie nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zaskoczony bardzo wysoką ostatnio formą Acer''a. Polski team wczoraj sprawił, że Curse i FnaticRC nie istniały i dopiero M5 ich zniszczyło (tylko z nimi przegrali w calym turnieju), a teraz z tego co wiem Acer ma wyjazd na "obozik ćwiczeniowy" więc jeśli dobrze to wykorzystaja (a jest na to spora szansa) to będzie co oglądać w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:54, sirufok napisał:

Jaki bug towarzyszy Dariuszowi, że go tymczasowo zablokowali?


Cooldown ulti odnawia mu się przy killu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:18, sirufok napisał:

Pytanie nr 2:
czy tylko u mnie trybunał wygląda jak na obrazku?


Nope, na reddicie widziałem inni też wrzucali screeny z odświeżonego tribunala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:19, Ecko09 napisał:

Nope, na reddicie widziałem inni też wrzucali screeny z odświeżonego tribunala.


Wygląda mniej efekciarsko, ale za to jest poręczniejszy. Wszystko co potrzebne mieści się na jednym ekranie, a nie tak jak w poprzedniej wersji, że przewijało się stronę w nieskończoność... No i nie trzeba już wklepywać literek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 16:47, Yawei napisał:

Rozdaje buildy na xina.

Yommu, Black cleaver/BT(1 z tych), Triforce/Mallet(1 z tych), Randuin/Warmog/Maw/FoN(2
z tych), Buty.

1sze yommu i buty, potem kolejnosc dowolna


Guardsman Bob próbował grać z Wriglem, ale coś go zabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Xinem mocno przegieli. Koszt rzucania czarów ma bardzo niski no i ten burst. Przegrałem sromotnie Malphitem z 200+ armor, bo w ułamku sekundy ściągał 3/4 hp. ?_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:25, Elkhwind napisał:

Z Xinem mocno przegieli. Koszt rzucania czarów ma bardzo niski no i ten burst. Przegrałem
sromotnie Malphitem z 200+ armor, bo w ułamku sekundy ściągał 3/4 hp. ?_?

A więc teraz mamy LeBitch w wersji ad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 11:57, Hydro2 napisał:

>


Kolega przesadza chyba, ja nie widziałem jeszcze nia jednego dobrego Xin, Eve i twitcha widziałem z dobrymi statami w 1 meczu, ale to dlatego , że mój team ich feedował na bocie przeokrutnie...24/7 dead. A potem płakali, że im nie gankuje, a jak się spytałem co mam gankować, bo creepów nie będę to się zamknęli -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to... xd Pierwsza gra Xinem na normalu i już poczułem ogromy potencjał gangerski. Mao sobie junglował, a ja szwędałem się po liniach. Szkoda końcówki, bo już biłem przeciwny nexus i zabrakło tak niewiele.

20120721141549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 14:17, Elkhwind napisał:

Szlag by to... xd Pierwsza gra Xinem na normalu i już poczułem ogromy potencjał gangerski.
Mao sobie junglował, a ja szwędałem się po liniach. Szkoda końcówki, bo już biłem przeciwny
nexus i zabrakło tak niewiele.


Smite? :D
A tak poza tym, to aż dziwne, że przegraliście, z taką przewagą fragów i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować