Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jak mi kumpel po jednym deadzie wyjdzie to po kiego mam grać? Szkoda czasu, też wychodze i ide se na dota. Inna sprawa, że takie coś zdarzyło się ze dwa razy, a resztę nabiłem sam w akcie desperacji, bo nie chcieli mi dać normalnego bana za trololo.

Czy tylko ja kocham tych adc, którzy proszą o Leonę (której im ofc nie daje, bo ona jest zarezerwowana dla ludzi, których posądzam wcześniej o dobrą grę na podstawie tego co piszą), sami biorą Ezreala, kupują latarnie i proszą cię, abyś nie grał agresywnie, bo chcą farmić. Dobrze, że rzadko to się zdarza, bo na wstępie pisze, że nie supportuje randomom, a jak tak chcą, zebym supportował to się nagle wszyscy witają ze starą metą z roamerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 00:33, ziptofaf napisał:

Masz złą metodę i używasz zwrotów które podpadają pod odpowiedź z automatu. Spróbuj napisać
coś w stylu "Can I please get real answer instead of automatic one?", często pomaga.


A ja się dziwię, że w ogóle coś trollowi odpisują.
''Kumpel" wychodzi po deadzie, naprawdę? Nieźli kumple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni po jaką cholere w sklepie jest możliwość kupienia RP paysafecardem za 10zł skoro nie ma paysafecardów za tyle? No chyba, że ja mam jakieś zacofane sklepy, które nie mają tego syfu za 10zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 12:38, Ecko09 napisał:

Ktoś mi wyjaśni po jaką cholere w sklepie jest możliwość kupienia RP paysafecardem za
10zł skoro nie ma paysafecardów za tyle? No chyba, że ja mam jakieś zacofane sklepy,
które nie mają tego syfu za 10zł...


Bo możesz kupić PSC za np 50zł i jak kupisz RP za 40, to jeszcze możesz kupić za 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 13:00, Outlander-pro napisał:

> Ktoś mi wyjaśni po jaką cholere w sklepie jest możliwość kupienia RP paysafecardem
za
> 10zł skoro nie ma paysafecardów za tyle? No chyba, że ja mam jakieś zacofane sklepy,

> które nie mają tego syfu za 10zł...

Bo możesz kupić PSC za np 50zł i jak kupisz RP za 40, to jeszcze możesz kupić za 10?


Jak kupujesz RP za 40zł to kupujesz PSC 2 razy po 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 13:46, cubbek napisał:

sry ja tak nie robie .

No tak, bo lepiej jest zmarnować sobie 10zł z tych 50, albo kupić za to RPki za 10zł i mieć sporo punktów w plecy, bo kupowanie za tyle się nie opłaca. Jak kto lubi. Też czasem lubię sobie kupić powiększony zestaw w Macu mimo, ze mój Big Mac zostaje taki sam, coli nie dopijam, a frytek nie dojadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:21, Markush napisał:

Jak mi kumpel po jednym deadzie wyjdzie to po kiego mam grać? Szkoda czasu, też wychodze
i ide se na dota. Inna sprawa, że takie coś zdarzyło się ze dwa razy, a resztę nabiłem
sam w akcie desperacji, bo nie chcieli mi dać normalnego bana za trololo.


Hmm, może po to, żeby dać chociaż cień szansy innym 3 osobom, które grają z Tobą w drużynie i nie psuć im jeszcze bardziej gry. Bo już samo granie z kimś, kto rageuje z powodu jednego padnięcia wydaje mi się dziwne.
Ale w porównaniu z tym, że samemu chciałeś bana dostać, to tamta sprawa wydaje się już całkiem normalna.xD

Co jak co, ale ludzi którzy poświęcają swój czas na grę i potem odpala im się tok myślenia ''portoluję sobie, a niech mnie zbanują'' nie rozumiem zupełnie. Nie chcesz grać, to nie graj i tyle, żaden ban do tego potrzebny nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 14:25, Markush napisał:

No tak, bo lepiej jest zmarnować sobie 10zł z tych 50, albo kupić za to RPki za 10zł
i mieć sporo punktów w plecy, bo kupowanie za tyle się nie opłaca.


Strata 40rp, o rany, bo lepiej kupic sobie za 20 i stracic 140 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 14:25, Markush napisał:


> sry ja tak nie robie .
No tak, bo lepiej jest zmarnować sobie 10zł z tych 50, albo kupić za to RPki za 10zł
i mieć sporo punktów w plecy, bo kupowanie za tyle się nie opłaca. Jak kto lubi. Też
czasem lubię sobie kupić powiększony zestaw w Macu mimo, ze mój Big Mac zostaje taki
sam, coli nie dopijam, a frytek nie dojadam.


Kupując PSC 2x 20 zł dostajesz w przeliczeniu 42 RP za złotówkę. Kupując PSC 1x 50 zł dostajesz 43,6 RP za złotówke, czyli jest to minimalnie bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 17:24, Dartitwo napisał:

Strata 40rp, o rany, bo lepiej kupic sobie za 20 i stracic 140 xD

A kto mówi o kupowaniu 2 razy RP po 20 zł? My tu rozmawiamy o kupieniu dwóch PSC po 20zł i kupienie za to jednej paczki RP za 40zł.

A 1.6 RP to dużo.

@sirufok
Ecko to już dawno przestał tak robić. Teraz mam innego człowieka który mi przeszkadza. ;]

@Nephren

Dnia 10.12.2012 o 17:24, Dartitwo napisał:

może po to, żeby dać chociaż cień szansy innym 3 osobom

Po co? Sorry, dla mnie okazywanie cienia szansy innym ludziom to pojęcie którego nie rozumiem. Kiedyś wiedziałem co to empatia, ale z wiekiem zmądrzałem.

Dnia 10.12.2012 o 17:24, Dartitwo napisał:

Nie chcesz grać, to nie graj i tyle

Ale kiedy ja chcę grać. Jedni lubią wygrywać, a inni starać się, aby ci pierwsi nie wygrali. Jednak to nie działa na zasadzie "o bo tak mi się widzi, ze ci przegrają". Ci, którzy ze mna grają, nie przegrywają jeśli na to nie zasłużą. Zasłużyć na to jest łatwo. A to czy drużyna wygra czy przegra najczęściej wiadomo już w champion select. Przykład człowieka który przegra:
"papa pick leona" Ten człowiek już sobie elegancko nagrabił, bo nie powiedział proszę. A poza tym żaden random adc będzie mi mówił jakim supportem mam grać. Nawet jeśli akurat sam chciałem zagrać Leoną to zagram czymś innym i przegram.

Ale nie bedę się tu rozpisywał na temat moich trololo. Prawie skończyłem pisać już książkę, będzie można ją kupić pod mostami we Wrocławiu u autoryzowanych dilerów. Najłatwiej ich rozpoznać zimą, bo stoją najbliżej koksowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale nie bedę się tu rozpisywał na temat moich trololo. Prawie skończyłem pisać już książkę,

Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

będzie można ją kupić pod mostami we Wrocławiu u autoryzowanych dilerów. Najłatwiej ich
rozpoznać zimą, bo stoją najbliżej koksowników.


typowe margolenie kretyna marnującego 40 minut ludziom chcącym sobie pograc, bo akurat ma napad gówniarskiej quasi-socjopatii internetowej

uninstall, community oczyści się z pseudograczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

Po co? Sorry, dla mnie okazywanie cienia szansy innym ludziom to pojęcie którego nie
rozumiem. Kiedyś wiedziałem co to empatia, ale z wiekiem zmądrzałem.
> Nie chcesz grać, to nie graj i tyle
Ale kiedy ja chcę grać. Jedni lubią wygrywać, a inni starać się, aby ci pierwsi nie wygrali.
Jednak to nie działa na zasadzie "o bo tak mi się widzi, ze ci przegrają". Ci, którzy
ze mna grają, nie przegrywają jeśli na to nie zasłużą. Zasłużyć na to jest łatwo. A to
czy drużyna wygra czy przegra najczęściej wiadomo już w champion select. Przykład człowieka
który przegra:
"papa pick leona" Ten człowiek już sobie elegancko nagrabił, bo nie powiedział proszę.
A poza tym żaden random adc będzie mi mówił jakim supportem mam grać. Nawet jeśli akurat
sam chciałem zagrać Leoną to zagram czymś innym i przegram.


Heh, to też jest troling? :P Bo jak stawiasz się w ''pozycji boga'' w tym champion select, i brak ''proszę'' uznajesz za wielką zniewagę, to zastanawiałbym się, kto tu jest normalny, a kto nie.xD

W każdym razie lepiej dajmy sobie spokój z wymianą zdań, bo się dość mocno różnią w kwestii podejścia do gry.:P eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:32, Nephren-Ka napisał:

Heh, to też jest troling? :P Bo jak stawiasz się w ''pozycji boga'' w tym champion select,
i brak ''proszę'' uznajesz za wielką zniewagę, to zastanawiałbym się, kto tu jest normalny,
a kto nie.xD

W każdym razie lepiej dajmy sobie spokój z wymianą zdań, bo się dość mocno różnią w kwestii
podejścia do gry.:P eot

Dwa słowa : gracz doty. Ot przyszedł sobie potrollować na forum i być może w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

Kiedyś wiedziałem co to empatia, ale z wiekiem zmądrzałem.

Raczej zgłupiałeś :p

Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

> Nie chcesz grać, to nie graj i tyle
Ale kiedy ja chcę grać.


Nie, ty chcesz trolować a to co innego.

Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

A to czy drużyna wygra czy przegra najczęściej wiadomo już w champion select.


No Ci którzy trafili na Ciebie przegrywają bo nie sądzę abyś był w stanie ich poprowadzić do zwycięstwa.

Dnia 10.12.2012 o 19:49, Markush napisał:

"papa pick leona" Ten człowiek już sobie elegancko nagrabił, bo nie powiedział proszę.
A poza tym żaden random adc będzie mi mówił jakim supportem mam grać. Nawet jeśli akurat
sam chciałem zagrać Leoną to zagram czymś innym i przegram.


Mnie dziwi, że w ogóle to co mówią ludzie w champion select wpływa na twoją decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>My tu rozmawiamy o kupieniu dwóch PSC po 20zł i kupienie za to jednej paczki RP za 40zł.

Ach, to wtedy ja nie doczytalem, moj blad. Takie cos dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować