Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2012 o 02:03, Dartitwo napisał:

Dosyc duzo tych skinow do Katariny ostatnio, nie uwaza ktos?

Zaraz będzie przecena na wszystkie skiny i nerf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 23:36, sirufok napisał:

Czyli, że duo partner cię karuje?


No akurat masz rację, to napiszę.
o.

Choć ostatnio zaczął grać z drugim wannabe pro kolegą, to spadł o 100 elo i teraz chce mnie z powrotem zwerbować, chociaż ja już 250 elo wyżej, do bram golda pukam.

@nerf katy
niepotrzebny, wystarczy mózg i śladowe hard cc. :) nerfed to stone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 23:36, sirufok napisał:

> Tak, głównie gram duo. A potem coś mnie nachodzi by zagrać solo. I przegrywam 5
meczy
> z rzędu :P

Czyli, że duo partner cię karuje?


jak graja na tym samym poziomie to wątpie :D
granie duo jest chyba bardziej męczące niż solo tak mi sie wydaje szczególnie jak się w tyłek dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 03:37, sinir napisał:

No akurat masz rację, to napiszę.
o.

Haha, a to nie ja cię carrowałem? :D

Dnia 30.12.2012 o 03:37, sinir napisał:

Choć ostatnio zaczął grać z drugim wannabe pro kolegą, to spadł o 100 elo i teraz chce
mnie z powrotem zwerbować, chociaż ja już 250 elo wyżej, do bram golda pukam.


Spadłem, to grając solo, panie "pro wannabe, będę miał golda, bo mnie carrują" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie na przecenie surfer singeda i mam pytanie. Dlaczego jego q jest zielone, a nie fioletowe jak na filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=DDFuX0-NCiM
W komentarzach nie ma jasnego wyjaśnienia jedynie: "this is an old video: before the visual remakes" i odpowiedź:
"Actually, the remake was on november of 2011 and this video its on march of 2012.. I just think its a current bug that will be fixed."
Więc bug czy nie bug? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pojawieniu się Bane Wannabe Singeda, dymek wszystkich Singedów poza Riotowym został podmieniony na zielony. Więc to nie bug. I ten remake miał miejsce w lipcu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 11:35, BlackBomb napisał:

Kupiłem sobie na przecenie surfer singeda i mam pytanie. Dlaczego jego q jest zielone,
a nie fioletowe jak na filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=DDFuX0-NCiM
W komentarzach nie ma jasnego wyjaśnienia jedynie: "this is an old video: before
the visual remakes" i odpowiedź:
"Actually, the remake was on november of 2011 and this video its on march of 2012.. I
just think its a current bug that will be fixed."
Więc bug czy nie bug? :P

bo skinom singeda zmienili pozniej kolor poisona
moj surfer singed ma zielona mgielke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:42, Ecko09 napisał:

Riot podobno jak ładnie poprosisz to przerzuca ciebie z us na eu ;o Ciekawe.


Raczej to było na zasadzie, że piszesz po turecku do tureckiego działu Riot prośbę o przeniesieni Ciebie na turecki serwer, bo jesteś w końcu turkiem, a potem już za RP kupujesz transfer na jakiś serwer EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:56, Nufiko napisał:

> Riot podobno jak ładnie poprosisz to przerzuca ciebie z us na eu ;o Ciekawe.

Raczej to było na zasadzie, że piszesz po turecku do tureckiego działu Riot prośbę o
przeniesieni Ciebie na turecki serwer, bo jesteś w końcu turkiem, a potem już za RP kupujesz
transfer na jakiś serwer EU.


Nie, widziałem gościa, który normalnie na us do supportu napisał. Zrobili mu nowe konto na eu chyba z tą samą zawartością itd. a na us permabana dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:59, Ecko09 napisał:

Nie, widziałem gościa, który normalnie na us do supportu napisał. Zrobili mu nowe konto
na eu chyba z tą samą zawartością itd. a na us permabana dali.


To to o tym nie słyszałem. Swoją droga ciekawe czy w drugą strone też działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety surfer singed zawiódł mnie po zakupie... Kupiłem go jako jak tylko go zobaczyłem, zupełnie bez pomyślunku jako skin dla mego maina a tu klops. Myślałem że jest taki dobry jak na obrazku. Cóż, czyli wciąż gram na Wzmocnionym singedzie ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 14:36, Antek100100 napisał:

Niestety surfer singed zawiódł mnie po zakupie... Kupiłem go jako jak tylko go zobaczyłem,
zupełnie bez pomyślunku jako skin dla mego maina a tu klops. Myślałem że jest taki dobry
jak na obrazku. Cóż, czyli wciąż gram na Wzmocnionym singedzie ;}


Surfer to stary skin, więc czego się spodziewałeś..?
A tak na przyszłość- skin spotlight na youtube przed zakupem.

http://www.youtube.com/watch?v=zMgoq0v55LI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 12:59, Ecko09 napisał:

> > Riot podobno jak ładnie poprosisz to przerzuca ciebie z us na eu ;o Ciekawe.

>
> Raczej to było na zasadzie, że piszesz po turecku do tureckiego działu Riot prośbę
o
> przeniesieni Ciebie na turecki serwer, bo jesteś w końcu turkiem, a potem już za
RP kupujesz
> transfer na jakiś serwer EU.

Nie, widziałem gościa, który normalnie na us do supportu napisał. Zrobili mu nowe konto
na eu chyba z tą samą zawartością itd. a na us permabana dali.



Gdzie? Co? Jak? Też tak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 14:36, Antek100100 napisał:

Niestety surfer singed zawiódł mnie po zakupie... Kupiłem go jako jak tylko go zobaczyłem,
zupełnie bez pomyślunku jako skin dla mego maina a tu klops. Myślałem że jest taki dobry
jak na obrazku. Cóż, czyli wciąż gram na Wzmocnionym singedzie ;}


Wiesz, bo obrazku taki Matador Alistar(czy jak mu tam) wydawał się fajny, ale w grze już nie za bardzo(wersja Infernal niszczy wszelki inne skiny dla Aliego :D). Także jak kolega wyżej, polecam sobie na YT poszperać(z tym, że wtedy pewnie kupisz zupełnie inne skiny niż planowałeś xD).:>

Swoją drogą, jak ktoś siedzi na Nordic & East, to mogę od czasu do czasu powardować mu mapę jakimś supportem(ktoś o nicku Septymon to właśnie ja xD), raczej na normalach. Jakieś 1600 gier za mną, 70-parę postaci, sporo run(i 7 stron na nie), także jako ''coś innego'' mogę też być, ale z moim elo(z sezonu 2) to nic wielkiego z nich nie będzie.:P Jakąś zaletą jest też pewnie to, że mnie ta gra nie denerwuje nawet przy stanie 0-30, więc żadnych zbędnych i głupich dyskusji podczas grania nie prowadzę. Wada jest taka, że często klient gry mam odpalony, ale robię coś ''ważniejszego''(trylion różnych okien) i invite zobaczę kilka godzin po tym, jak się mecz już skończy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować